Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WOSKOWA TWARZ


MAXIMUS

Kim jest lub był WOSKOWA TWARZ ??  

25 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

sorki wszystkim że nie wyja?niłem o kogo chodzi ale rano nie miałem czasu (a ci?nienie na założenie sondy w grupie warszawskiej było duże !scooter ) .Więc wyja?niam chodzi o człowieka z W-wy który jeĽdził swego czasu suzuki epicuro . Teraz poszukam zdjęcia jak znajdę to wkleję do tego posta

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zainteresowani tematem i tak wiedz? o kogo chodzi a wynik i tak jest przes?dzony gdyż nikt nie przebije Chucka Norrisa nawet Woskowa Twarz :lol: !bicz !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przepraszam bo ja to się w ogóle nie znam na tych sondach !scooter ale czy nie chodzi o człowieka, który znajduje się na tej fotce? (foto ze zlotu Burgmania 2005)

189.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin Z.

witam,

sluchajcie zarty zartami ale czy mam tak troche nie przesadzamy, poszlo to w tej chwili w caly swiat :lol::lol: !scooter co innego zrobic z kogos wala w malym prywatnym gronie a co innego tak publicznie !bicz !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale jakiego wała?

Ja narazie to w ogóle nie wiem o kogo chodzi !scooter

Proszę o więcej wskazówek !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"...W pobliżu...", hm...ale nie ma kamizelki ze znaczkami lub białoczerwonej kurtki ??? !scooter

pzdr

Odnośnik do komentarza

Zagłosowałam na człowieka bez twarzy ( Fantomasa )

Najbardziej logiczne mi się to wydaje , bo w przeciwnym razie po co wosk na twarzy ???

My?lę, że wosk przydaje się do łagodnego naci?gania i ?ci?gania skóry na wła?ciw? twarz !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
witam,

sluchajcie zarty zartami ale czy mam tak troche nie przesadzamy, poszlo to w tej chwili w caly swiat :D !scooter !bicz co innego zrobic z kogos wala w malym prywatnym gronie a co innego tak publicznie !TAZ :D

Burgmania jest jedn? wielk? rodzin? nie ważne czy jest się z Trójmiasta Kielc, Trzebini Krakowa czy innego miasta w polsce(przepraszam inne miasta że nie wymieniłem ale nie da rady) i to co jest w małym gronie może dotyczyć nawet każdego z nas, a zreszt? daj na luz i baw się razem ze wszystkimi :D ?nieg jeszcze leży i trzeba co? robić żeby doczekać do wiosny ;)

Odnośnik do komentarza

Czy chodzi o kolege ktory jeszcze za czasow skutery.net i CP jeĽdził extra stroju kurtka+spodnie dekatyzowanych AL ?

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin Z.

a zreszt? daj na luz i baw się razem ze wszystkimi  !scooter  ?nieg jeszcze leży i trzeba co? robić żeby doczekać do wiosny ;)

sluchaj Maxiu ja jestem na luzie wczoraj bawilem sie wybornie !bicz !TAZ :D ale jakos mi tak dziwnie glupio, ze tak po nim jeszcze i dzis jezdzimy :D:D

Odnośnik do komentarza

He He widzę, że opuszczanie spotkań czwartkowych to poważne zaniedbanie, wystarczyła jedna delegacja do 3miasta i opuszczenie 1-go spotkanka a tu tyle nowo?ci człeka ominęło.

Oj chyba wczoraj było wesoło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...