Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lubelskie lato 2011


Jarek_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam i oglądam relacje z krótkich i dłuższych wypadów naszych kolegów z forum to zastanawiam się czy w takich woj. jak Zamojskie Lubelskie jeźdżą jakieś maxi ? Czy tylko stoją w garażach?

Na krótkie weekendowe wypady umawiają się Burgmaniacy w całej Polsce , ale w poł-wsch. jej części czarna dziura 2dziura.gif

Czy ktoś mnie słyszy?041.gif

Odnośnik do komentarza

Jak czytam i oglądam relacje z krótkich i dłuższych wypadów naszych kolegów z forum to zastanawiam się czy w takich woj. jak Zamojskie Lubelskie jeźdżą jakieś maxi ? Czy tylko stoją w garażach?

Na krótkie weekendowe wypady umawiają się Burgmaniacy w całej Polsce , ale w poł-wsch. jej części czarna dziura 2dziura.gif

Czy ktoś mnie słyszy?041.gif

Jareczku ja Cie slysze jednak nie moge Ci w niczym pomoc hihihihi przyjedz do Schwarzwaldu a tez nikogo nie zobaczysz hihihi oczywiscie oprocz mnie hihihih

Pozdrowionka ...

PS.

wrociles juz z tej Bulgarii ???

Odnośnik do komentarza

Witaj Miro!

Tak wróciłem. Dwa tyg. smażenia wystarczy. 

Teraz trochę bym pośmigał po Polskich drogach , no i właśnie szukam partnera- partnerki  do jazdy.  

Za dwa tygodnie Lęborg - przyjeżdżasz ?

Odnośnik do komentarza

Witaj Miro!

Tak wróciłem. Dwa tyg. smażenia wystarczy. 

Teraz trochę bym pośmigał po Polskich drogach , no i właśnie szukam partnera- partnerki  do jazdy.  

Za dwa tygodnie Lęborg - przyjeżdżasz ?

Niestety nie przyjade ..

Wyjezdzam w srode do Swinoujscia z rodzinka ( niestety samochodem !placz1 ) na dwa tygodnie takze przed samym Leborkiem bede wracal do Niemiec szkoda ze nie moge przyjechac ale niestety praca nie pozwala na wiecej wolnego

Tobie milej zabawy ´na zlocie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć tu piszącym i tylko czytającym.

Ja Jarku zawsze mam ochotę gdzieś pojechać, tylko obowiązki nie dają czasu.

W Świdniku jestem tylko weekendami, a rozumiesz że jak to na wschodzie, rodzina i znajomi nie dadzą za kołnierz wylewać, więc przeważnie jestem uziemiony.

Wyjazdy na wywczasy też ograniczają możliwości wypraw.

Tak więc czekam do września, może mi się terminarz zluzuje i pojadę w końcu nad te Szumy na Tanwi.

Pamiętasz jeszcze jakie są śliczne i jak przyjemnie uszy pieszczą?

PS

Ostatnio przybyło kilka głów na lubelszczyźnie, więc może po wakacjach uda się zrobić jakiś spocik.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...