Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przyczepka do transportu skutera


Lucjan73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prawdopodobnie pojade do Malborka autem (z rodzinką :beer: ), chciałbym zabrać ze soba skuter. W aucie mam hak i mogę ciągnąc przyczepke. Ma ktoś możliwośc zorganizowania "po taniości" przyczepki ? lub może ktoś chece aby jego skuter dowieźć do Malborka. Orientacyjnie w wypożyczalni wołają 50 zł za dobe, zawsze lepiej koszty podzielić na dwa :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam, prawdopodobnie pojade do Malborka autem (z rodzinką :lol: ), chciałbym zabrać ze soba skuter. W aucie mam hak i mogę ciągnąc przyczepke.

Przepraszam że się wtrącam ale jak byś chciał to u mnie stoi możesz sobie wypożyczyć (nie odpłatnie).Kilku Kujawiaków i Pomorzan już korzystało to czemu Dolnośląskie miało by być gorsze. !OK

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że się wtrącam ale jak byś chciał to u mnie stoi możesz sobie wypożyczyć (nie odpłatnie).Kilku Kujawiaków i Pomorzan już korzystało to czemu Dolnośląskie miało by być gorsze. !OK

Świetnie Mareczku wiedziałem ,że można na Ciebie liczyć, wyślij mi prosze tylko SMS-em do Trzebnicy :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lucjan, nie masz Boga w sercu (oczywiście w przenośni,) na zlot Burgmanii, w Malborku, u Siemika, Ty chcesz skuter na przyczepie .....koniec świata się zbliża. :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co chcecie od Lucka ? On to chociaż skuter przywiezie na przyczepce a ja swój zostawiam w domu i jadę samochodem - w bagażniku :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę się wtrącić to chyba miało być tak:

Witam, prawdopodobnie pojade do Malborka skuterem.

Chciałbym zabrać ze sobą z rodzinką . W skuterze mam hak...itd, itd. :clapping:

ps.

bez obrazy.

Odnośnik do komentarza

Cóż trudna rada, rodzinka "posmakowała" naszych spotkań i nie ma siły mus jechać razem jak emeryt z za Odry !wchair

Odnośnik do komentarza

Cóż trudna rada, rodzinka "posmakowała" naszych spotkań i nie ma siły mus jechać razem jak emeryt z za Odry !wchair

Wyślij rodzinke PKP !vampire - tylko w sumie niech dwa dni szybciej wyjadą by zdążyli na czas !w00t

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lucjan, nie masz Boga w sercu (oczywiście w przenośni,) na zlot Burgmanii, w Malborku, u Siemika, Ty chcesz skuter na przyczepie .....koniec świata się zbliża. :rolleyes:

Grzesiu co się dziwisz - to siemik zapoczątkował w Warce ten proceder rodem z niemiec

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lucjan... nie pozostaje Ci nic innego jak kosz do SW i temat załatwiony !YES

Ps. Ale żeby odrazu tak z przyczepą...? :rolleyes:

:lol:

Odnośnik do komentarza

Ja tam uwazam to za calkiem normalne :) . Sa sytuacje, w ktorych TRZEBA po prostu np. zabrac rodzine. A skuter chce sie miec pod reka na zlocie...

I z koniecznosci pozostaje wtedy przyciagniecie sprzeta na przyczepie...

PS. Gdyby Lucek napisal, jade samochodem, a skuter ciagne na przyczepie, bo samochod ma klime, music i wygodniejsze fotele :rolleyes: . Jednak tu stara sie polaczyc "przyjemne" z "pozytecznym" :lol: . Ciekawe co maja powiedziec Ci, ktorzy przyjada na zlot skuterowy samochodem majac mozliwosc wyboru ;) ?

Odnośnik do komentarza

Na początku planowałem ,że ja pojade skuterem a małżonka z dziatwą autem. Takie atrakcje na zlocie (parada, zamek) musowo mieć skuter !scooter Z drugiej strony strach troche małżonke samą w taką trase wysyłać, z Julką to nie ma problemu ale Marysia czasem coś po drodze lubi "oddać" :lol: . Mała cały czas mnie pyta kiedy pojedziemy do Pana Verby, Julka chce się spotkać z koleżankami no i z Sidnejem !V tak ięc wszyscy chcą być na zlocie. Zostaje przyczepka - nie ma wyjścia, a posta napisałem bo zawsze lepiej te 300 zł za wynajem podzielić na dwa, jak mam ciągnąc jeden skuter to w zasadzie mogę i dwa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja tam uwazam to za calkiem normalne :lol: . Sa sytuacje, w ktorych TRZEBA po prostu np. zabrac rodzine.

Miałem podobne dylematy ale niestety... wolne miejsce na kanapie !scooter jest jedno. U mnie było losowanie :rolleyes: i... do Malborka przybędę z młodszą córką (starsza zaliczyła już kilka zlotów) !OK . Będzie to jej pierwsza tak długa trasa ;)

Na zlot do Marl kanapę też już mam zajętą !w00t

Co do *Burgmanii 2011*... fajnie, że na naszym sztandarowym zlocie będzie, jak zawsze, rodzinnie i dzieciaki będą miały co robić !OKK

Odnośnik do komentarza

OT >> !pomidor Przepraszam !winkiss

Miałem podobne dylematy ale niestety... wolne miejsce na kanapie !scooter jest jedno. U mnie było losowanie :lol: i... do Malborka przybędę z młodszą córką (starsza zaliczyła już kilka zlotów) !OK . Będzie to jej pierwsza tak długa trasa :)

Co do *Burgmanii 2011*... fajnie, że na naszym sztandarowym zlocie będzie, jak zawsze, rodzinnie i dzieciaki będą miały co robić !OKK

Nie jest to gdzieś daleko w świecie.

Do Malborka jest bardzo dobry dojazd nawet PKP no chyba że "idziemy" po łatwiźnie i taniości (a żal że się nie było pozostanie na lata) !placz1

Ja tam uwazam to za calkiem normalne :) . Sa sytuacje, w ktorych TRZEBA po prostu np. zabrac rodzine. A skuter chce sie miec pod reka na zlocie...

Oczywiście i ja to popieram . Jeżeli zlot nazywamy < Rodzinnym> !TAZ

Można również tak śmigać DSC00080.jpg.jpg

Odnośnik do komentarza

Lucjan ja chętnie się dołożę - byle mój tłusty i przyciężki Xciting się pomieścił na tylnej kanapie. Niestety nie posiadam haczyka w aucie więc sam nie pociągnę.

Odnośnik do komentarza

Lucjan ja chętnie się dołożę - byle mój tłusty i przyciężki Xciting się pomieścił na tylnej kanapie. Niestety nie posiadam haczyka w aucie więc sam nie pociągnę.

No to już jest jakaś koncepcja, szczegóły omówimy w sobote.

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze pomysł mi wpadł... Może z Ewelinką wsiądę na skuter, sukę zaprzęgnę do skuta, patyk z kiełbasą i dojadę do Malborka? ;P Tylko z autostrady nici, bo zaprzęgowymi pojazdami nie wolno tam szaleć :/

Futrzak dorosły taki jak moja potrafi 1 tonę uciągnąć więc te 400-450kg nie powinno być problemem ;P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...