Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ptasia Grypa


MAXIMUS

Co zrobić z obywatelami Torunia chc?cymi przyjechać na BURGMANIĘ 2006??  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

I oto do czego nam doszło :lol: zaraza bije od tak ?więtego miasta(ostatniemi czasy :lol: ) musimy się dobrze nad tym zastanowić i nie oceniać pochopnie żeby nie doszło do linczu B) . Pozdrowionka dla przemiłych mieszkańców grodu słyn?cego z pierników i nie tylko !w00t :lol:B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niebiosa ukaraly Torun i teraz biedny Ermi bedzie musial przejsc kwarantanne. Jak wiadomo wirus ginie w temp. 70 C i w czystym alkoholu, wiec najpierw litr czystego spirytusu i piekarnik lub inna sauna na 15 min. :lol:

Odnośnik do komentarza
W sumie nie wiem co lepsze : ptasia grypa czy litr solo :lol:

Do tego nie wiadomo, czy byle liyterek starczy na porz?dn? dezynfekcję......

Pozdrówka

P.s. Zastanawiam się nad takim problemem.... Czy wirusy potrafi? pływać pod pr?d naszej królowej rzek???

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

A czy ptasia grypa przenosi sie tez na skutery?? :lol:

A to wszystko przez to ze Kaczki bywaj? w Radiu Maryja i przywiozly zaraze z podrozy zagranicznych... tak pilnuja zeby ptaki odizolowac a Kaczynscy lataja w te i w tamta i roznosza choróbsko...

Odnośnik do komentarza

O... I ja zauważyłem że co? się zmieniło u kolegi Drogowca pod profilkiem...Czekamy na szczegóły i gratuluję zakupu. Niech wozi bezpiecznie !!!

Odnośnik do komentarza

jako najbardziej zainteresowany i czule trafiony, oczywi?cie zaznaczyłem kropkę przy literku :unsure: dla waszego bezpieczeństwa "z ptakiem" na wierzchu latać nie będę bo to nielot jak Kiwi i nie doł?czę do zaszczytnej nielicznej grupy "członków burgmanii" hehehe !w00t

więc panie mog? spać tym razem spokojnie żadna nie będzie zarażona dowcipn? gryp?.

Swoj? drog? niezły bajzel się w Toruniu narobił

z zadzumionego miasta reporter na placu boju

Ermiaszka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ermi nie przejmuj się Mariusz zadba o maty dezynfekuj?ce ,owiniemy cię troche

tak na wysoko?ć brody a w usta literek i po kłopocie (może w końcu jakie? maxi wypatrzysz) :unsure:

ps. wpominacie o kaczkach co nato nasz Qwaki?

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ermi a ja poprosze o martwego labedzia wyslanego poczta na adres mojej firmy, lub padline przed drzwiami biura, wiadomo strefa zero !vampire bezwgledny zakaz wstepu i urlopik gotowy !w00t jak dobrze pozbierasz zamowienia to labedzie nawet zdrowe w Toruniu sie skoncza !OKK

Odnośnik do komentarza

hehehe Wy będziecie mieli urlopy a ja ciupe za bioterroryzm albo darmow? wycieczkę na Guantanamo - no f..way!!

Art - zawsze możesz udać że jeste? chory na SARS albo inn? gor?czkę krwotoczn? podziała o wiele bardziej przekonywuj?co. !OK albo powiedz że wła?nie słyszałe? że go?ć od konserwacji klimatyzacji w firmie gło?no się chwalił że najlepiej czy?ci się kanały powietrzne rycyn?. !OKK (nie olejem rycynowym ale rycyna)

siwyex - a kto by ci się chciał tam do ciebie pchać??? !w00t

Pawełku - ja my?lę że nie zostawisz kolegi w potrzebie i przył?czysz się do "obalania" w wigwamie z maty dezynfek. hehehe.

ale te 70st.C to my?lę ze organizatorzy zlotu powinni pomy?leć o ruskiej bani albo o saunie. !vampire już sie cieszę.

na hulajnodze ale przyjade.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No cóż widzę że opcja z kwarantann? alkoholow? najbardziej przypadła do gustu więc nie pozostaje nic innego jak przebukować zameldowanko o dzień wcze?niej i przył?czyć się do kwarantanny x4 (cztery kwarty toż to jeden litr) !vampire

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja tam dalej jem jajecznice i kurczaki, wszak moj szef mowil ze luzik to jak nie wierzyc Kaczorom. A Ermi no coz bedzie musial swoje wypic, chociaz mimo mojej prosby dalej zasmieca watek z ogloszeniami i robi z Biga agenta Smitsa co to niby sie czepia bez sensu. Wiec ode mnie dodatkowy literek trzeba bedzie mu przetoczyc do krwi zeby miec pewnosc ze ta Torunska zaraza zostala doszczetnie wybita. !vampire

Odnośnik do komentarza

Wy tu ?miechy chichy a ja się zaczynam bardziej obawiać o swoje zdrowie w pi?tek rano po "przetaczaniu" niz o jak?? cholern? grypę i to ptasi?. Pidzam ile mozna w siebie wlać??? Mam nadzieje że Jarek mi pomoże.

Mr. Anderson

Odnośnik do komentarza

Oj duzo Ermi,bardzo duzo ale zawsze zagryzalem labedziem.Zakaski zdychaja trzeba bedzie sie przezucic na "glupawe krowy".

Aha Maximus od tego ptaszka na zdjeciu jaja nawet po ugotowaniu nie nadaja sie do spozycia.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Maximus... tak że? sobie żartował z Torunia a tu wła?nie słyszę, że u Ciebie pod domem znaleĽli martwe łab?dki... W czwartek na spota przyjeżdżasz w specjalnym kombinezonie :blink:

!V

Odnośnik do komentarza

Maximus pewnie chcial zrobic zapasy "przekaski" do Ryni, ale w trakcie roboty go nakryli i musial porzucic lup :lol::blink: . Pidzam, niestety nie bedzie "kury" z grilla ;) .

PS. Tak na marginesie, jak smakuje labadz !V ?

Odnośnik do komentarza

PS. Tak na marginesie, jak smakuje labadz :blink: ?

Tak jak kaczorek ,tylko wiecej szyjki do obgryzania.

Nie mow ze nigdy nie jadles?Przywioze do Ryni zdrowego egzemplarza to skosztujesz-pychota.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...