Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sygnatury i podpisy- ważne.


ADMINISTRACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Prosimy wszystkich o umieszczanie w stopce sygnatur i podpisów, które łącznie nie przekraczają 200 pikseli wysokości.

Chodzi o to, aby po napisaniu linijki postu nie przytłaczała go treść sygnatury.

Wszystkie podpisy przekraczające łącznie 200 pikseli wysokości bedą w przyszłości kasowane.

Prosimy wszystkich o ich skontrolowanie i w razie potrzeby przeprowadzenie korekty do właściwego rozmiaru.

.

Odnośnik do komentarza

Bigu skąd ja znam tego Gpka hehe whist:rolleyes: Fakt moja sygnaturka była za duża. Sam miałem ją zmienić. Ale czuwająca Administracja ubiegła mnie :lol:

Markiz ściągnij sobie darmowy program VSO Image Resizer. Działa intuicyjnie, prosty w obsłudze i zmieniasz sobie wielkość fotek jak chcesz.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi tu o kolor :) , tylko o rozmiar, bo w niektorych przypadkach tresc i wielkosc podpisu jest kilkakrotnie wieksza od wielkosci calego przekazu postu.

Odnośnik do komentarza

Niektóre sygnatury w ostatnich latach się mocno rozrosły, doszło nawet do tego, że post ma długość niecałej linijki, a sygnatura zajmuje 3/4 strony. Pozostaje nam 48 godzin na zmianę tych monstrualnych rozmiarów grafik i napisów do 200 pikseli wysokości, zaś po upływie tego czasu nie spełniające tego wymogu sygnatury będą automatycznie i bezpowrotnie kasowane.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja zmieniłem, jest poniżej 200.

Przy okazji zmiany szukałem na forum logo Burgmanii w pliku png i nie znalazłem. Czy ktoś ma może do udostępnienia?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja mam przy okazji sugestię, aby zrezygnować z czasem automatycznych podpisów dodawanych przez programy do obsługi forum, w stylu "wysłano z Tapatalk" lub "Tap by Dualsim" itp. Niczemu dobremu to nie służy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...