Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu w Warszawie 07.05.2011r


GRinKU

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Pytanie jak w temacie - kto wybiera się 07.05.2011r na otwarcie sezonu w Warszawie?

Można by wstępnie coś zacząć organizować w kwestii wyjazdu.

Kto się wybiera?

Odnośnik do komentarza

Aha zapomnialem dodac, ze moj plecaczek tyra w sobote do 14

wiec nie ma szans abysmy wyrwali sie z lodzi przed 15 :ph34r:

Jezeli cos sie zmieni to poinformuje.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze rozmowy i ustalenia z T-Rexem są takie co by nie jechać gierkówką bo rozkopana !sciana na wielu odcinkach i śmignąć trasą przez łowicz.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy ja niestety nie dam rady. Będę zaraz po powrocie z Litwy i chyba żonka była by smutna !vampire !vampire !vampire jak bym znowu się urwał. Ale powodzenia i szerokości. !scooter

Odnośnik do komentarza

A ja jeszcze nie wiem ;)

Gdzie mogę znaleźć jakieś szczegóły co odnośnie tego otwarcia - plan działani itp. ?

Piszecie o jakiś opłatach - o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja jeszcze nie wiem :)

Gdzie mogę znaleźć jakieś szczegóły co odnośnie tego otwarcia - plan działani itp. ?

Piszecie o jakiś opłatach - o co chodzi?

No to kolego trzeba czytać forum !w00t .

A informacje są TU i TU.

Na mszę może przyjechać każdy bez zgłaszania, natomiast obecność na spotkaniu należy wcześniej zadeklarować, abyśmy mogli wszystko przygotować na określoną ilość osób.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za linki - forum czytam głównie na telefonie i to co obserwuje.

Nie ukrywam, że martwi mnie późna pora imprezy i nie wiem czy warto jechac na 1 dzien. (Msza 15, kończymy 16:30, na miejscu jestesmy 17; grill ???? powrót do Łodzi obstawiam ok. 23 - 24).

Odnośnik do komentarza

Ja oczywiście jestem uzależniony od serwisu. Są części - jadę. Nie ma - będę kombinował może 4oo. Ale to jakieś takie dziwne.

Jak pojadę 2oo, to lecę przez Łowicz i chciałbym być tam na mszy. Plecak mam mojego wzrostu i bardzo wystaje ponad mnie :) Stąd nie mogę szybko jechać, bo głowę jej urwie hehehe. Jeśli chcecie jechać w grupie i szybko, to ja się pokulam wolniej. Niestety mój plecak dopiero się zapala w kwestii 2oo i nie ma jeszcze ubrań i kasku jak należy. Albo urwie jej głowę, albo się udusi !sciana Ale pracujemy nad tym. Nowy kufer już zamówiłem hahaha ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jadę o 12:00 przez Łowicz. Jak ktoś chce się ze mną zabrać, to dzwonić 695343512.

Mam problemy ze skuterem i nie mogę zlokalizować usterki. Może byś tak, że nie dojadę. W razie czego proszę się przygotować z mapką dojazdu.

Odnośnik do komentarza

No Panowie tylu się deklarowało, a pojechaliśmy na dwa sprzęty z całego łódzkiego. Chyba wstyd? Następnym razem musimy się zorganizować, bo było bardzo fanie!

Odnośnik do komentarza

Wstyd jak wstyd. Trochę chłopaki ze stolicy nie przemyśleli godziny. Sami wycięli sporo uczestników moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wstyd jak wstyd. Trochę chłopaki ze stolicy nie przemyśleli godziny. Sami wycięli sporo uczestników moim zdaniem.

Eee, nie bardzo rozumiem. Każda pora jest dobra na śmiganie scooter.gif i spotkanie.

Pamiętam, jak chyba w 2007 roku, jakoś to w tygodniu było, spotkaliśmy się na MD w Jankach około godz. 18-tej i śmignęliśmy sporą grupą do Łodzi na spotkanie z Łodzianami. Na miejscu kawka, pogaduchy i około godz. 23 powrót do W-wy (nie było ciepło). Jeszcze po drodze awaria mojej YP-ki. To były czasy.......a dzisiaj wheelchair.gif

Odnośnik do komentarza

Ja też nie widzę problemu. Przecież to nie spocik w środku tygodnia, tylko nasze - skuterowe otwarcie sezonu. Można jakoś się przygotować. Wiem, że łatwo mi pisać, bo nie pracuję w soboty, ale gdybym, to bym brał urlop. Trzeba chcieć i to zrobić. Po całotygodniowych nocnych walkach z dziwnym stukaniem, padałem ze zmęczenia. Dodatkowo nie zlokalizowałem tego !sciana i z kwaśną miną pojechałem w trasę. Ale mina mi się szybko poprawiła, bo skuterek nie zawiódł :) Dalej skrzypi jak stare drzwi ale poznałem fajnych ludzi :P

Następnym razem ja Was już przypilnuję z tą organizacją hehehe :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...