Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakup i montaż opony w Kielcach


Hothar

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym przywitać się z wszystkimi Maxi-maniakami w Świętokrzyskim. Niedawno dołączyłem do użytkowników Yamahy Majesty 250 z 2000r , ponieważ moja opona z tyłu świeci gładkością !NOT Chciałbym poprosić o pomoc gdzie można w przystępnej cenie zakupić i założyć (lub tylko założyć) oponę w skuterze. Niedawno przeprowadziłem się w świętokrzyskie więc prosiłbym o pełniejszy adres.

Odnośnik do komentarza

Swego czasu wywazalem kolo do burgmana na ul. Jerzego Szajnowicza-Iwanowa, jadąc w kierunku ul. Malikow po prawej stronie, tuż przed skrzyzowaniem.

Takze Kijanka powinien poradzic sobie z kolami motocyklowymi. (ul. 1-go Maja 250)

Odnośnik do komentarza

Witaj.

Moim zdaniem Kijanka, szału nie ma ale jak im będziesz patrzył na łapki to dadzą radę. Jeżeli jednak nie zależy Ci na czasie mogę polecić chłopaka z okolic z Starachowic. Gość I klasa ma malutki warsztacik motocyklowy wymieniał mi oponki w ubiegłym roku - pełen profesjonalizm, koleś zamiłowanie do moto wyssał z mlekiem matki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Czołem

2 sezony temu miałem kapcia w Wild Starce.I to tył w dodatku !! Kijanka nie robił takich rzeczy. Zaprowadziłem sprzęt do gościa na Slichowicach o którym pisze Brylant. Tam pracował gość który jeździ na motorkach i zrobił mi wszystko w 3 godziny. Byłem bardzo zadowolony i kasy też dużo nie krzyczał.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Stiopa, ten gość z okolic Starachowic opisujesz obiecująco. Możesz dać namiary?

Mundek, post sprzed 10 lat, ale może ten chłopak na Ślichowicach jeszcze zajmuje się skuterami?

Odnośnik do komentarza

Przecież koła moto wyważa się jak w formel1
:)
Trzeba na tor miedziana góra pojechać
;)
A tak poważnie to
Sandomierska - Krzysztof spoko mi zawsze robi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...