Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Parada ślubno motocyklowa 21.05.2011 !


sajd

Rekomendowane odpowiedzi

Na zaprzyjaźnionym forum dotarła do mnie informacja tego typu -------- GAME OVER...czyli sakramentalne "TAK" 21.05.2011.

Koniec wolności, życiowy błąd, ręka teściowej, przypadek ...a może przeznaczenie. Nazywamy to rożnie. A chodzi o ŚLUB dwojga kochających się osób...

Wraz z przyszłą małżonką chciałbym serdecznie zaprosić na ceremonię zaślubin, która odbędzie się 21 maja 2011 r. o godzinie 17:00 w Kościele pw. Matki Boskiej Królowej Polski w Bedoniu Przykościelnym.

Byłoby Nam niezmiernie miło ujrzeć Wasze piękne maszyny i przede wszystkim usłyszeć ryk ich silników w tym jakże ważnym dla Nas dniu. Zapraszam do odprowadzenia Młodego do Młodej, pod kościół i restaurację.

Trasa przejazdu (jest inna opcja z odcinkiem do wygłupiania się koło DELLa) nie obejmuję kościoła połozonego 200m od domu Ewy:

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Wola+Zaradzy%C5%84ska+ul+Hubala+65&daddr=Jana+Parandowskiego+26,+Bedo%C5%84+Przyko%C5%9Bcielny,+%C5%81%C3%B3dzki+Wschodni,+%C5%81%C3%B3dzkie+to:%C5%81%C3%B3d%C5%BA+ul.+Kolumny+470&geocode=FVpOFAMd21coASm3XUhYuDYaRzEcWzSFTnHsPA%3BFZF_FQMdxYArASmLQjGdUc0bRzHOL1WF_bj9Ig%3BFbobFQMdQawqASntdZcO7zIaRzE9HtfpT7XQbQ&hl=pl&mra=ls&sll=51.713416,19.561844&sspn=0.104446,0.307274&ie=UTF8&ll=51.701715,19.534035&spn=0.104473,0.307274&z=12 i co wy na to jedziemy.... miło by było pojechać w większej grupie skuterów a przynajmniej tak jak ostatnio ....... piszcie jak się zapatrujecie na temat

Odnośnik do komentarza

i przede wszystkim usłyszeć ryk ich silników

Cholera bym musiał postawić swojego na centralce i wkręcić na max obroty hehehe :P

Co do ślubu to jak to się mawia u mnie w robocie: "nie znam człowieka". :) Jakoś tak mi głupio pojechać do kogoś kogo nie znam i sobie tam stać i patrzeć no i cieszyć się tylko z czego :)

Lepiej byśmy się zorganizowali w weekendy na wspólne przejażdżki, a nie w tygodniu.

Niedługo będziemy objazdową ekipą obsługującą wesela, pogrzeby, stypy. Tudzież zrobimy konkurencję dla wózków akumulatorowych w domu starców !scooter !wchair

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest.

Co do latanie czwartki mi pasują, ale faktycznie zamiast tłuc się po obcych ślubach (choć jeszcze na żadnym obcym nie byłem) wolałbym się spotkać wspólnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...