Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2011


szamot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    26

  • siemik

    12

  • michu

    10

  • szamot

    10

Top użytkownicy w tym temacie

P.s. Zdejmij koszulkę to się trochę opalisz na RACZKA thumbup.gif

Bartheez5, Ty nie patrz na Czarka, Ty patrz co się dzieje koło niego :lol: :lol: :lol: :lol:

On specjalnie takie duże zdjęcie wkleił, !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja też jestem na plaży thumbup.gifthumbup.gif Pozdrowienia z urlopu dla Wszystkich cheers.gif

Czaro było Ci zimno w tej Portugalskiej plaży?. Wyglądasz jak Eskimos :lol:

Odnośnik do komentarza

Chłopina całe dni w mundurze to i czas te brzusio opalić .

Czarek miłego odpoczynku i dużo słoneczka .

Tak jak Bobas :lol: ta Pani jakoś bladeńka oj bladeńka .

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam za ciepłe słowa !YES

pogoda jest jak drut - 35 stopni C w cieniu o godz 19.00 (w PL była to 20.00), ale się tego nie czuje...Może uda mi się troszkę opalić...Ale od niedzieli na cały tydzień będę mieć !scooter !OKK

!tut A to specjalnie dla Bobasa, może nie baloony ale..... !OKK !tut

16978154.jpg

Odnośnik do komentarza

Czarek, normalnie Bobas będzie musiał wziąć zimny prysznic, 4_1_72.gif

Zresztą ja też idę się wykąpać ei24rwie_wlosy.gif

Jak Żona Bobasa zobaczy co w temacie jest napisane to Kolega dostanie niegrzeczny.gif i szlaban na !scooter

Arkadiusz tylko żebyś nie miał kosmatych myśli. cycki.gif

Odnośnik do komentarza

Oj oj panowie wam tylko jedno w głowie :)Czaro masz przynajmniej normalną temperaturę na tym urlopie :rolleyes: U nas wczoraj upał a dziś normalnie zima ;) Sierpień nam się powoli kończy i za chwilę rok ale ten czas leci!

Pisałam wcześniej że szykuję się do sprzedania Suzuki i w związku z tym zaczynam powoli szukać inny sprzęt czyli Hondę Silver, jak do tej pory jestem zdegustowana poszukiwaniami :( byliśmy wczoraj oglądać.Znowu jakieś tłuczone badziewie za co chcą nie złą kasę,jak tak patrzę na mojego burga to mi się żal robi, że takiego egzemplarza w takim stanie już chyba nie trafię.Ale się roztkliwiam :)Pozdrówki

Odnośnik do komentarza

Oj oj panowie wam tylko jedno w głowie :rolleyes:

Tak Basia, masz rację, śmiganie, śmiganie i jeszcze raz śmiganie, bo zbliża się koniec sezonu !placz1

A Burka Ci szkoda ? No cóż tak to już jest !winkiss

No i w czwartek dzieciarnia też do szkoły !sciana

Odnośnik do komentarza

Oj oj panowie wam tylko jedno w głowie :)Czaro masz przynajmniej normalną temperaturę na tym urlopie :) U nas wczoraj upał a dziś normalnie zima :( Sierpień nam się powoli kończy i za chwilę rok ale ten czas leci!

Pisałam wcześniej że szykuję się do sprzedania Suzuki i w związku z tym zaczynam powoli szukać inny sprzęt czyli Hondę Silver, jak do tej pory jestem zdegustowana poszukiwaniami :( byliśmy wczoraj oglądać.Znowu jakieś tłuczone badziewie za co chcą nie złą kasę,jak tak patrzę na mojego burga to mi się żal robi, że takiego egzemplarza w takim stanie już chyba nie trafię.Ale się roztkliwiam :)Pozdrówki

A może chcesz kupić mojego Burka ?

Byłaby Pani zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

A może chcesz kupić mojego Burka ?

Byłaby Pani zadowolona :)

Bobas nie wątpię że tak by było tylko moje finanse twój burg przekracza:( myślę o sprzęcie do 10tys.

Odnośnik do komentarza

Oj oj panowie wam tylko jedno w głowie :)Czaro masz przynajmniej normalną temperaturę na tym urlopie :) U nas wczoraj upał a dziś normalnie zima :) Sierpień nam się powoli kończy i za chwilę rok ale ten czas leci!

Pisałam wcześniej że szykuję się do sprzedania Suzuki i w związku z tym zaczynam powoli szukać inny sprzęt czyli Hondę Silver, jak do tej pory jestem zdegustowana poszukiwaniami :( byliśmy wczoraj oglądać.Znowu jakieś tłuczone badziewie za co chcą nie złą kasę,jak tak patrzę na mojego burga to mi się żal robi, że takiego egzemplarza w takim stanie już chyba nie trafię.Ale się roztkliwiam :)Pozdrówki

w piątek jechałem do Piły i w miejscowosci Wyrzysk po lewej stonie w kierunku Piły jest komis, widziałem Honde Silver z 2003r za 7500zł, była chyba ściągnięta z Anglii bo nie żle zmęczona (zaśniedziała) napewno miała do wymiany przedną lampę i plastiki z lewej strony. Zresztą tam było kilka motorów ale w opłakanym stanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...