Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Latanie po Lodzi wieczorowa pora


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Planujemy dzisiaj 21.04.2011 o 20:30 polatac sobie po lodzi.

Zupelnie bez celu, spotkac sie pogadac, spalic troche wachy itd.

Na razie jest nas trzech.

Mysle ze o 20:30 spotkamy sie na dachu Galerii.

Wszelkie dodatkowe jednoslady mile widziane.

Jezeli wiec nie wiecie co ze soba zrobic, zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie zajebioza, czekam na poswiateczne latanie.

Nawet juz mamy wstepnie opracowana super widowiskowa trase.

Lodz-Tuszyn-Tuszynek Majoracki-Górki-Jutroszew-Dłutów-Pabianice-Konstantynów-Lodz

Co prawda czesci trasy nie znam, ale wnioskodawca przysiega na powietrze w swoich oponach

ze zapiera dech w piersiach.

Odnośnik do komentarza

Poglebie Twoj bol.

Stalismy w piec bzykow pod Hotelem obok wyjazdu do 21:00 (jeden sie spoznial)

Z dachu trzeba bylo sie zwinac, bo tam jest zakaz dla motocykli o ktorym nie wiedzialem.

Odnośnik do komentarza

Poglebie Twoj bol.

Stalismy w piec bzykow pod Hotelem obok wyjazdu do 21:00 (jeden sie spoznial)

Z dachu trzeba bylo sie zwinac, bo tam jest zakaz dla motocykli o ktorym nie wiedzialem.

No to pogłębiłeś mój ból....

Rozglądałem się raczej za śmigającymi maszynami niż po parkingach :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Cześć,

ja też bym chętnie pojeździł z Wami, zwłaszcza, że po dwóch latach nieobecności na Burgmanii widzę, że towarzystwo jest zupełnie mi nieznane ;-)

Odnośnik do komentarza

Po liczbie postów powinieneś wnioskować, że nowe hehe :)

Ale za to sporo z nas zna się z innych for :)

Co do spotkań, to proponuję nie takie sieczkarnie jak galeria łódzka tudzież skrzyżowania głównych ulic łódzkich. Z powodzeniem możemy spotykać się tak jak inne zmotoryzowane grupy. Myślę o parkingach przed M1, Geantem, Tesco itp. Na luzie się pomieścimy i spokojnie opracujemy wycieczkę.

Jeśli opracowujemy wycieczkę fajnym szlakiem, to może lepiej w dzień i niekoniecznie 120/h po naszych tragicznych ulicach? Chodzi mi o to, że miło jest pośmigać skuterem i skorzystać z pogody i krajobrazu. W innym przypadku kupiłbym ścigacz. Co Wy na to? Przy ostrym ruszaniu z każdego skrzyżowania, np burgmany 400 nie dają rady.

Odnośnik do komentarza

Wstepny plan najblizszej wycieczki juz jest.

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,25,19.63328,51.61696?l=fe8e0602d46944b2#targeo-top

Dalej do Pabianic i Konstantynowa.

Fatcartman twierdzi ze to najbardziej widowiskowa trasa w okolicach Lodzi.

Wypad oczywiscie w cieply dzien i powolutku :)

Bedzie osobny watek co by sie sprawa nie rozmydlila :)

Odnośnik do komentarza

W poprzedni czwartek jazdę zakończyliśmy pod M1 przy stacji paliw Neste i z tego co pamiętam umówiliśmy się w tym samym miejscu za tydzień o tej samej porze.

Czyli 28.04.2011r. godz. 20:30 pod M1 przy stacji paliw Neste

Proponuję wyjechać z parkingu M1 o godz. 20:45 i jechać do Portu Łódź trasa przejazdu na plus tej lokalizacji - dużo miejsc parkingowych i można kupić coś do zjedzenia np. hamburgera, napić się pepsi.

Na miejscu spróbujemy połączyć się tel. z uczestnikami wycieczki - Litwa, Łotwa, Estonia, będzie relacja na żywo !walkm !w00t

Odnośnik do komentarza

Mnie tem czwartek pasi. Zreszta w tym tygodniu kazdy dzien mi pasi (urlop) B)

Co do miejsca spotkania, to nie bedzie lepszy Tulipan na Pilsudskiego ?

Odnośnik do komentarza

Ahaha Bulba każdy ciągnie w swoją stronę :( M1 bliżej nas hehehe ;)

A tak w temacie tu jest trasa, która kończy się jak się kończy. Sami zobaczcie. Ktoś tam z Was był? Nawet fajne miejsce zrobili do grilla czy ogólnie rekreacji.

Klik

Odnośnik do komentarza

Mam przepustkę

Zdecydujcie się gdzie się spotykamy.

Bulba coś się starzejesz. Zamiast się cieszyć że będziesz "musiał" nakręcić kilka km więcej do M1 to chcesz jechać mniej tylko do Tulipana - jakieś to dziwne :)

Ja mieszkam po środku więc mi to rybka.

P.S. Mały bajzelek się zrobił proponuję aby odnośnie dzisijszego tj. 2011-04-28 latania wieczorem pisać w wątku Bulby http://www.forum.burgmania.net/topic/12544-latanie-po-lodzi-wieczorowa-pora/ a tu już nie siać zamieszania bo się robi taśiemiec

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...