Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Marl !


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ponieważ ociągacie się z ustaleniem szczegułów wyjazdu na zlot do Marl, pozwoliłem sobie założyć ten temat.

Proponuję wyjazd z Warszawy w czwartek 23.06 o godzinie 9:00 ze stacji Orlen Lazurowa/Górczewska, zbiórka pod McDonaldem

UWAGA: Wyjazd 9:00, nie 9:03 ani 9:10

Trasa zależy od osób poruszających się !scooter

Safety-Car będzie jechał bokiem autostrady ze względu na koszta, mój pierwszy planowany przystanek to Swarzędz-Poznań

1. GrzechoCnik

2. Szuwarek + Magda

3. Xmarcinx

4. Krzytro + Ola

5. Wrzonio

6. Antoniaczek

7. Gumisiek

8.

Safety Car

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra to będę pierwszy, który się zgłasza na ochotnika do wyruszenia z Wawy.

Meldujcie się ludziska, bo rzeczywiście istotne jest jaka grupa jedzie i kto ma się zjawić na zbiórce.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam propozycję dla wyjeżdżających z Wawy, żeby pierwsze tankowanie zrobić na Orlenie w Osieczy Drugiej po 223km

a drugie po sesji zdjęciowej (np TAKIEJ ) przed pomnikiem Chrystusa Króla w Świebodzinie też na Orlenie ul.Wojska Polskiego przy rondzie z DK2 po 190km.

Moja YaMajka musi być zatankowana co max 250km.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Orzech, jak w ogóle stoisz z (wolnym) miejscem w oznakowanym barwami Klubowymi francuskim dyliżansie? :)

Są jeszcze jakieś wolne cm? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ponieważ ociągacie się z ustaleniem szczegułów wyjazdu na zlot do Marl, pozwoliłem sobie założyć ten temat.

Proponuję wyjazd z Warszawy w czwartek 23.06 o godzinie 9:00 ze stacji Orlen Lazurowa/Górczewska, zbiórka pod McDonaldem

UWAGA: Wyjazd 9:00, nie 9:03 ani 9:10

(...)

O której Planujecie przelatywać przez Błonie ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gumi, myślę, że w Błoniu grupa będzie około 9:20 pod warunkiem, że pojadą tą trasą a nie np. na Żelazową Wolę. Musisz się dokładnie dogadać z GrzechoCnikiem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Według mnie to jak gadałem z innymi wyszło że przez Błonie.

No to gdzie będziesz? Na Orlenie Sochaczewska róg Targowej?

Jak się zatrzymamy na minutkę to będzie akurat czas na ewentualne poprawki sprzętu przed dalszą drogą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A moim zdaniem lepiej byłoby się spotkać na pierwszej stacji za rondem w Sochaczewie na wylocie na Łowicz (to chyba jest Bliska), gdybyśmy zmienili zdanie co do jazdy przez Błonie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wrzoniu, niewpisany na listę Orzecha a gardłujesz !guns :):lol:

A tak na poważnie, myślę, że z powodu procesji lepiej jechać główniejszą drogą.

Inne mogą być czasowo blokowane.

Edit

O sorki, już wpisany

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Już wpisany.

Ja mam troszkę zmienione plany. Nie spotykam się z Zybexem przed Poznaniem tylko ZA w Przeźmierowie.

Moja propozycja jest taka. Jadę sobie powoli za Wami kierując się starą "2" do Poznania. Spotykam się z PES-em i razem z nimi (za nimi) jadę do OSiRu w Świecku. Myślę, że czas przelotu będziemy mieli podobny i spotkamy się na miejscu. W razie tfu, tfu potrzeby będę pod telefonem gotów na przybycie z odsieczą złym mocom.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie do mnie dotarło, że jak na skuterową procesję, to my za mało "stacji" zrobimy jak na Boże Ciało.

Ale może ta przy największej figurze w Świebodzinie zrekompensuje ilość wielkością.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W razie tfu, tfu potrzeby będę pod telefonem gotów na przybycie z odsieczą złym mocom.

Tfu, tfu, gorzej jak złe moce Ciebie dopadną. vampire.gifwinkiss.gif

Odnośnik do komentarza

Grzesiu, Espace'y sie nie psuja :P .

PS. A jak juz sie psuja, to tak, ze mozna nimi dalej jechac :lol: .

PS2. Orzechu, zakladaj ten bagaznik, bo nie bede sie gniotl jak sardynki w puszce. Komfort ma byc zapewniony przez Kierownika !bicz :D:):P ...

PS3. Sebek, przynajmniej mamy o czym gadac przez droge, w koncu bedziesz mogl mi w spokoju wyluszczyc, czemu tak zafascynowales sie zacną, ze podobno rozpatrujesz mozliwosc jej zakupu :P ... Pare kilometrow to jest, bedziesz mial czas, zeby o zaletach zacnej poopowiadac :P ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oj Bigu, grabisz sobie. Coś czuję, że będziesz dosiadał Morfiego na przyczepie albo fotel w wozidle ćwiekami Ci podbiję !bicz !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W razie tfu, tfu potrzeby będę pod telefonem gotów na przybycie z odsieczą złym mocom.

orzechu ! ja myślałam, że Ty jesteś z nami a nie przeciw nam :)

złe moce to chyba już się pastwią nade mną i nie wiem o której z pracy wyjdę :lol: !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znane jest wszystkim przysłowie "kto rano wstaje..."

ten leje jak z cebra :):D :D

No i właśnie wstałem, patrzę a tu w nocy padało. A ja niepomny prognozy nie przykryłem !scooter bo wczoraj taki ładny wieczór był !sciana

Trzeba będzie szmatką wysuszyć, zanim zasiądę. No chyba że samo podeschnie.

NA KOŃ!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...