Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Latanie po Łodzi wieczorową porą


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzedni czwartek jazdę zakończyliśmy pod M1 przy stacji paliw Neste i z tego co pamiętam umówiliśmy się w tym samym miejscu za tydzień o tej samej porze.

Czyli 28.04.2011r. godz. 20:30 pod M1 przy stacji paliw Neste

Proponuję wyjechać z parkingu M1 o godz. 20:45 i jechać do Portu Łódź trasa przejazdu na plus tej lokalizacji - dużo miejsc parkingowych i można kupić coś do zjedzenia np. hamburgera, napić się pepsi.

Na miejscu spróbujemy połączyć się tel. z uczestnikami wycieczki - Litwa, Łotwa, Estonia, będzie relacja na żywo !walkm !w00t

Co tu wiecej pisac, nie ma co pisac trza jechac :)

Odnośnik do komentarza

A ja o czas. Coś mi stuka z tyłu. Jutro rozkręcam skrzynię !placz1 Jak znam życie, to pewnie poleciało łożysko od ośki tylnego koła. Jak rozbierałem zimą skuter do przeglądu, to tam było trochę smaru z piachem. Głupi wyczyściłem, zamiast wydłubać simmering i sprawdzić to łożysko :rolleyes: Teraz mam za swoje.

Fajne są skutery, ale żeby się do czegoś dostać, to ile się człowiek musi narozkręcać...

Odnośnik do komentarza

postaram się być ...choć to trochę późno bo o 4 wstaje do pracy ale chociaż na godzinkę chce podjechać

o 20 wyjeżdżam z domu ( okolice pl. Barlickiego) wiec o 20-30 powinienem być do zoba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...