Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2011


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Siemka.

Tomek nawiązując do naszej dzisiejszej rozmowy, informuję cię że wszystko jest ok. tylko w prawym rogu musiałem wylać wodę i poprawić stelaż. A zapomniał bym, była jakaś kartka z podziękowaniami za koła od przyczepy. Komuś musiały się bardziej przydać. :lol:

Przejażdżka udana, gdyby pogoda zawsze była taka jak dziś w Malborku to nic więcej nie trzeba było by wymagać od jazdy na !scooter

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemka.

Tomek nawiązując do naszej dzisiejszej rozmowy, informuję cię że wszystko jest ok. tylko w prawym rogu musiałem wylać wodę i poprawić stelaż. A zapomniał bym, była jakaś kartka z podziękowaniami za koła od przyczepy. Komuś musiały się bardziej przydać. :)

Przejażdżka udana, gdyby pogoda zawsze była taka jak dziś w Malborku to nic więcej nie trzeba było by wymagać od jazdy na !scooter

Pozdrawiam Siemik

Co ja czytam :) , czyżby Prezesowi podprowadzili kółeczka od :) przyczepy w Stegnie ?

Tak na prawdę, to nie były mu potrzebne i tak się nigdzie nie przemieszczał nią :) .

A tak poważnie - prawda to , czy Siemik wkrętkę zapodał ?

Odnośnik do komentarza

Uwierzyć Siemikowi to tak jak zaprzedać duszę

Grzegorz dzięki za poprawienie namiotu !OK Pytanie dotyczyło, Kto przyjedzie na pieczenie i i i !yawn

Michał łamiesz Mi serce !placz1 ostatnio były dobre kiełbaski !OKK no może Marzenie szkodziły ;)

Odnośnik do komentarza

Co Wy mi tu piszecie Koleżankę proszę zostawić w spokoju bo napiszę prawdę jak było w niedzielę rano B) . Cwaniaczki kiełbaska Marzence zaszkodziła komu i co zaszkodziło to wszyscy dokładnie wiemy :):lol::P . Marzenka jestem z Tobą , nie daj się :lol: :lol: !OKK !OK .

P.S

Kiełbaski nie wiedziałem że to teraz nazywa się kiełbaską !piwko .

Pozdrawiam !vampire .

Odnośnik do komentarza

Matko Kochana, co tu się dziej ....

Koła giną, kiełbaska szkodzi o co kaman?

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie ei27mur.gif

Tomek, chyba trzeba będzie zrobić inspekcję w tej Stegnie...

Wezmę Mareczka na głównego kontrolera .

Odnośnik do komentarza

Mało widzieliście Panie Witek ;) w kiełbasie jest jad kiełbasiany !yeah działa podobnie jak nafta 40% !piwko

Wszystkie inspekcje w Stegnie były wykonane z doskonałą precyzją !OKK Mareczek zdaje sobie sprawę jak to wygląda od kuchni :(

Niepokoi Mnie kolega z kurortu jakaś cisza :) z Jego strony, co do kiełbasek :)

Odnośnik do komentarza

Tomek, chyba trzeba będzie zrobić inspekcję w tej Stegnie...

Wezmę Mareczka na głównego kontrolera .

!scooter !scooter

Mało widzieliście Panie Witek :) w kiełbasie jest jad kiełbasiany !yeah działa podobnie jak nafta 40% !piwko

Wszystkie inspekcje w Stegnie były wykonane z doskonałą precyzją !OKK Mareczek zdaje sobie sprawę jak to wygląda od kuchni ;)

Na Weekend majowy do Londynu nie jadę do Watykanu również nie to może wezmę dwie parówki jakąś cole i śmignę któregoś dnia skontrolować Prezesa w Stegnie. !scooter 2druga.gif

Odnośnik do komentarza

Pogoda 1 liga !!!

U mnie mała przygoda się wydarzyła.

Ukręcił mi się klucz od garażu.

Drzwi jak od czołgu, zamek jakiś super antywłamaniowy i był problem.

Dziś wreszcie znalazłem fachowca, który uporał się z tym badziewiem.

Ale się ucieszyłem jak zobaczyłem swój odkurzacz !scooter ;)

Odnośnik do komentarza

Bobasku jato bym chciał Ciebie zobaczyć , a nie !scooter .

Najlepiej nie zamykaj garażu przecież nic tam nie maż ważnego :( .

Myślę że nie długo się spotkamy :D !scooter .

Pozdrawiam !vampire .

Odnośnik do komentarza

Ja chyba założę do Zacnej instalację gazową !w00t !w00t

A wiesz Michał,że też o tym myślałem. Powiem więcej: jest to jak najbardziej wykonalne :D

Odnośnik do komentarza

A wiesz Michał,że też o tym myślałem. Powiem więcej: jest to jak najbardziej wykonalne ;)

Koledzy, jaki Wy problem macie !yawn SW pali troszeczkę paliwa :P a S….i olej !yeah jak podliczyć koszty to nasze maszyny są tańsze !zeby w utrzymaniu !w00t

Ps.Arkadiusz Ty się nie zastanawiaj tylko kupuj, bo Honda to jest LALECZKA !kiss bezawaryjna !OKK

Odnośnik do komentarza

Tomku, spalanie SW jest na akceptowalnym poziomie !YES

Nie musimy wozić oleju i dolewać w razie potrzeby, bo Zacna nie lubi go popijać !OK

Najfajniejsze jest to, że Zacna jest bezawaryjna i zawsze dojedzie do celu !YES

Odnośnik do komentarza

Ja chyba założę do Zacnej instalację gazową !w00t !w00t

Jak tak dalej pójdzie z cenami paliw to Kujawsko-Pomorskie zajmie pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży instalacji gazowych.

