Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Właśnie Ugryzłem Się W Język...


Olsen

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze uważałem się za sympatyka Burgmanii i za takiego często się podawałem, chociażby na zeszłorocznym zlocie w Warce. A tymczasem okazuje się, że jest to "nazwa zastrzeżona" - dopiero teraz poczytałem sobie zasady uczestnictwa w klubie itp.

I teraz zastanawiam się, jakim terminem się posługiwać, coby nie zostać posądzonym o nadużywanie vel podszywanie się. Chyba najbezpieczniej będzie po prostu mówić, że trolluję jedynie na ich forum, jak się mnie ktoś znowu spyta, czy jestem z Burgmanii. Inny wybieg to mówienie, że do klubu nie należę, ale z nim sympatyzuję. :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oj tam oj tam, Olsen, po prostu, tak jak ostatnio aktywujesz

Swoje zaangazowanie, tak odczekaj chwile, poganiaj na spoty i zloty, a czlonkostwo sie samo trafi .... :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zawsze uważałem się za sympatyka Burgmanii i za takiego często się podawałem, chociażby na zeszłorocznym zlocie w Warce. A tymczasem okazuje się, że jest to "nazwa zastrzeżona" - dopiero teraz poczytałem sobie zasady uczestnictwa w klubie itp.

I teraz zastanawiam się, jakim terminem się posługiwać, coby nie zostać posądzonym o nadużywanie vel podszywanie się. Chyba najbezpieczniej będzie po prostu mówić, że trolluję jedynie na ich forum, jak się mnie ktoś znowu spyta, czy jestem z Burgmanii. Inny wybieg to mówienie, że do klubu nie należę, ale z nim sympatyzuję. :)

Grunt to znać swoje miejsce "w szyku" :nono::) .

A tak na poważnie, problem jest chyba trochę sztuczny.

Gdy Cię ktoś zapyta to jesteś po prostu z Burgmanii.

Nikt nie ma na czole znaczka Klubowicza czy Sympatyka i dopóki ktoś np. nie próbuje "podrasować" przy sprzedaży swojego skutera opisując go jako Klubowy, to problem nie istnieje B) .

Odnośnik do komentarza

Oj tam oj tam, Olsen, po prostu, tak jak ostatnio aktywujesz

Swoje zaangazowanie, tak odczekaj chwile, poganiaj na spoty i zloty, a czlonkostwo sie samo trafi .... :nono:

Szczerze powiedziawszy, nie wiem, czy się nadaję. Jestem typem samotnika chadzającego wytyczonymi przez siebie ścieżkami - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym - a przynależność do klubu zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...