Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy salon we Wrocławiu


papcioch

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając części do skutera trafiłem na taką informację: http://www.moto-akcesoria.pl/sklep_motocyklowy_wroclaw

Daję w naszym podforum, bo pewnie całego świata to nie interesuje, a jednak wydaje mi się interesujące ze względu na lokalizację, wielkość oraz asortyment.

(nie jestem w żaden sposób związany z nimi i jak naruszam tym postem niekomercyjność forum, to proszę go usunąć, albo dać mi znać, to sam to zrobię)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na zlocie w Malborku była w/w firma. W gadżetach dla zlotowiczów była karta stałego klienta - moje jest aktywna (hasło z fb i w nagrodę jeszcze kominiarka whist

Dziewczyny z firmy informowały właśnie o otwarciu nowego sklepu we Wrocku. Chcę podjechać rano w dniu otwarcia czyli 1 lipca i się rozejrzeć. Ktoś jedzie ze mną ?

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem tam sobie dzisiaj spacerek. Na ten moment jedno wielkie, puste pomieszczenie. Brak jakichkolwiek oznak, że ma być coś z motocyklami i to już za 5 dni... Możliwe, że w czwartek zajedzie tir, którego wypakują i już w piątek impreza, ale tam w środku to normalnie pustki. Nawet głupiej reklamy, że już wkrótce będzie otwarcie czegokolwiek w tym miejscu nie ma. - Jeszcze tam wpadnę w tygodniu na zwiad, co byś M@arkiz nie musiał zrywać się o świcie niepotrzebnie :huh:.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem tam sobie dzisiaj spacerek. Na ten moment jedno wielkie, puste pomieszczenie. Brak jakichkolwiek oznak, że ma być coś z motocyklami i to już za 5 dni... Możliwe, że w czwartek zajedzie tir, którego wypakują i już w piątek impreza, ale tam w środku to normalnie pustki. Nawet głupiej reklamy, że już wkrótce będzie otwarcie czegokolwiek w tym miejscu nie ma. - Jeszcze tam wpadnę w tygodniu na zwiad, co byś M@arkiz nie musiał zrywać się o świcie niepotrzebnie :P.

Witam, dziś dzwonili do mnie z firmy Motoakcesoria (jestem ich klientem) i zapraszali na otwarcie 1 lipca. Zapytałem czy aby napewno bo znajomy był na miejscu i nic się nie dzieje ale Pan zapewnił mnie że wszystko "odpali" 1 lipca. No to może zrobimy jakiś grupowy najazd, mają być gratisy (kominiarki) oraz grill ;):D

Odnośnik do komentarza

moge się dostosować do spotkania - tylko o której, bo dla mnie ranne godziny odpadają

W informacjii jest napisane że pracują do 21 - szej. Sądzę że możemy podjechać po południu 18-19.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja mogę zrobić z rana zaraz po otwarciu zwiad co i jak, potem dam znać na forum (w tym wątku) i możemy robić piątkowego spota o 18:00 pod sklepem, jeśli będą planowane jeszcze o tej porze jakieś atrakcje.

Odnośnik do komentarza

Spoko, wpadłem dzisiaj na kontrole i jednak coś się dzieje - wieszaki już mieli rozstawione i banery na płocie wiszą.

To ja tez postaram się tam byc ok 9-tej i pewnie wieczorem na grilla tez wpadnę :blink:.

Odnośnik do komentarza

Ja postaram się podjechac z rana i zobaczyć czy coś się dzieje (i tak jestem tam w piątek "po sąsiedzku" u klienta) i jak coś to podjade skuterem wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza

Witam, byłem w piątek przed południem. Salon robi wrażenie. Wydaje mi się że mają największy wybór towaru w okolicy. Trudno mi coś powiedzieć o cenach ale tanio to chyba nie jest :lol: Dziś dostałem sms że są dni Caberga i każdy odwiedzający dostaje kominiarke, tak więc kto ma czas to może skorzystać z gratisów !OKK

Odnośnik do komentarza

Dwa nowe salony z motociuchami i akcesoriami. Nie byłem w środku bo jakoś nie miałem potrzeby się zatrzymywać.

Jeden może nie całkiem nowy, ale się przeniósł: http://www.motorbiker.pl/

Drugi chyba całkiem nowy: http://4biker.pl/nasze-sklepy/wroclaw/

A już trochę czasu minęło, ale Moto-Akcesoria znowu zmieniły siedzibę, może o tym już było, a może nie: https://www.moto-akcesoria.pl/sklep_motocyklowy_wroclaw

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...