Odnośnik do komentarza

Bobasku jato bym chciał Ciebie zobaczyć , a nie !scooter .

Najlepiej nie zamykaj garażu przecież nic tam nie maż ważnego :Jumpy: .

Myślę że nie długo się spotkamy :jockey: !scooter .

Pozdrawiam !vampire .

Święcenie motocykli za tydzień w Bydgoszczy ???????????????

Odnośnik do komentarza

Chłopaki co to znaczy paliwo do frajdy jazdy !scooter

Dzisiaj u nas super pogoda do śmigania !scooter !OKK

Tomek tylko uważaj z tym jodem !TAZ !w00t

Odnośnik do komentarza

Ps.Arkadiusz Ty się nie zastanawiaj tylko kupuj, bo Honda to jest LALECZKA !kiss bezawaryjna !OKK

Tomeczku jak "kiedyś" sobie kupię Zacną to odwiedzę Cię w tej Stegnie na bank.

Życzę Wszystkim udanego długiego weekendu, dużo śmigania !scooter , a później tankowania !piwko ei24impreza1.gif

Ja niestety cały weekend w fabryce, normalnie ei24to_koniec.gif

Odnośnik do komentarza

No witam z wieczora .

Ja to mam taki głód śmigania że normalnie mnie nosi , ale jeszcze tylko jutro ze 120 m3 i niedziela ZACNA śmiga :) !OKK !scooter .

Wszystko było by oki ale 2 Maja do pracy !NOT .

P.S

Ja dobrze czytam Arek i ZACNA , no Chłopaku ciebie osobiście dopilnuję !piwko , co by ZACNA marka śmigała i żadne tam piwko , tylko normalnie torcik i to w dodatku śmietankowy z polewą czekoladową i z rodzynkami i polany mleczną czekoladką o smaku pistacjowym (ŁO) :Pwhist .

Tylko nie myśl że pójdzie to bez echa , nie chodzi tu całkiem o ZACNĄ ale ten torcik !OKK .

Pozdrawiam !vampire .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i wyszło szydło z worka.GAZ do !scooter a, sorki to tylko do hu... :) a już myślałem że do wszystkich skuterów.Jednak że wyszło to od kujawiaków to wielki szacun za obiektywizm co do marki Ho... Arek KRÓL jest jeden, ZACNA też więc wybór zostawiam Tobie. :Pwhist

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Arek KRÓL jest jeden, ZACNA też więc wybór zostawiam Tobie. :) :)

Pozdrawiam Siemik

Witam z rana.

Zawsze można powiedzieć:

Umarł Król, niech żyje Zacna !OKK !scooter

Arek, jakby co to będzie wiedział co zrobić.A Upiorek tego dopilnuje !w00t

Odnośnik do komentarza

Witam z rana.

Zawsze można powiedzieć:

Umarł Król, niech żyje Zacna !OKK !scooter

Arek, jakby co to będzie wiedział co zrobić.A Upiorek tego dopilnuje !w00t

Czaro masz rację !OKK i trza sie z tym faktem pogodzic :):P:)

Pozdro dla dosiadaczy Króli :P

Odnośnik do komentarza

No i takie posty mi tu pisać .

Chlubią się tym Królem jak by nie wiadomo co ;) .

Może to i ładne może i mało pali tylko ten olej !w00t , ale to ma i swoje dobre strony , plastik na kontrolki potrzebny ludzie ( fabryki ) mają pracę , a olej jak olej to olej a będziesz miał kłopot ;) .

No ale muszę się przyznać do jednej prawdy jaki ja byłem nawiedzony na Króla ło matko .

Ale byłem wtedy jaszcze taki malutki rower bobo mi się marzył . Ale nie zbłądziłem wytrwałem w bólu a teraz mam Piękny !scooter . A ten z M niech się nie czepia bo teraz to norma przerabiać wszystko na GAZ .

P.S

Ciekawe Zafirka na co chodzi !OK .

Pozdrawiam !vampire .

Arek nie słuchaj co nie których Kolegów bo Oni tylko w nocy pracują :) , i co mogą wiedzieć , chociaż ten jeden z M ostatnio zalatany chłopina okropnie , nie wiem tylko czy na zlot do Malborka zdąży przyjechać a nie tylko na jeden dzionek :P .

Tak myślę jak będę śmigał ZACNĄ na zlot to muszę mu kupić liter oleju bo podejrzewam że nie ma czasu nawet olejku sprawdzić , a co dopiero kupić no .

Ale Mu dałem !OKK co .

Jak tak będzie dalej to strach jechać do M bo tam ludziska ZACNĄ tylko raz widziały i może trzeba będzie w centrum zaparkować niech podziwiają ZACNĄ , no i poszerzają wiedzę o !scooter .

Pragnę tylko dodać że nawet Ojciec Dyrektor wstawił sobie ładny napis . Dlatego pragnę w tym miejscu podziękować za taki mocny wkład w propagowanie ZACNEJ marki .

Ojcze Dyrektorze dziękuję w imieniu całej grupy Kujawsko Pomorskiej i nie tylko .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...