Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Malbork


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Siemka.

Mam wielką prośbę do wszystkich chętnych i mających wolne w sobotę tj 9go marca tak ok. godz. 12tej żeby podjechali do Malborka !scooter , jest to związane z nakręceniem kilku kadrów przez znajomych z tv internetowej i kliknięciu kilku fotek.Nie jest to żadna impreza plenerowa tylko spotkanko z przejażdżką.Atrakcji żadnych nie przewiduję, chyba że znowu znajdą jakieś niewybuchy.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będę tego dnia w Stegnie, ale Multivanem tomato.gif przygotowanie przyczepy do sezonu thumbup.gif

A Marzenka pojedzie ZACNĄ chyba coś pokręciłeś

Odnośnik do komentarza

Rano w sobotę będę w Giżycku, ale postaram się dojechać pod zamek o rozsądnej porze !YES

Najwyżej poczekacie na mnie z pół godzinki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

No nie co ja czytam whist .

Ja niestety pracuję jak w każdą sobotę , a do tego jeszcze mam 150 m3 , no i temat spotkania w niedzielę tak więc czasowo nie dam rady .

P.S

Kochani tylko ten olej dla Grzesia do :P ja też się dokładam :lol: :lol: .

Niech Kolega przyjedzie w niedzielę do Kowalewa , w razie czego klucze od baszty są u Burmistrza :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Szanowny kolego Grzegorzu, też bardzo chciałem wziąć udział w tym temacie lecz tak jak Ci wspominałem wcześniej "fabryka", "fabryka", ale w niedzielę do ei24drakula.gifjadę obligatoryjnie, więc zrobimy troszkę zamieszania w Kowalewie ei24demonstracja.gif Może się uda drugim razem, coś mówiłeś że może będzie jeszcze jedna szansa.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Fajnie że będzie nas więcej niż tylko ja :) Mowa oczywiście o kwietniu, coś mi się pomyliło.

Dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Siemka.

Fajnie że będzie nas więcej niż tylko ja :) Mowa oczywiście o kwietniu, coś mi się pomyliło.

Dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam Siemik

Grzesiu z wielką przyjemnością najedziemy ten zameczek oczywiście na......... :D:):P

Odnośnik do komentarza

Sorki Grzesiu, ale nie dam rady dojechać do Malborka ;) Głupia sprawa, nie mam kluczy od chaty !sciana I cały misterny plan w ............ !NOT. Do Kowalewa pojadę 4oo. :P

Odnośnik do komentarza

Sorki Grzesiu, ale nie dam rady dojechać do Malborka :lol: Głupia sprawa, nie mam kluczy od chaty !sciana I cały misterny plan w ............ !NOT. Do Kowalewa pojadę 4oo. whist

Mnie jeszcze żona z chaty nie wywaliła i klucze mam, ale kto wie, kto to wie ??????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Sprawdzałem pogodę na jutro w Malborku i nie jest najgorsza, deszcz ma nie padać.W razie jakichś problemów dzwońcie do mnie a spotykamy się przy macdonaldzie.Teraz spróbuje powalczyć z nową pocztą forumową i na 20tą do pracy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Mnie jeszcze żona z chaty nie wywaliła i klucze mam, ale kto wie, kto to wie ??????

Ja zawiozłem żonę do SPA..

Nie ma nikogo w domu. A teraz, dopiero sobie uświadomiłem, że brak kluczy od chaty, oznacza brak dostępu do !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...