Skocz do zawartości
Forum Burgmania

1974


ortos

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy Zrazik przedstawił się na forum: "w kwestii informacji o mnie 30-cha na karku" - z nudów whist przeleciałem przez profile spogl?daj?c na datę urodzin.

I ze zdziwwieniem stwierdziłem,że WIELU, to 1974 rocznik

1974 to jaki? chyba skuterowy rocznik :D

pozdr...

ortos vel mr. c1

FlyingC1Trasp.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Khy, khy... Po moim profilu też latałe?? whist

Zakręcony skuterowo Artix też 1974...

Ogólnie 1974 to najlepszy rocznik :D

Tak przy okazji tematu- Ostatnio zaliczyłem spotkanie "po latach" z ludzmi z podstawówki... 99% "człowieków" pojawiło się w knajpie na spotkaniu "po 17 latach" ;) a teraz wszyscy mamy ze sob? stały kontakt !TAZ

Nawet założyli?my nasz? stronę www gdzie m.in. gadamy sobie na forum, wspominamy dawne nie skonsumowane miło?ci czy też wrzucamy zeskanowane fotki ze szkoły i wycieczek itp !NOT

Linka nie podam !NOT

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Cos w tym jest whist podobnie jak z winem sa roczniki wybitne w smaku a sa kiepskie kiedy lato bylo deszczowe, 1974 rok musial byc wyjatkowo sprzyjajacy jezdzie skuterem i efekt mamy po 32 latach taki jaki mamy :D mase psycholi na skuterach ;)

Odnośnik do komentarza

To jak wino im starszy rocznik ten lepszy whist , jako? tak zauważyłem kiedy? (nie tylko Ja), że roczniki pomiędzy 1967 a 1975 to najlepsze roczniki.Wszyscy jako? zorganizowani, zadowoleni ze wszystkiego co im życie dało, uprzejmi, elokwentni i takie tam inne - można o Nich mówić tylko w samych superlatywach.

Pózniej to już ?wiat zacz?ł stawać na głowie aż do dnia dzisiejszego i jak? teraz młodzież mamy...... :D

Pozdrawiam -rocznik 1970

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

cze?ć dziadki z74 whist

pamiętam roczniki 67-70 uuuuuuusuper laski w gimplu i medyku.

ps.moj brat jest 1974 chyba kupi w tym roku xaitinga

pozdrowienia pawel883 :D

Odnośnik do komentarza
qrde, po przeczytaniu tego w?tku mam dziwne wrażenie że urodziłem się rok za wcze?nie...

A ja duż za puĽno ;)

Tak wogóle to trzeba przyznac że 1974 jest parę whist

Jednak co do przedziału 1967-1974 trzeba przyznac że udany, mój ojciec i mamu?ka s? z tych lat i wcale nie narzekam :D

Odnośnik do komentarza

e tam zyzio. Po prostu nam sie spieszyło bardziej a im było wygodniej - bo kiedy my zostali?my pobici przez lekarza i zmuszeni do oddychania mieszanin? azotu, tlenu i czego? tam jeszcze ci z '74 bawili się w aquanautyków podł?czonych do pempowin whist

Odnośnik do komentarza
.......jako? tak zauważyłem kiedy? (nie tylko Ja), że roczniki pomiędzy 1967 a 1975 to najlepsze roczniki.

HURAAAAA! Mieszczę się w widełkach wiekowych, choć strzał padł blisko mnie! OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

HURAAAAA! Mieszczę się w widełkach wiekowych, choć strzał padł blisko mnie! OKK

Ja niestety nie mieszczę się w tych widełkach :D i ten strzał trafił we mnie whist

Odnośnik do komentarza
Moi starzy byli niestety bardziej niecierpliwi ! ale nie narzekam wino z mojego rocznika jest ok.

Z mojego rocznika już dawno wypite....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Witam,

W tak WAŻNNYM temacie zabranie glosu jest wymagane i stymulowane przez napięcie powstaj?ce na poziomie komórkowym............

Mówi się, że pewne roczniki, tylko te zaczynaj?ce się od ..60 a kończ?ce się na ..69 czuj? rock&roll-a :D .

Czy Kto? się z tym nie zgodzi...

Znam to tylko z opowiadań, ale podobno WTEDY było... KLAWO ;) .

pzdr.

ja-rek.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek_dm
Khy, khy... Po moim profilu też latałe?? :D

Zakręcony skuterowo Artix też 1974...

