Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gdzie i jak po gwarancji ??


rudy_56

Gdzie i jak serwisujecie swoje sprzęty ??  

38 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam wszystkich do sondy, jestem ciekawy wyników.

Sam stoje między wyborem 1 a 2.

Męcz?ca jest ta odległo?ć do ASO Suzuki, a pojazd mam już po gwarancji.

Odnośnik do komentarza

Jak do tej pory sewisowalem dwa razy w salonie wktorym kupilem Apke a pozniej to juz Sokol Lublin :lol: z ktorego jestem do tej pory zadowolony.

Raz jedyny skorzystalem z serwisu u taty naszego Kubusia :( wymienilem tam opone na nowa.Tez super!!!!.A dlubac sam nie lubie i nie bede napewno bo tego nie lubie robic czlowiek sie nameczy wybrudzi upoci (wole sie pocic w inny sposob).

Polecam te dwa ostatnie miejsca.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

nie wiem na co zagłosowac ..

bo posiadajac Suzuki serwisuje sie w ASO Kawasaki ...

i jakby nie bylo jest to autoryzowany salon nie mojej marki :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja... zagłosowałem na odp. nr 3... jako że Burga serwisuję u Taty w serwisie... A to chyba najbardziej podchodzi pod 3 opcję ;) ...

Poza tym u Nas w serwisie był już Iro, Majon, Scottie i Zenek :( ... I chyba nikt nie narzekał... :( (a niechby tylko spróbowali :( ).

Pozdrówki, Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?ć

Od momentu nabycia do listopada 2005 jeżdziłem do swojego dilera,teraz już po gwarancji też jestem na niego skazany (jest najbliżej -25km).Skazany nieznaczy nic złego servis jest ok :(

W mojej okolicy jest kilka warsztatów ale nie dla burgmana.

pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Coz zaglosowalem za ASO bo teraz tam serwisuje, YPka tez byla serwisowana w ASO ale czasem w zaprzyjaznionym warsztacie :lol: gdzie zreszta nigdy nie lubilem jezdzic :( bo nasz kochany mechanik zawsze podnosil mi cisnienie ze musze cos wymienic, jakis duperel ktory okazywal sie drogi jak diabli. Wiec w sumie jednak generalnie w ASO

Odnośnik do komentarza

Ja już chyba zdecydowałem i rezerwuje 27 marzec w suwalskiem autoryzowanym serwisie Yamahy(u Dziawerów) na przegl?d burga.

Mam nadzieje, że Qwaki załatwi do tego czasu oponke na któr? czekam juz 4mc i pozostanie mi tylko wizyta w polposition w kwietniu celem wymiany stacyjki :(

Odnośnik do komentarza

Bylem pare razy u Kuby ale raczej z maleństwem :(

A teraz to już u siebie gdyz juz mam wszystko co mi potrzebne do tej roboty :lol:

(oprocz przegladow, niestety musze jezdzic do ASO po pieczateczke...)

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK

witam

ja głosowałem na 1 bo jednak w ASO wiedza najwiecej (teoretycznie :lol: )na temat mojego sqtra aczkolwiek kożystałem też z innego serwisu (YAMAHA) który też okazał sie dobry

Generalnie jednak ASO :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja jestem wierny serwisowi Gadimex i niezleżnie od tego czym do nich bym przyjechał jestem fachowo obsłużony i 100% usatysfakcjonowany...

Na jutro jestem nawet umówiony na pełen serwis C1... :( Oby tylko jutro ?nieg nie padał... :(

A tak przy okazji tematu i potwierdzenia mojego ogromnego zaufania do Maćka, głównego mechanika w serwisie Gadimex...

Maciek wła?nie zdobył prestiżow? nagrodę w konkursie organizowanym przez Suzuki Motor Poland... Jest ni? zdobycie I- wszego miejsca w konkursie na najlepszego mechanika Suzuki w Polsce !!!!

Wkrótce dalszy ci?g konkursu, gdzie Maciek będzie stawał w szranki z najlepszymi mechanikami Suzuki w Europie... wyniki już wkrótce :lol: .

Osobi?cie trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

No to gratulacje. Musze przyznac ze przy serwisie burga nie mialem zadnych zastrzezen, szkoda tylko, ze skonczy sie autoryzacja, a Burgman jeszcze na gwarancji :( .

