Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czas oczekiwania na czę?ci


rafałek

Rekomendowane odpowiedzi

Cze?ć

Pyatnie o czas oczekiwania na czę?ci skuterowe. Jeszcze w grudniu zamówiłem g?bowy wkład do filtra powietrza w Skutercentrum, na pocz?tku stycznia oparcie w Motopolu no i tak sobie czekam i nic... To normalne terminy podobmychj instytucji zajmuj?cych się sprowadzaniem czę?ci? W regulaminach maj? napisane, że dwa tygodnie. A ja mam już do?ć czekania. Może kto? zna inne firmy które sprowadz? te czę?ci w rozs?dnym terminie???

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

Dobrym przykładem jest BMW - czas oczekiwania 7-10 dni, a np. filtry/ sprowadzone z Niemiec!!!/ były na drugi dzień.

Po drugiej stronie jest Piaggio /i wina jest Makaronów, a nie Polaków/ - czas oczekiwania koło miesi?ca i zwykle zawsze Makarony co? pomieszaj?.

pozdr...

ortos vel mr.c1FlyingC1Trasp.gif

ps.

i tak kocham Italie...

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na opone do Burgmana 400 - chyba dosyć popularny model juz 4mc :P

Zamówiłem oczywi?cie w autoryzowanej stacji serwisowej B)

Odnośnik do komentarza

niestety tak to wygl?da na wario i przeciwtależ czekałem 2 miesi?ce i to w sezonie - szok i irytacja kosmiczna.

włosi oczywiscie przysłali czesci po tygodniu ale nie do tego typu skutera

no comments

Odnośnik do komentarza
Cze?ć

Pyatnie o czas oczekiwania na czę?ci skuterowe. Jeszcze w grudniu zamówiłem g?bowy wkład do filtra powietrza w Skutercentrum, na pocz?tku stycznia oparcie w Motopolu no i tak sobie czekam i nic... To normalne terminy podobmychj instytucji zajmuj?cych się sprowadzaniem czę?ci? W regulaminach maj? napisane, że dwa tygodnie. A ja mam już do?ć czekania. Może kto? zna inne firmy które sprowadz? te czę?ci w rozs?dnym terminie???

Pozdrowienia

Zaraz zaraz czegos tu nie rozumiem czy Ty kupiles kuter nowy imasz go na gwarancji??Jezeli tak to jest okres oczekiwania na czesci okreslony w ustawie o szczegulnych warunkach sprzedazy konsumenckiej... A jezeli nie maszna gwarancji to mozesz sobie czekac.I zadne regulaminy tu nie obowiazuja chyba ze widziales reklame tej firmy ze sprowadza Ci czesci w takim to a takim terminie i zawarles z nimi umowe a oni sie nie wywiazali z umowy to jedynie mozesz odebrac kase. I tyle.

Wal do Sokola!!!!

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Nie chce nic sugerowac :P ... Czy nie lepiej kupic jednak skuter firmy, ktora gwarantuje w miare czasowe dostawy czesci B) ?

PS. 2 miesiace to mozna "czatowac" na jakies czesci do oldtimera, ale nie takie, ktore powinny lezec na polkach.

Odnośnik do komentarza
Moze bym i kupil B650 ale nie spuszczajmy sie on mi sie poprostu nie podoba z wygladu jest taki nikijaki taki.

pozdr

majon

Ale ja mialem na mysli np. Tmaxa albo Silverwinga :P

Odnośnik do komentarza
Niestety Atlantic ma w sobie to co? co przyci?ga facetów :P hmm to jakos dziwnie zabrzmialo B)

Ogolnie rzecz biorac jest inny od calej reszty... B)

jak to w te?cie kto? napisał " tył jak pupa Jennifer Lopez"

pozdr...

ortos vel mr. c1 FlyingC1Trasp.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Moze bym i kupil B650 ale nie spuszczajmy sie

O shit... tak? erotyk? to na Burgmanii dawno nie powiało... !TAZ

Czy on jest nijaki to pojęcię względne... mi się akurat podoba bo jak by było inaczej to nie kupowałbym już drugiego An 650 ;) (a pewnie i trzeci kiedy? będzie jak bozia da :) ). Pozatym zakup największego z Burgmanów to, jak to kto? kiedy? słusznie zauważył- małżeństwo (jak ja nie cierpie tego słowa :) ) z rozs?dku... Każdy kto ma lub miał w/w bohatera wie o czym mówię whist.

Poza tym o gustach jak i o kolorach nie ma sensu rozmawiać... 90 % ludzi twierdzi, że Kymco Grand Dink 250 jest brzydki jak kupa, że BMW C1 wygl?da jak jeżdż?cy regał i jest mało ładny a mi zarówno jeden jak i drugi się podoba... Może poprostu nie mam gustu albo miło?ć do maxi- skuterów przysłania poczucie dobrego smaku ;)

Je?li idzie o Aprilie Atlantica 500 (stary model) to nie powiem... podoba mi się, ba... podoba mi się strasznie :D . Zegary, tylne lampy itp... ale jak przygl?dasz mu się bliżej to ciężko opanować odruch wymiotny :) . Jako?ć, spasowanie detali itp. poniżej krytyki :( . Je?li idzie o czę?ci to nie wiem Majonku o jakich czę?ciach mówisz ale znam wiele osób z branży makaroniarskiej (nie wymienię nazwy, firmy, dealera), które mówi? oficjalnie, że współpraca z włochami to istny horror ! Ci ludzie kład? lachę na zamówienie, terminy, słowno?ć... Po włosku "wkrótce wysyłamy" oznacza po polsku: "w ci?gu pół roku może wy?lemy :) . Zgadzam się tutaj ze scottim... filtry, swiece i inne podstawowe elementy s? może i szybko dostępne ale nie daj Bóg, jak co? padnie z elektroniki (całkiem realne) lub uszkodzisz jaki? element karoserii to życzę powodznia !NOT !NOT !NOT ...

