Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Festiwal Wikingów w Wolinie.


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Co roku jestem więc na 99% też przyjadę. Dla tych co nie widzieli to moim skromnym zdaniem impreza lepsza niż Grunwald szczególnie naturalna walka a nie markowana.

Odnośnik do komentarza

Hmm ciekawa propozycja. Ale co w planie ma reszta rodziny to nie wiem. Teoretycznie nie miało mnie być w Sz-nie, ale uległo niestety to zmianie. Ale myślę, że na sobotę bym mógł pojechać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na a teraz Panowie do konkretów. Jedziemy "kupą"? Jeśli tak, to kiedy i kiedy wracamy. Ja mogę w sobotę od rana do mniej-więcej 17.00-18.00 (jeśli nie będzie padać...).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na a teraz Panowie do konkretów. Jedziemy "kupą"? Jeśli tak, to kiedy i kiedy wracamy. Ja mogę w sobotę od rana do mniej-więcej 17.00-18.00 (jeśli nie będzie padać...).

ja myślę że pojedziemy razem, Artur zadzwoń do mnie od godz. 03:30 jestem pod telefonem jadę z niezrzeszonym (Arkiem) na ryby, pewnie wrócimy około 8 do 9-tej.

Nie wiem do której w sobotę tam będę mógł być, obiecałem synowi wyjazd na koncert do Kostrzynia ale pewnie to późno wieczorem, jutro będę wiedział.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dalej nic nie wiem dokładnie, jutro będę wiedział !YES

Jakby cóś to masz numer telefonu. My z Markiem jedziemy (jeśli nie będzie padać) między 09.00 i 10.00. Nie wiemy jeszcze kiedy powrót, ale pewnie w późnych godzinach popołudniowych. Oczywiście dotyczy tro wszystkich chętnych, którzy chcą jechać z nami :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Było tak: o 10.00 przed domem Biletów stwierdziliśmy, że pojedziemy obejrzeć walki Wikingów w Wolinie, które są o 15.00. Jako, że czasu było dużo, zadzwoniliśmy do Huberta, aby ewentualnie go zgarnąć w drodze do Wolina. Okazało się, że nie może, więc zapadła decyzja: jedziemy przez Niemcy. Stwierdziliśmy, że do 13.00 powinniśmy dojechać do Świnoujścia i może zgarnąć Romana, a potem na Wikingów! Po drodze w Ueckermunde zahaczyliśmy o flohmarkt, gdzie Bilety znalazł trochę pocztówek do swojej kolekcji! :lol:

O 12.00 stanęliśmy w Anklam na ciacho i herbatkę. Tam okazało się, że Hubert właśnie wyjechał na wycieczkę z małżonką do Niemiec i to w dodatku tam, gdzie jedziemy. No to spotkamy się w Heringsdorfie! Po drodze na wyspę Uznam wpadliśmy do Karnina, aby obejrzeć pozostałe środkowe przęsło mostu kolejowego. I tak po 4,5 godzinach jazdy i przejechanych 160 km !walkm spotkaliśmy sie z Romanami na pysznym tiramisu na molo !kiss (dzięki!). A dalej, to już z górki: do granicy, przez miasto, prom (bez kolejki - lubię !scooter !!!!).

I tak o 16.20 przejechaliśmy przez Most na Dziwnie, skąd podziwialiśmy wioskę Wikingów i tłum ludzi wracających z pokazów walki Wikingów. Czyli impreza zaliczona! !pomidor

Bilety - dzięki za super wyprawę! Gosia i Romano - dzięki za pyszne tiramisu i fajne spotkanko! :)

82269bb43dad6a1fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wycieczki z Arturem to czysta przyjemność, myślę że znów za parę dni śmigniemy do NRD. Artur, Gosia, Roman dzięki za miłe pogaduchy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co do spalania to ja mam powód do zaskoczenia SW spaliło poniżej 4,5 litra i nie było to na pewno ekstremalnie ekonomiczna jazda.

Ja już zaczynam się pakować do Lęborka - ciekawe czy znów woj. pomorskie przywita mnie mandatem.

Odnośnik do komentarza

Co do spalania to ja mam powód do zaskoczenia SW spaliło poniżej 4,5 litra i nie było to na pewno ekstremalnie ekonomiczna jazda.

No u mnie to też nie był to Eco-Driving. Leciałem sobie w okolicach 110-130 km/h (obwodnica Stargardu itp), przy wyprzedzaniu pojawiało się 150, nie mówiąc, że w sobotę rano chyba ze 4 razy ostro poszalałem z góry do dołu na Osowie. I wynik poniżej 5 litrów !w00t a poprzedni bak wyjeździłem na spokojnie, wręcz przepisowo i 5,15 wyszło. To mówi samo za siebie co Honda lubi !vampire

Z resztą u Artura spalanie wychodzi podobnie, choć on ma już wtryski :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...