Ogólnie 1974 to najlepszy rocznik ;)

Tak przy okazji tematu- Ostatnio zaliczyłem spotkanie "po latach" z ludzmi z podstawówki... 99% "człowieków" pojawiło się w knajpie na spotkaniu "po 17 latach" ;) a teraz wszyscy mamy ze sob? stały kontakt :D

Nawet założyli?my nasz? stronę www gdzie m.in. gadamy sobie na forum, wspominamy dawne nie skonsumowane miło?ci czy też wrzucamy zeskanowane fotki ze szkoły i wycieczek itp :D

Linka nie podam :D

niniejszym chailem zaprotestowac - najlepszy rocznik to 1972, nawet jest o tym piosenka ...

a jesli nadal bedziecie tu faworyzowac '74, to zglosze wniosek powolanie specjalnej komisji sledczej, ktorej celem bedzie zbadanie czy nie zachodzi tu podejrzenie o korupcje....hehehe :D

pozdrawiam wszystkie roczniki a szczegolnie te płci żeńskiej od 1980 w zwyż :D

maciek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe... 67' to był rocznik ! W grudniu podobno zacz?łem łazić o własnych siłach... :D

pzdr !V

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jako ze zarobiony jestem dzis strasznie postanowilem sobie zagladnac do wszystkich profili zarejestrowanych forumowiczow. Okazalo sie ze 86 osob nie napisalo ani jednego posta.

Najstarszy klubowicz jest z 1942 roku

Najmlodszy klubowicz jest z 1992 roku

W liczbie sztuk 1, rozpietosc wiekowa wynosi 50 lat !V

Najwiecej klubowiczow wcale nie jest z 1974 roku (9) tylko z 1977 roku (13)

TOP 12 wyglada tak

1. 1977 (13)

2. 1979 (12)

3. 1987 (12)

4. 1978 (10)

5. 1970 (9)

6. 1972 (9)

7. 1974 (9)

8. 1985 (9)

9. 1967 (8)

10.1971 (8)

11.1973 (8)

12.1989 (8)

Lata wojenne przyniosly nam pierwszego milosnika maxi skuterow. Kiedy opadl kurz wojny w 1947 roku wyklulo nam sie na swiat 2 klubowiczow, potem az do 1955 roku nastaly ciezkie czasy i jakos nikt z lat 1948-1954 o skuterach nie myslal. Po tym jak w 1955 dolaczyl do nas jeden klubowicz znowu zawierucha zmian i w 1958 rodzi sie kolejny klubowicz. Ciezkie to byly czasy i milosci do skuterow razem z mlekiem matki zadno dziecie nie wyssalo. Przelom nastapil w 1959 i od tej pory coraz czesciej rodzili nam sie klubowicze.

Ciekawostka jest fascynacja skuterami rocznika 1960 (5), 1966 (6), 1969 (6). Lata 1970 - 1974 to poprostu wysyp milosnikow skuterow. Lata 1980-1984 widac wyrazny spadek milosnikow skuterow. Dopiero polepszenie koniunktury na rynku w 1985 spowodowalo duzy przyrost milosci do plastikow. Jak wiec widac z mojej analizy okres Gierkowski a dokladnie sredni i pozny Gierek spowodowal ze dzis maxi skutery w Polsce sa popularne.

Mam nadzieje ze wreszcie rozwialem watpliwosci co do rocznika ktory tu dominuje choc niestety nie jest to moj rocznik. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Artix!

Poddaję sie - Twoje zestawienia mnie powaliły!!!!

Ja poszedłem na łatwizne i sprawdziłem tylko roczniki pierwszych 20 najbardziej postuj?cych.....

pozdr....

ortos vel mr.c1

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dla dopelnienia powiem ze okolo 30 % userow nie ma wypelnionego profilu z data urodzenia, przoduja w tym Panie, choc nie wiem dlaczego, przeciez i tak jestescie piekne i najlepsze bo jezdzicie na 2 kolach !V

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jako ze zarobiony jestem dzis strasznie

Aż strach pomy?leć co będzie jak Artix będzie miał troche wolnego ... !V

Odnośnik do komentarza

Je?li chodzi o mój rocznik to 1970, a więc punkt 5 powiększył się o jedno oczko !V

TOP 12 wyglada tak

1. 1977 (13)

2. 1979 (12)

3. 1987 (12)

4. 1978 (10)

5. 1970 (10)

6. 1972 (9)

7. 1974 (9)

8. 1985 (9)

9. 1967 (8)

10.1971 (8)

11.1973 (8)

12.1989 (8)

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Srednia wieku Burgmaniakow to 30 lat i 4 mc. Lacznie mamy 5954 lata, oczywiscie liczeni byli tylko ci co wypelnili profil z data urodzenia.

Mysle ze sredni wiek uzytkownika Maxi Skutera jest jak najbardziej adekwatny do tego co mozna zobaczyc na wiekszosci zlotow.

Tak na marginesie idealna grupa docelowa dla wielu firm a moje zestawienie pokazuje ze potencjal reklamowy Burgmanii jest naprawde wysoki, jesli by podliczyc jest CPP i PCC okazuje sie jestesmy waska grupa docelowa ale najlepsza z niskim kosztem dotarcia. To tak gdyby ktos z firm chcial sie u nas zareklamowac !V a nawet bardziej wskazane zasponsorowac nasz zlot Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...