Niestety takie s? realia... Makarony to fajansiarze pod tym względem... a szkoda bo mogliby naprawdę zawojować rynki :)

I żeby nie było, że jestem anty italiański... sam nieraz już my?lałem o zakupie Atlantica 500 (oczywi?cie nie mówię o Sprint' cie bo tu włosi dali kolejn? plamę--- Stary model jest o niebo ładniejszy) ale jak pomy?lę sobie o własnie- serwisie czy denerwuj?cych detalach skutera to odrazu wylewa mi się kubeł zimnej wody na łeb i rozgl?dam się za japoni? :)

Warto zaznaczyć, że nigdy nie miałem najmniejszych problemów z oczekiwaniem na czę?ci do Suzuki... Powiem więcej- Kiedy? zamawiałem w Mitsui czę?ci do Majesty i też przyszły w wyznaczonym terminie więc moje do?wiadczenia z Japońcami s? jak do tej pory pozytywne.

Odnośnik do komentarza

no to uszy posobie i czekam. Na razie i tak nigdzie nie pojade. |wieży ?nieżek wła?nie spadł...

PS Oparcie to rozumiem - może na składzie nie być, ale filtr powietrza????

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Po włosku "wkrótce wysyłamy" oznacza po polsku: "w ci?gu pół roku może wy?lemy ;) .

Też przeżyłem co? takiego z włochami whist

Na wałek do skrzyni biegów do fiata Ducato(jeden z najpopularniejszych samochodów dostawczych na naszym rynku) czekałem prawie półtora miesi?ca.

Milsze do?wiadczenia mam z koreańczykami do których czę?ci s? przeważnie od ręki lub na drugi dzień , jeżeli nie ma ich w polsce sprowadzenie z zagranicy trwa do tygodnia czasu. A japońskie pojazdy posiadam 2 i nie mam z czę?ciami do nich najmniejszego kłopotu o czym ostatnio przekonałem się w Gadimexie :D

Odnośnik do komentarza

To tez Ojcze dyerktorze napisalem ze on mnie sie tam nie podoba jest dla mnie nudny z wygladu to jesli chodzi o gusta. Czy czesci sa dostepne czy nie to mnie to nie obchodzi bo to mam gwarancje i umiem z niej korzystac :D.Jezeli sprzedawca nie zapewni mi czesci to mu poprostu oddaje sprzet i zadam zwrotu gotowki i tyle :D .(Zgodnie z prawem).I powiem szczezrze ze gwarancje mozna ciagnac w nieskonczonosc !V .Takze nie straszne mi wlochy czy male zolte kurduple z Suzuki czy innych firm.A i patrzac na atlantica jakos nie zbiera mi sie na wymioty moze Mariuszku czas na zmiane diety ;)

serdecznei pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Czy czesci sa dostepne czy nie to mnie to nie obchodzi bo to mam gwarancje i umiem z niej korzystac :D.Jezeli sprzedawca nie zapewni mi czesci to mu poprostu oddaje sprzet i zadam zwrotu gotowki i tyle !V .(Zgodnie z prawem).I powiem szczezrze ze gwarancje mozna ciagnac w nieskonczonosc :D .

Chyba mogę Ci życzyć powodzenia ;)

Nie znam nawet jednego przypadku, żeby jakikolwiek dealer wykazał się tak? szczodrobliwo?ci? i w ramach gwarancji wymienił sprzęt na nowy. :D

Gwarantuje, że możesz zapomnieć o takiej opcji...

Widać, że nigdy nie miałe? takich przej?ć :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Majonku... a kiedy ostatni raz byłe? w s?dzie? !V

No wła?nie... :D

Nie życzę Ci tego...

Poztym gwarantuje Ci, że nawet nie wiesz jakie zawiłe okre?lenia znajduj? się w gwarancji, któr? nota bene musiałe? podpisać odbieraj?c pojazd a tym samym zgodziłe? się z jej warunkami...

Jakby stanęło na ostrzu noża to jestem pewien, że Aprilia stwierdzi iż niedpilnowałe? czego? tam i Twoje roszczenia będ? bezpodstawne...

Uwierz mi... wiem co mówie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK
Pyatnie o czas oczekiwania na czę?ci skuterowe. Jeszcze w grudniu zamówiłem g?bowy wkład do filtra powietrza w Skutercentrum, na pocz?tku stycznia oparcie w Motopolu no i tak sobie czekam i nic... To normalne terminy podobmychj instytucji zajmuj?cych się sprowadzaniem czę?ci?

eeee normalka !V

ja zamówiłem szybe GIVI w boldorze na pocz?tku grudnia a dostałem ja w lutym.Nie przejmuj sie tylko ich troche ponękaj tel i mail to sie spręż? :D

a co do innych punktów to spróbuj w inter motors(inter cars).duży importer wiec może..... :D

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...