Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Malborka


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Koledzy czy na zlocik startujemy w np. piątek o godz.9.00 ?

No i trasa może taka: Płock-Sierpc-Rypin-Brodnica-Jława-Susz-Prabuty-Sztum-Malbork.

Oczekuję propozycji. !scooter

Odnośnik do komentarza

Wstępnie brałem pod uwagę wyjazd w piątek o 6:00, a to ze względu na to, że biuro zlotowe będzie otwarte od godz. 9-tej.

Mapy Google pokazują, że przez Płock do Malborka będzie 305km (5 godz. 48 min), a jadąc krajową jedynką to 314km (4 godz. 24 min).

Droga przez Płock na pewno przyjemniejsza do jazdy, przynajmniej w porównaniu do jedynki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtek ja to nawet chętnie o 6.00 bym wyjechał tyle tylko że muszę czekać na Edysię

ona kończy dyżur o 7.00 więc z tąd moja p[ropozycja godziny wyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Witam i Przepraszam, że się wtrącam w temat!!!

Jeśli mogę, to przemyślcie sobie trasę z Łodzi przez Włocławek-Lipno-Kikół-Golub Dobrzyń-Wąbrzeźno-Grudziądz-Kwidzyn-MALBORK, kilometrów wtedy macie 300 i od Golubia Dobrzynia do Malborka nawierzchnia 1 klasa, trasa sprawdzona przeze mnie kilkakrotnie, i warta polecenia. Ruch umiarkowany, a trasa wyremontowano świeżo. Ja nie ukrywam, że właśnie tą trasą śmigam zawsze w kierunku Malborka. Pozdrawiam.

Jak byście śmigali tą trasą to sobie przypomnę, gdzie często żerują Obraz%286%29.gif

Ps. Mówiąc szczerze za Płockiem są dziury i koleiny, i jak jest opad deszczu, masakra.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtek przecież go nie zostawimy !placz1 .Będzie nam musiał to jakoś zrekompensować !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No misiaczki pamiętajcie że jadę z żoną inaczej na pewno bym się zaopiekował wami !czary . NOOO dobra znamy się już trochę żonę mam wyrozumiałą tylko musimy szczególy wyjaśnić teraz. Ci co na AN650 na górze. !piwko

Odnośnik do komentarza

Droga zaproponowana przez Arkadiusza wg. Google Mapy 289 km 5 godz. 0 min

wydaje się być trasą optymalną !OK ale to takie moje przemyślenia.

Jacek, a pewnie że nie zostawimy Piotrka, teoretycznie ma z nas najszybszy pojazd do uzupełniania zaopatrzenia !piwko swoją drogą ciekawe który browar tam króluje.

Tak jeszcze myślę, że może ja wyjadę godzinę przed wami, a to z tego powodu, iż mam najmniejszy !scooter nie będę was spowalniał, a po pewnym czasie mnie dogonicie i razem wjedziemy do Malborka. Będziecie mieli okazję przegonić swoje maszyny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojciech solówki to na TVN w programie rozrywkowym. A ja mam plecaczka i jeździć szybko nie lubię jeżeli nie masz parcia na jazdę samemu to musimy razem cisnąć. Swoją drogą jeździliśmy już w tym składzie i było OK. Więc nie zabieraj nam tej radości podróżowania z tobą !YES. Co do trasy jestem za. Możemy pojechać drogą podaną przez Arkadiusza. Jeżeli będzie dobra to !piwko a jak nie to !guns :)

Odnośnik do komentarza

Arek ma racje droga jest ok !OKK a nieliczni z kuj-pom też jadą w Piątek rano moze udało by sie zgrać i z Grudziądza razem byśmy śmigneli na Malbork

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moja navi mówi mi 386km. Ale cóż jak trza to trza. Orcio daj nr tel. to się zdzwonimy z trasy. Mój pośle ci na PM.

Odnośnik do komentarza

ok. ale żeby później nie było ... !guns

moja navi pokazuje 312km, to może pojedziemy na mojej :drunk:

Skoro trasę (wstępnie, bo nie wszyscy zainteresowani się wypowiedzieli) już mamy to proponuję punkt zborny w Zgierzu na parkingu McDonalds przy krajowej jedynce.

orcio !OK tylko godziny trzeba ustalić, ja jestem za !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ok. ale żeby później nie było ... !guns

moja navi pokazuje 312km, to może pojedziemy na mojej :)

Skoro trasę (wstępnie, bo nie wszyscy zainteresowani się wypowiedzieli) już mamy to proponuję punkt zborny w Zgierzu na parkingu McDonalds przy krajowej jedynce.

orcio !OK tylko godziny trzeba ustalić, ja jestem za !OK

Grinku spotkanie przy tej budce ze zdrowym żarciem !yeah

Orcio jakieś 4 godzinki nam potrzeba !scooter Jeszcze wszystko zależy od pogody !czary

Odnośnik do komentarza

Grinku spotkanie przy tej budce ze zdrowym żarciem !yeah

Będę kierował się zapachem jakbym nie mógł trafić !OKK

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam czy w związku z pogodą na drogę nie założyć jakichś lżejszych portek niż motocyklowe ??

Góra kurtka oczywiście, tu wiaterek dociera i można się rozpiąć ale aż boję się pomyśleć jak będę się czuł po 300km w skórzanych czy cordurowych portkach :D

Jakie macie koledzy plany w tej kwestii??

Czyli ostateczne ustalenie jest takie że spotykamy się o 9.00 pod "zdrową żywnością" w Zgierzu?

Odnośnik do komentarza

Tak jak obiecałem, jak byście Panowie i Panie, jechali moją proponowaną trasą to uwaga w miejscowości Wałycz, i na obwodnicy Wąbrzeźna, tam często dokonywany jest pomiar prędkości, nie wiem jak będzie z fotoradarami stacjonarnymi tam trzeba uważać zawsze.

Do zobaczenia i mam nadzieję że będzie czas się poznać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W tamtym roku leciałem w 30 stopniowym upale do Berlina i miałem na sobie spodnie cordurowe,ALE pod nimi bieliznę termo. Było !OK Teraz jestem posiadaczem dobrych dżinów z ochraniaczami i to właśnie zakładam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...