Odnośnik do komentarza

A ja własnie się zastanawiam gdzie w Poznaniu zaprowadzić Ypkę na przegl?dzik i przygotowanie do sezonu. Jest co prawda ASO Yamahy, ale jedyna opinia jak? o nich słyszałem nie była zbyt pochlebna, czy prawdziwa? Nie mam pojęcia. Jest firma RAPID MOTOCYKLE o której Madzia mówiła że s? ok i sama raz po raz tam zagl?da, więc i ja chyba tam zawitam. Przygotowuj? maszyny do wy?cigów w GP Polski więc chyba jakie? poj?cie maj? ( mam nadzieję że o skuterach też). Przez telefon wydawali się do?ć k?kretni.

A może kto? mi poradzi gdzie jechać??

Odnośnik do komentarza

Zaznaczyłem drugie - moj? Ypk? zajmuje się mój znajomy i widzę, że robi to od serca i z fachowo?ci?.

Najbardziej jednak podoba mi się trzeci wariant ale nie mam grażu i do tego nie znam się na mechanice. Momo wszystko gdyybym miał grzewany garaż to przy drobnych rzeczach lub małych udoskonaleniach dłubałbym sam. Zwłaszcza w takie nudne zimowe dni.

Odnośnik do komentarza

Mój głos to ASO.

Przez wiele lat przygody z motoryzacj? wykonywałem przegl?dy i naprawy sam lub z pomoc? kolegów. Pomagałem też innym i już nawet my?lałem o otwarciu serwisu tak byłem zajęty - dzi? to znaczy tak dużo zleceń.

Jednak czasy się zmieniły i dzi? sprzęty s? zupełnie inne. WSK lub SHL, które miałem nawet nie daj? się porównać z APRILIˇ ATLANTIC.

Toteż często przegl?dy i naprawy garażowe lub przez majsterkowiczów bez odpowiedniego oprzyrz?dowania i dobrego przeszkolenia s? przyczyn? kłopotów.

Jest firma RAPID MOTOCYKLE o której Madzia mówiła że s? ok i sama raz po raz tam zagl?da, więc i ja chyba tam zawitam.

Pawko.

Co do RAPIDu to miałem przez nich zrobiony przegl?d gwarancyjny po 1tys. Wszystko było !yeah (umówienie, terminowo?ć, fachowo?ć)

Tylko, po odciskach palców :angry: jakie zostawił mechanik (a były widoczne gołym okiem bez lupy) dokładnie wiedziałem co było robione. Skut był zaraz do umycia.

Odnośnik do komentarza

Mało mam do?wiadczeń z serwisami ... bywałem z Kymco u "podstaw" - porażka, byłem u dealera Kymco który ma autoryzację , radz? sobie ale miewaj? wpadki, na malaguti się uczyli choć maj? autoryzację - porażka, z xccitingiem spróbuję też u nich ... ale będę patrzył na łapki (wiem co trzeba robić przy pierwszym przegl?dzie i tu : Wielkie dzięki Mariuszu za test Kymco" jak co? pomin? lub będ? ?ciemniać ... zmienię na inny ale też ASO domowym sposobem to można co najwyżej olej lub klocki zmienić. Trzeba pamiętać też o wpisach do ksi?żki potem przy sprzedaży rzutuje to na cenę.

To nie czasy maluchów i simsonków.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A jak to widać od strony ASO?

Uwielbiamy robić przegl?dy gwarancyjne i pogwarancyjne wszak jest to sposób na zarabianie pieniędzy co każdy z nas w jaki? sposób to czyni.

Naprawy też nie s? nam obce i radzimy sobie z nimi wmiarę skutecznie.

Podsumowuj?c:

Aby móc kupic chleb pieczony przez Maximusa muszę zarobić na Mariuszu, który sprzeda mi zapewne telefon komórkowy żeby zarobić na przegl?d u mnie i na chleb u Maxiumusa, Komar natomiast zarabia jako pracownik u importera Kymco żeby kupić chleb u Maximusa, czy opone u mnie, ja natomiast daję zarobić denty?cie i płacę mu za leczenie zębów żeby on mógł kupić chleb u Maximusa, a może nawet kiedy? kupi u mnie motocykl i tak koło fortuny toczy się i toczy....

A nad tym wszytstkim czuwa żołnierz by naszych granic nie przekroczył wróg....

Dajcie zarobić mi na serwisie i w salonie, a ja dam zarobić Wam, wszak zawsze lepiej kupować towar czy usługe od znajomych niż dawac zarabiać obcym kapitałom.

Hasło: Obcym Kapitałom Mówimy Stanowcze NIE!!!!

Jakos tak wyszło że Maximus najlepiej z nas zarabia.... !yeah

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakos tak wyszło że Maximus najlepiej z nas zarabia.... :angry:

Zarabiał by jakby chleb kosztował tyle co 1/100 przegl?du Burga w ASO :angry:whist:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...