Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Weryfikacja w Galerii


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Rozpoczęła się weryfikacja zarejestrowanych użytkowników, zgodnie z ustaleniami każdy zapisany musi przysłać zdjęcie przedstawiaj?ce siebie oraz swój skuter.

Każdy kto do tej pory nie dopełnił tego obowi?zku , a podał dobry adres emailowy otrzymał wczoraj następuj?cy list:

Witam!

W zwi?zku ze zmianami na stronie burgmani staramy się aby wszyscy

klubowicze umieszczeni w spisie mieli fotografię przedstawiaj?c?

klubowicza i jego

maxi skuter. Otrzymałe? tego maila ponieważ nie masz takiego

zdjęcia. Prosimy o uzupełnienie. Zdjęcie przedstawiaj?ce Ciebie i

maxiskuter możesz przesłać w odpowiedzi na ten list czyli na mój email

( opierzak@....) lub formularzem doł?czania na burgmania. W obu

przypadkach należy zaznaczyć kogo dotyczy to zdjęcie.

Osoby które nie zaktualizuj? zdjęcia do 15 kwietnia 2006 , będziemy

skre?lać z listy. Oczywi?cie będ? one mogły zapisać się na nowo za

pomoc? formularza doł?czaj?c zdjęcie.

Pozdrawiam

Olaf Pierzak "Tetsuo"

www.burgmania.net

:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobry plan...

Ja swoje zdjęcie zaktualizuje jak tylko będzie się dało jeĽdzić... Pojade na jaki? fajny widoczek i strzelę fotkę, bo dotychczasowa jest ?rednia na jeża, robiona na szybko po zakupie...

Tymczasem pozdrawiam i nie ukrywam, że czekam na wstawione zdjęcia klubowiczów(fajnie poogl?dać masyznki... :D ), Kuba :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A ja tego nie dostałam, chociaż mejla z rejestracj? dawno wysłałam:(((

Hmm, ja nie dostałem twojego zgłoszenia rejestracyjnego , przynajmniej nikogo o pseudonimie Ravenka , użyj proszę jeszcze raz formularz rejestracyjnego.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wiem ze roboty masz mase Tetsuo, ale np czy jest mozliwosc edycji foty w galerii klubowej ? Do tego tak sobie przelecialem po galerii i np Ultras dalej jest na UHatku ;) co prawda w samym klubie sprzety sie zmieniaja jakos szybko ale jednak sie zmieniaja ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oczywi?cie , że jest , zreszt? to pytanie juz kilkakrotnie padało. Można użyć formularza zgłoszenia i napisać że update aktualizacja, albo wysłać mi na maila jak kto zna.

Ultrasowi już raz zmieniałem nawet.

To komu mam wstawić zdjęcie C1 na lawecie??? ;)

A niektóre ludziska już pisz? i przesyłaj? zdjęcia , dzi? dodałem już 6 zdjęć i dwie zupełnie nowe osoby., przy okazji odchudziłem galerie , powinna się znacznie szybciej ładować.

Odnośnik do komentarza

szacunek dla pracy.

popieram takie kroki choć w obecnej sytuacji w jakiej jestem - czyli po sprzedaży i przed zakupem, mogę dostać żółt? kartkę w kszałcie 3k?tai tym samym zej?ć z boiska ;)

a moze lepiej było się nie wychylać, wszak maila o sympatycznej tre?ci nie dostałem ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Tetsuo a jak od?wieżyć zdjęcie .... przesłać do Ciebie czy na jaki? specjalny adres ????

Pablos , przeciez pisze w po?ci wyżej , : użyć formularza zgłoszenia i napisać że update/aktualizacja

Pamiętac o umieszczeniu swojego nicka, lub emaila pod któym się zapisywali?cie.

Odnośnik do komentarza
(...)co prawda w samym klubie sprzety sie zmieniaja jakos szybko ale jednak sie zmieniaja

Sam czekam na troche slonca zeby strzelic fote na niebieskim burgerze, moze znowu u Rewinskiego na rybce?

Ogolnie bardzo dobre rozwiazanie, dzial nazywa sie w koncu "Galeria Klubowa" i to chyba nie po to, zeby ogladac tam logo Burgmanii czy inne wydumki :P .

W miare aktualne zdjecie Klubowicza ze sprzetem jest jak najbardziej OK :P .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A ja nie otrzymałem takiego maila ... ??? :P

Ty nie otrzymałe?, bo nigdy nie zostałe? zapisany ... twoje zgłoszenie było bez zdjęcia a w dodatku było mało wiarygodne . Użyj formularza zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chciałbym tylko przypomnieć, że termin nadsył?nia zdjęć min?ł i za kilka godzin nasza gaaleria będzie poważnie odchudzona.

Odnośnik do komentarza
Dzi? zauważyłem że zostałem oddany do galerii, ale dlaczego nowe osoby nie s? dodawane na sam pocz?tek a na koniec ?

A czemu maja być dodawna na pocz?tek. Dziwny pomysł

Miejsce na liscie odwzorowuje staż w klubie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hahaha z tym umieszczeniem wg. Stażu to bym się kłócił, bo ja jestem na 11 stronie, a przedemn? jest WIELE osób których nawet nie znam...

Jestem w klubie od pocz?tku, tak więc napewno rozmieszczenie nie jest wg. kolejno?ci przybywania...

Wg. czego jeste?my układani, to nie mam pojęcia...

Jednak najlepiej nowych dawać na sam koniec... Jest to najlepszy pomysł z możliwych...

Pozdrawiam, Qiuba :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Hahaha z tym umieszczeniem wg. Stażu to bym się kłócił, bo ja jestem na 11 stronie, a przedemn? jest WIELE osób których nawet nie znam...

Jestem w klubie od pocz?tku, tak więc napewno rozmieszczenie nie jest wg. kolejno?ci przybywania...

Wg. czego jeste?my układani, to nie mam pojęcia...

Dodawanie jest w kolejno?ci zgłoszeń ...

A ty Qbo jeste? juz na 7. stronie :)))

Odnośnik do komentarza
No jak milo sobie zerknac na galerie gdzie nie ma juz pustych miejsc  :)

To prawda miło popatrzeć, choć martwi mnie stan Twojego silnika, masz dosyć duże wycieki oleju - ile bierze na sto??

58.jpg

:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...