Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania 2011


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Burgmania się zbliża i trzeba się umówić kto i kiedy jedzie. Oczywiście trzeba również uwzględnić spotkanie grupy gdzieś po drodze. Może jakieś propozycje lub sugestie.

Ja myślę żeby pojechać już w czwartek na miejsce, ale to moja sugestia po przeczytaniu planu Zlot.

Odnośnik do komentarza

ja niestety nie dam rady w czwartek (praca moja i justyny) musimy z zonka w piatek ruszyc a o ktorej to do dogadania jak ktos chce sie podlaczyc to sie dogadamy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja niestety nie dam rady w czwartek (praca moja i justyny) musimy z zonka w piatek ruszyc a o ktorej to do dogadania jak ktos chce sie podlaczyc to sie dogadamy

Hubert myślałem o godzinach popołudniowych, żeby zdążyć rozłożyć namiot przed 22-gą, ale jestem otwarty na propozycję.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

22huber Nie mogę wysłać Ci pw. więc piszę tutaj.Czekam do niedzieli na jakikolwiek kontakt najlepiej na pw.lub e-maila

siemik4@wp.pl w sprawie potwierdzenia uczestnictwa w zlocie. Muszę podać ilość osób w jadłodajni.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po wstępnych konsultacjach a czasu już nie wiele wyjazd do Malborka będzie w czwartek 2 czerwca, co do godziny wyjazdu to jeszcze temat otwarty ale myślę że w przedziale 10 do 14-tej. jest OK. Aby bez pośpiechu te parę km. spokojnie przejechać. Co myślicie?

Hubert raczej na pewno jedzie w piątek tak że można wspólnie również śmignąć.

Możemy teraz zrobić dwie listy czwartkową i piątkową, jak również omówić ew. połączenie sił po drodze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

Możemy teraz zrobić dwie listy czwartkową i piątkową, jak również omówić ew. połączenie sił po drodze.

Marek, jak wiesz na piątek wziąłem urlop. Ale kiedy wyjadę będę widział na ostatnią chwilę - chyba wybiorę czwartek, ale raczej później niż 14.00.

Rozsądek podpowiada, żeby wyjechać najpóźniej o 15.00...

(...)

Rozsądek podpowiada, żeby wyjechać najpóźniej o 15.00...

Wiem, że wątek pod wątkiem... ;)

Już wiem, że mogę wyjachać albo w czwartek po 17.00, albo - pewniej - w piątek rano. Jeśli pierwsza wersja - to gdzieś po pdrodze przenocuję. Jeśli druga - raczej rano (7-8?).

Odnośnik do komentarza

ja z romanem jedziemy w piatek o godz. kolo 8 rano wiec moze sie wybierzemy razem. dokladna godzine umowimy tak w srode-czwartek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja z romanem jedziemy w piatek o godz. kolo 8 rano wiec moze sie wybierzemy razem. dokladna godzine umowimy tak w srode-czwartek

OK, umówimy się. Ja pewnie będę wiedział w czwartek...

Odnośnik do komentarza

No i mam dylemat.

W czwartek z bilety czy w piątek z resztą. :P

Hmm..zapowiadają w nocy po 11 stopni, więc w piątek rano nieźle by było.

Ale w czwartek lepsze miejsce na namiot można będzie znaleźć. !OK

Będę myślał whist , mam jeszcze dwa dni.

Chyba raczej czwartek, z tym, że po 15. !scooter !bicz

O 14.40 odbieram młodego ze szkoły i 15.10 mogę startować.

Odnośnik do komentarza

miejsce na namiot to chyba nie problem w kolncu to duze pole namiotowe a moze byc tak ze pozornie te lepsze miejsca wcale takie nie beda. Jak plan wyjdzie to startujemy rano i mamy do przejechania okolo 350 km wiec mysle ze kolo poludnia bedziemy na miejscu, nie bedziemy gonic z romanem bo jedziemy z zonkami i ich niezbednym ladunkiem czyli zaladowani na maxa mysle ze 100-120 max. w razie pytan 508181999

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

miejsce na namiot to chyba nie problem w kolncu to duze pole namiotowe a moze byc tak ze pozornie te lepsze miejsca wcale takie nie beda. Jak plan wyjdzie to startujemy rano i mamy do przejechania okolo 350 km wiec mysle ze kolo poludnia bedziemy na miejscu, nie bedziemy gonic z romanem bo jedziemy z zonkami i ich niezbednym ladunkiem czyli zaladowani na maxa mysle ze 100-120 max. w razie pytan 508181999

Hubert, a którędy jedziecie? Jest szansa, że spotkamy się gdzieś po drodze? (Wałcz na przykład?). Jakby co, mój numer jest w moim profilu :D

Jak patrzę na mapę, to wygląda na to, że możemy się spotkać dopiero w Człuchowie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hubert, a którędy jedziecie? Jest szansa, że spotkamy się gdzieś po drodze? (Wałcz na przykład?). Jakby co, mój numer jest w moim profilu :)

Jak patrzę na mapę, to wygląda na to, że możemy się spotkać dopiero w Człuchowie...

Trochę mi pomieszaliście w głowie (Roman i Hubert) podajcie jak najszybciej będzie to możliwe, termin waszego wyjazdu to się zastanowię.

Odnośnik do komentarza

Plan na traske mamy taki ploty, polczyn zdroj, szczecinek, czluchow, chojnice starogard gdanski no i malbork. a co do godziny to czekam na decyzje od romana bo ja gotowy jestem do drogi od godz 7 00

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!!!! Mysle że spotkamy się w PARÓWKU o 08:00 w piątek i ruszymy wszyscy na Malbork ta trasa co Hubert opisał wczesniej. Wybralismy trase spokojniejsza ale optymalną. Hubi 08:00 jest ok dla mnie i Marka,bedziemy miec czas dojechac i dla innych zainteresowanych. Pozdrawiam!!!Roman.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam wszystkich!!!! Mysle że spotkamy się w PARÓWKU o 08:00 w piątek i ruszymy wszyscy na Malbork ta trasa co Hubert opisał wczesniej. Wybralismy trase spokojniejsza ale optymalną. Hubi 08:00 jest ok dla mnie i Marka,bedziemy miec czas dojechac i dla innych zainteresowanych. Pozdrawiam!!!Roman.

Ja wyjeżdżam w piątek rano o 8.00 ze Szczecina. Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś na trasie (w Człuchowie?).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja wyjeżdżam w piątek rano o 8.00 ze Szczecina. Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś na trasie (w Człuchowie?).

My jedziemy razem z Arturem, oto miejsce spotkania, Zobacz tutaj !!!

Współrzędne GPS

N 53°39'02.52"

E 17°19'10,95

pewnie będziemy tam około godziny 10-tej. Naprawdę smaczne jedzenie korzystałem już parę razy.

Odnośnik do komentarza

Czekamy. Pamiętajcie o off-ach.

Niedziela:

Ja już w domku. Sączę browarek i jem szaszłyczki. !OK

Dzięki jeszcze raz dla Was -> Artcho, Bilety i Ewa, Hubert i Romano z plecaczkami :band::gathering: za wspólną jazdę oraz towarzystwo na zlocie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja chciałbym podziękować za wspólny wypad na burgmanie, przejazd, pobyt, zwiedzanie, zabawa itd. Hubert - Justyna, Roman - Gosia, Arek, Artur - było SUPER !V - szczególnie podziękowanie dla waszych dziewczyn były pierwszy raz - tak trzymać !OK

Arek a to twoja maszyna na zlocieDSC_0528.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...