Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wymiana opon, Szczecin.


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zmienic opony w 2oo. I stad pytanie, gdzie zrobia to najlepiej? Nie chodzi mi o przywozenie zdjetych kol samochodem, ale o to, aby na miejscu mi je zdemontowali. No i cala akcje przeprowadzili tak, aby ,nie porysowac polerowanych rantow felg?

PS. Chodzi mi o przednie kolo, czyli nie ma problemu z montazem, trzeba tylko dociazyc (spiac pasem) skuter tak, aby kolo sie podnioslo. Sa w stanie to gdzies zrobic? Bo u Wyrwy uslyszalem: niech pan przywiezie wymontowane kolo ;) ...

Odnośnik do komentarza

PS. Chodzi mi o przednie kolo, czyli nie ma problemu z montazem, trzeba tylko dociazyc (spiac pasem) skuter tak, aby kolo sie podnioslo. Sa w stanie to gdzies zrobic? Bo u Wyrwy uslyszalem: niech pan przywiezie wymontowane kolo ;) ...

;):) :)

Jak maja spinac pasami tyl aby moc sciagac przednie kolo to odpuść taki warsztat. W normalnych warsztatach maja specjalne stojaki które unoszą przód skutera za otwory w dolnych częściach lag.

Odnośnik do komentarza

Kolo Marka jest warsztat na studziennej chyba(nazwy nie pamietam) gdzie wywazali mi przód i widzialem ze na sciagarce mieli specjalne nakladki plastikowe zeby nie porysowac felgi a ze sciagnieciem kola to zaden problem maja sprzet do podparcia. zadzwon do marka to wytlumaczy ci dokladnie gdzie to jest

Odnośnik do komentarza

A, to masz na mysli ten sam, o ktorym mysli Sent -> Garaz Motor na Studziennej, jak nie znajde nic innego, to tam podjade ;) .

PS. Wiem gdzie to jest, znam dosc dobrze tamte tereny ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A, to masz na mysli ten sam, o ktorym mysli Sent -> Garaz Motor na Studziennej, jak nie znajde nic innego, to tam podjade ;) .

PS. Wiem gdzie to jest, znam dosc dobrze tamte tereny ;) .

Ja się dołączam - Garaż Motor na Studziennej (jednokierunkowy odcinek Studziennej - ważne!). Myślę, że możesz powołać się na nas (tzn. Marka, albo Artura :)) - nie będziesz wtedy anonimem z ulicy :). Znamy tych ludzi od jakiegoś czasu. Ja w poniedziałek skoro świt wyjeżdżam, ale pewnie Marek może Ciebie tam "podpilotować".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale ja bede GP800 :) .

Bigu spoko powiedz że ciebie tu przysłał bilety, na pewno nie będziesz zawiedziony. Załatwią ciebie w pierwszej kolejności i tak jak trzeba, oczywiście zadzwoń do mnie to podjadę przynajmniej na parę minut.

dla przypomnienia Moto-Garaż na ul. Studziennej, wcześniej byli na stacji kolejowej Turzyn.

Odnośnik do komentarza

O, widze, ze sprawa ladnie nabiera rumiencow, nie wiem czy Ci przeszkadzac, bede tam jutro ok. 11- 12, w razie czego numer tel. mam :) . Jak nie spotkamy sie tam, to i tak widzimy sie w Malborku :) .

Odnośnik do komentarza

W LT jest nowiutka opona, tak wiec pewnie za moich czasow nie bedzie zmieniana, zwlaszcza, ze rzadko nim jezdze :rolleyes: .

To jestem uspokojony, sam bym nie wpadl na pomysl podjechania do tego warsztatu moto . Marku, spoko, "przyjezdzam z polecenia Bilety" na pewno jeszcze z siebie wykrztusze . Pozdro i dzieki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W LT jest nowiutka opona, tak wiec pewnie za moich czasow nie bedzie zmieniana, zwlaszcza, ze rzadko nim jezdze :) .

To jestem uspokojony, sam bym nie wpadl na pomysl podjechania do tego warsztatu moto . Marku, spoko, "przyjezdzam z polecenia Bilety" na pewno jeszcze z siebie wykrztusze . Pozdro i dzieki.

Termin umówiony, do jutra.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...