Skocz do zawartości
Forum Burgmania

godzina przy postach


ptaku_1

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mnie ktos oswiecic jak przestawic czas widze bledna godzine przy postach, mam -1h do czasu rzeczywistego. Szukalem tego ale jakos nie moge znalesc.

Odnośnik do komentarza

Klikasz w górnym prawym rogu Twój Profil , następnie edytuj mój profil, później z lewej ustawienia, następnie Główne ustawienia i w strefie czasowej musisz wybrać (GMT+1:00 hours) Brusseles, Copenhagen, Madrid, Paris, pamiętaj by zaznaczyć ptaszka przy Korekcja DST i pamiętaj o Zapisz Zmiany

Ot i chyba to pomoże, !winkiss

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że wątków na ten temat było już chyba z 10. Znalazłem 4 odkąd jesteś z nami na forum :)

Jak se już ustawi to do kosza, do kosza i po problemie, trzeba tylko Szanowną administrację o to poprosić !winkiss

Odnośnik do komentarza

A niech bedzie, moze ktos przed zadaniem znowu tego samego pytania uzyje wyszukiwarki lub przynajmniej przejrzy tematy w dziale "wszystko o burgmanii" !czary ...

I dla wyszukiwarki: czas forum czas postów pokazywany czas przy postach godzina napisania wyświetlania ustawienie czasu godziny letni zimowy przestawienie strefy ... :) .

Odnośnik do komentarza

A czy Szanownej Administracji widzącej, że sporo użytkowników ma kłopot z tym DZIWACZNYM czasem na forum, nie wpadło do głowy, by ustawić domyślny czas dla nowgo użytkownika na taki, jaki ma większość użytkowników na swoich zegarkach. Trochę empatii i po problemie yes.gif Oczywiście, założyłem, być może błędnie, że się da to przestawić.

A Arkadiuszowi dziękuję, wreszcie sam sobie przy Jego pomocy ustawiłem czas polski. Plusik dodany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...