Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rybka pod Zgierzem


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostalem cynk od znajomego ze tutaj:

http://www.zumi.pl/,,,19.3887434,51.923112,3,1,namapie.html?userMapPointText=Rybka&userMapPointX=19.38869&userMapPointY=51.923008

mozna zlowic/zjesc zajebista rybcie.

Jest bajorko chodowlane (podobno z duzym przeplywem) dzieki temu rybcie nie wala mulem.

Jest mlyn, jest grill i wedzarnia (nie wiem niestety czy otwarta caly tydzien czy tylko w weekendy)

Ale to nie jest wazne. Wazne ze jest nastepny cel :)

Osobiscie moge tam leciec nawet dzisiaj.

Jak by co to..... :)

EDIT:

http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2053&Itemid=153

Odnośnik do komentarza

To jest koło mojej działeczki :P Najlepsza rybka w rejonie. Nie karmią jakimś śmierdzącym żarciem. Wędzą prawie wszystkie gatunki. Ja łowię tam pstrąga i potem u siebie wędzę.

Tylko Bulba ty chcesz jechać połowić, czy zjeść, bo technicznie kiepsko to przystosowane dla gości. Gotową wędzoną kupić, to ok, a z łowieniem trzeba uważać. Złapiesz rybę i masz niemiłe babsko na karku. Czy nie zraniłeś, czy nie wypuszczasz, bo za duża... W szczególności w stawie z pstrągami. Jak się odezwiesz, to siada obok Ciebie obleśny i niemiły dziad i gapi się.

A i dojazd kiepski. Na crossach to owszem :D

Odnośnik do komentarza

można w czwartek, a że mam (chyba) bliżej do rybki, niż do imaxa to dołączę w Zgierzu przy McD

od rybki proponuję boczkiem, boczkiem do Łagiewnik + Arturówek

Odnośnik do komentarza

Pojeździłem dzisiaj tam trochę żony sprzętem. Nie zapuszczałem się aż do łowiska, bo nie mam jeszcze rejestracji. Drogi nie wyglądają tam fajnie. Po ostatniej ulewie, to jakiś sprzęt offroad by się przydał a nie skuter :)

Odnośnik do komentarza

Pogoda jest trza latac !!!

Zaraz gdzies wyrusze, nie wiem jeszcze gdzie ale cos wymysle :lol:

Chyba poszukam sensownego objazdu bramki pomiarowej w Lutomiersku

Odnośnik do komentarza

Witam, Jestem nowy posiadam x9 evolution. Czy mógłbym z wami panowie polatać w czwartek?????Czy ktoś może wie kiedy jest zakończenie sezonu w Warce????

Odnośnik do komentarza

kaczuś, jutro o 20:30 czekamy na Ciebie pod imaxem i na wszystkich innych miłośników, sympatyków maxi !scooter

Jest środek sezonu i o zakończeniu jeszcze nie myślałem, póki co niektórzy czynią przymiarki do zbliżającego się kolejnego zlotu w tym roku !w00t

Odnośnik do komentarza

Też bym się z wami garnął. !scooter.

Ale dopiero jutro może sią wybiorę po wymarzonego 650-aka !scooter.

Jeżeli chodzi o Ciosny odradzam.Jeżdzę tam z przymusu jak wiem że nie kupię kolo mojej dzialki

świerzego węgorza ew pstrąga do wędzenia.

Dziewczyna co pilnuje łowiska (ok 60lat)jest tak nie miła że bierze wszystkich za złodziei

i mam takie wrażenie jak by robiła łaskę ludzią którzy przyjeżdzają i zostawiają kasę !guns .

Wiele razy nie małą.Pzdr Darek

Odnośnik do komentarza

No i pieknie. My juz wylatujemy, bo nam benzyna w zylach zamarza.

Oczywiscie bedziemy w umowionym miejscu o umowionej porze

Ale gdyby ktos chcial wczesniej do nas dolaczyc, to mozna mnie lapac na GSMa :P

691619292. Zgadamy sie wtedy co do miejsca aktualnego pobytu.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Panie i Panowie za dzisiejszą wspólną przejażdżkę w okolicach Zgierza, musimy teraz częściej się spotykać przecież mamy do siebie tylko ~70km. jeszcze raz dziękuję i do następnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...