Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesień na Mierzei Wiślanej


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

Michu XL

Jolka M

No......jateż żartowałem !YES :lol: !pomidor

A ja nie żartuje........... Siemik :blink: może to juz pora pomyśleć o koszulkach ( kolor morski) :boat:

Mierzeja robi się już cykliczną imprezom po sezonową nad morzem, dołożyło by się kilka zł. !gora Reklama > no i fajna pamiątka by była. :band:

PS. rozmiar XXL. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nad jednym gadżetem myślałem ale nie udało się.Nad koszulkami nie myślałem i nie jestem w stanie teraz tego ogarnąć.

Kilka fotek zrobionych wczoraj naszego ośrodka.

DSC00679.JPG

W tym roku pokoje będą w budynku po lewej stronie nad stołówką.

DSC00678.JPG

DSC00675.JPG

Odnośnik do komentarza

Mimo wielkich chęci przyjazdu my niestety musimy zrezygnować, Marcin nie dostał wolnego w pracy.

Prosimy o wykreślenie naszej trójki.

Magda, Marcin i Junior

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mimo wielkich chęci przyjazdu my niestety musimy zrezygnować, Marcin nie dostał wolnego w pracy.

Prosimy o wykreślenie naszej trójki.

Magda, Marcin i Junior

Szkoda ;)

Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to jedną z atrakcji będzie przejażdżka bryczkami po lesie .Inne drobniejsze atrakcje w trakcie przygotowywania. Głównie myślę o dzieciach a dla dorosłych karaoke przy !piwko powinno wypaść ciekawie.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Nad jednym gadżetem myślałem ale nie udało się.Nad koszulkami nie myślałem i nie jestem w stanie teraz tego ogarnąć.

No tak to nie jest takie proste.

Najpierw zbieranie rozmiarów, potem część ludzi nie przyjeżdża i trzeba latać po pocztach i wysyłać paczki, część ludzi mówi, że są nieładne, dla jednych za ciasne, a dla innych za duże.

Tak to niestety wygląda w praktyce.

Ja będę robił w tym roku jakiś fajny ciuch z naszym logo. Myślę tu , np. o kurtce z Alpinusa, Campusa itp.

Niebawem zarzucę temat na regionalnych.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a dla dorosłych karaoke przy !piwko powinno wypaść ciekawie.

O Jezu...

Marl II ???? B) ( śpiewanie hymnu mi się przypomniało hihihihihi )

Odnośnik do komentarza

(...) Ja będę robił w tym roku jakiś fajny ciuch z naszym logo. Myślę tu , np. o kurtce z Alpinusa, Campusa itp.

Niebawem zarzucę temat na regionalnych.

rzuć na ogólnym, może będę mógł jakoś pomóc

PS

Swoją drogą jeśli bym miał doprecyzowaną rozmiarówkę i grafikę to koszulki mogę zrealizować w kilka dni

Odnośnik do komentarza

Koszulki gadżety , karaoke !OKK .

Morze by tak dla Szamana coś z organizować !piwko , co by pogoda dopisała B):P .

POGODA BĘDZIE BO NIE MOŻE BYĆ INACZEJ, Ja to powiedziałem - Marynarz ;) (przynajmniej pogoda Ducha :P )

Odnośnik do komentarza

<Bobas> To podrzucaj jakiś projekt tej kurtki, bo myślę że chętnych będzie troszkę thumbup.gif Ja osobiście bardzo chętnie toot.gif

Za jakiś czas zrobię 1 szt. i zamieszczę zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie jeszcze do końca nie wiadomo czy będę mógł przyjechać na Mierzeję, różne względy zadecydują :rolleyes: , także decyzja zapadnie w ostatniej chwili !YES .

Tak na marginesie - najbardziej kusi mnie karaoke :) .

P.S.Jak zwykle wszyscy przybywają !scooter !scooter !scooter :) !V ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

U mnie jeszcze do końca nie wiadomo czy będę mógł przyjechać na Mierzeję, różne względy zadecydują ;) , także decyzja zapadnie w ostatniej chwili !YES .

Tak na marginesie - najbardziej kusi mnie karaoke :) .

P.S.Jak zwykle wszyscy przybywają !scooter !scooter !scooter :) !V ?

Może Ciebie karaoke ale mnie partnerka osoby zainteresowanej - jakimś karaoke. :D

Pozdrawiam Siemik :)

Odnośnik do komentarza

U mnie jeszcze do końca nie wiadomo czy będę mógł przyjechać na Mierzeję,

A u mnie już wiadomo, że będziesz mógł przyjechać i to obowiązkowo bo jak nie to ;)

Robert ja też nie spożywam więc będzie nas dwóch 4_1_72.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemiku drogi, przecież wiesz doskonale , że "drzewa do lasu nie zabieramy" !YES .

Arek - skoro twierdzisz , że jadę i nie będziemy :huh: , tylko :D ewentualnie whist , to kto wie... :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Namawiałem żonkę, namawiałem i w końcu namówiłem.

Proszę dopisać GrzechoCnik + 1, pokój 2os.

A gdyby jeszcze ktoś jadący w piątek z Wawy miał 2 miejsca wolne to chętnie dorzucę na paliwo.

Kto przygarnie 2 zbłąkane duszyczki? - piszcie na PW, pls

Odnośnik do komentarza

Namawiałem żonkę, namawiałem i w końcu namówiłem.

Proszę dopisać GrzechoCnik + 1, pokój 2os.

No Robson, czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj, wszystko przed Tobą trzeba tylko się postarać :lol:

Grzesiek :clapping::kicking::clap:

Ewik i Wrzonio meldują się tradycyjnie. !OKK

Wrzoniu, tradycją już będzie sparing ei29tennis.gifrozumiem, że rękawica podjęta :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wrzoniu, tradycją już będzie sparing ei29tennis.gifrozumiem, że rękawica podjęta :clapping::kicking:

Oczywiście zgodnie z tradycją podejmuję wyzwanie do pojedynku !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...