Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Niedzielna parada ślubno-motocyklowa :-)


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega prosil abym zamiescil info wiec to czynie

O godz. 15:00 spotykamy się na Placu Wolności (Bulba i reszta mieszkających w okolicach Dąbrowy. My spotykamy się na stacji SHELL na Dąbrowskiego o 14:15. Jedziemy na Kopernika po mój Plecaczek :P a następnie dzidujemy na Plac Wolności)

O 15:15 jedziemy na Wschodnią po młodego. Nastepnie na Radwańską po młodą. Od młodej do kościoła na Łąkową. Pod kosciołem zrobimy sobie grupowe zdjęcie i śmigamy na salę Korona na ul. Kolumny. Wtedy każdy motomaniak ma dostać flaszeczkę :). Z flaszeczkami śmigamy do Woli Czarnyskiej na ognisko. Po drodze kupimy w Kauflandzie w Kanzas kiełbaski. Na stawach powinniśmy być ok. 19:30 więc o 20stej będziemy już grzać jajca przy ognisku :). Impreza może być do białego rana. Niestety Piekarz się pożegna ok 22:00 bo o 8:00 rano śmiga do szkoplandii :(

Koniec cytatu.

Ci ktorzy byli wczoraj, wstepnie juz wiedza o co chodzi.

Tutaj cos co da jako takie pojecie o czekajacej nas imprezce :)

Zatem do zobaczenia w niedziele ;)

Odnośnik do komentarza

Jaja sobie robicie ? :jockey:

KAZDY bedzie baaaaardzo mile widziany.

Ps. Maxiskutery MUSZA byc widoczne !

Moje prywatne zdanie jst takie

ze do slubu, to wlasnie MY bardziej pasujemy niz szlifierki :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Planowałem na weekend wyjechać ale spraw jest.... dość poważna widzę...wiec myślę że w niedziele rano wrócę do Łodzi aby pogalopować na ślub tylko czy pogoda będzie bo miało padać cały weekend... bulba możesz dać mi swój numer na komóre bo nie chce na próżno przerywać wyjazdu dryndnął bym do ciebie w niedziele żeby się dowiedzieć jak pogoda w Łodzi i czy jest sens zjeżdżać na Łódź mój numer 503 508 107 !tut ja zaraz wyjeżdżam z Łodzi i będę bez netu wiec jak możesz to głuchni albo smska napisz to w niedziele się zdzwonimy

Odnośnik do komentarza
dragon513

Napisany Dzisiaj, 16:49

Można się przyłączyć do parady?

Jesteś kolego zawsze mile widziany. Kiedy dołączysz do naszych czwartkowych "lotnych spotkań" !scooter

Odnośnik do komentarza

Jesteś kolego zawsze mile widziany. Kiedy dołączysz do naszych czwartkowych "lotnych spotkań" !scooter

Kurdę bardzo chętnie ale od 19 jestem w pracy szkoda może kiedyś w innym terminie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, a skąd pomysł na czwartki? Potem na GPS-ie do roboty w piątek i odsypianie w sobotę.

Spotkania z grupą z innego forum (zakrapiane) organizowaliśmy w piątki. I git ale kilku wyskoczyło z pomysłem o 16.00 Kurcze ludzie pracują, a też by chcieli się spotkać.

Czy piątki nie byłyby lepszym dniem na !scooter a może jakiś dzień w weekendy, wtedy można śmigać gdzieś dalej nad wodę itp?

Ps. Ale off-topa wlalimy !pomidor

Odnośnik do komentarza

Już wróciłem do Łodzi wiec będę o 15 na placu wolności zgodnie z wytycznymi .... i mam nadzieje że nie będę sam...

Odnośnik do komentarza

Wlasnie wrocilismy. Zajebiscie spedzona niedziela.

Ognisko po wszystkim pierwsza liga.

Jak dopadne fotki to wrzuce.

Odnośnik do komentarza

Podziękowania dla wszystkich uczestników imprezy w szczególnosci dla Młodych było zaj... tym bardziej że to pierwszy mój taki wypad z Burgmani

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za dobra zabawę.... fotki i filmy wrzucę jutro niech żałują ci co niebyli

Ale powiedziałeś ;) Czekam na części z serwisu !sciana

Wrzućcie foty. Chętnie przynajmniej pooglądam.

Odnośnik do komentarza

Doznałem deja vu. Panna młoda w prawie takiej samej sukience co moja kobita, jak się hajtałem i takie samo auto :blink:

A ta dziewczynka w kombinezonie to kierowca czy plecaczek?

Co do ogniska, to przypomniało mi się, że przecież też mam działkę. Zawsze możemy któregoś dnia myknąć i usmażyć kiełbaskę. Teren za Łagiewnikami, więc po wsiach można się pokulać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...