Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Naklejka Burgmanii


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, bo moze zle sformulowalem pytanie.

Czy jest mozliwosc otrzymania naklejki w formie elektronicznej ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Naklejki są do pozyskania na zlotach oraz większych spotach/ imprezach Burgmanii.

Jest to jedyna opcja uzyskania w/w gadżetu.

Odnośnik do komentarza

Ok ok, tylko oryginalna klubowa naklejka troche mi nie pasuje

do mojej wizji/miejsca oklejenia bzyka.

Potrzebuje taka ok.30% mniejsza :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Są dwa rodzaje naklejek mniejsze i większe. Nie wiadomo o której piszesz.

Odnośnik do komentarza

Naklejki Burgmanii sa w dwoch rozmiarach, duza i mala odblaskowa (pasujaca np. na przedni blotnik). Nie odbierz tego niewlasciwie, ale nie chcemy, aby logo bylo tak latwo dostepne na stronie. Preferujemy osobiste przekazanie naklejek na spotkaniach lub zlotach.

PS. Byc moze jest to niewlasciwe podejscie ze strony "marketingowej" :( , ale miedzy innymi dzieki takiemu podejsciu prawie wszyscy uzytkownicy skuterow majacy taka naklejke sie pomiedzy soba znaja :) .

Edit: Wrzonio wiekszosc juz napisal :) .

Odnośnik do komentarza

Spoko rozumiem.

Pisze teraz z pracy, gdzie czesc fotek mam wyciata przez korporacyjnego firka

dlatego nie jestem w stanie odszukac/dac linka do konkretnego tematu.

Ale jezeli dobrze kojaze, to sugerowalem sie fotka na ktorej byl sprzet zdaje sie MariuszaBurgi`ego

z naklejka pod rejestracja.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powiedzmy, że na 99% będę w Łodzi w sobotę na moto bazarze. Jeśli się jakoś stykniemy to mogę Cię poratować małą naklejką.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czy w ten czwartek (tj. 14.07.2011)w R66, będzie miał może ktoś, jedną, no max. 2, naklejki?

Jedną na pewno :) :)

Odnośnik do komentarza

Hmm... Czy nie byłoby dobrze zrobić naklejki wycinane ploterem w różnych kolorach? Nie każdy (oczywiście jeśli na to zasłuży) chciałby naklejać na swój wymarzony, wypieszczony pojazd naklejkę niczym z Kubuś Play, nadrukowaną na folii samoprzylepnej wyłącznie w jednej wersji kolorystycznej. Nie do każdego koloru pojazdu pasuje ta naklejka! Czasem wyglaga jak PL-ka. Jeśli związane jest to z wyższymi kosztami może warto udostępnić logo w wektorach tak żeby ewentualnie każdy mógł sobie wyciąć logo w takim kolorze i wielkości jaka mu pasuje?

Wiem, że pewnie tym postem nigdy nie zasłużę na naklejkę burgmanii, ale dam radę z tym żyć a może ktoś z Was kiedyś będzie dumnie woził logo burgmanii idealnie komponujące się z pojazdem :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

w różnych kolorach

Logo Klubu jest dostępne w dwóch kolorach: niebieskie i białe.

Ostatni wzór naklejki naklejany z folii prowadzącej dostępny w dwóch w/w barwach.

imgp3109.jpg

Nie każdy (oczywiście jeśli na to zasłuży) chciałby naklejać na swój wymarzony, wypieszczony pojazd naklejkę niczym z Kubuś Play, nadrukowaną na folii samoprzylepnej wyłącznie w jednej wersji kolorystycznej. Nie do każdego koloru pojazdu pasuje ta naklejka!

A czy czujesz się zmuszany do naklejania? :)

Wiem, że pewnie tym postem nigdy nie zasłużę na naklejkę burgmanii, ale dam radę z tym żyć a może ktoś z Was kiedyś będzie dumnie woził logo burgmanii idealnie komponujące się z pojazdem

Dzięki za troskę o społeczeństwo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...