Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Konto wiadomości PM


ADMINISTRACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Prosimy wszystkich o skontrolowanie miejsca na swoich kontach do przechowywania wiadomości PM.

W niektórych przypadkach są one pełne i nie otrzymujecie z tego powodu świeżych wiadomości PM.

Część z nich można bezproblemowo skasować, robiąc miejsce na nowe, które ktoś chciałby wysłać, ale nie może ze względu na brak miejsca.

To nie jest błąd oprogramowania forum.

Post został zamieszczony na podstawie kilku zapytań o ten fakt.

Odnośnik do komentarza

A nie można zwiększyć limitu wiadomości np. do 100? 50 to wbrew pozorom bardzo mało.

Przecież samo zwiększenie limitu dla wiadomości tekstowych nie będzie miało żadnego przełożenia na przestrzeń dyskową, a ułatwi życie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A nie można zwiększyć limitu wiadomości np. do 100? 50 to wbrew pozorom bardzo mało.

Przecież samo zwiększenie limitu dla wiadomości tekstowych nie będzie miało żadnego przełożenia na przestrzeń dyskową, a ułatwi życie.

Albo nie kumam, albo tego brak, chodzi mi o archiwizację postów.

Była taka funkcjonalność na starym silniku, teraz mam możliwość

jedynie kasowania postów jak mi sie komunikator zapełni...

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zgadzam sie z toba Kleofas. Owszem mozna pisac emaile, ale niektorzy sa tak tajemniczy, ze nie podaja adresu emailowego. Najlepszym rozwiazaniem byloby jednak zwiekszenie limitu wiadomosci PM.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

gdzie jest problem? PM czy rzeczywiście jest PM? czy może ktoś go ogląda? piszcie na @ i kłopot z głowy

Żeby uciąć niepoważne dyskusje. Na naszym forum administracja nie ma możliwości podglądania, oglądania czy poprawiania prywatnych wiadomości. Jedyną "drastyczną" opcją jaką mamy jest usunięcie wszystkich wiadomości PM ale nadal nie możemy ich oglądać. Dla mnie oczywiste.

Idąc dalej - haseł też nie widzimy. Widzimy jedynie ilość znaków hasła i mamy możliwość je zresetować (np. na prośbę usera)

Co do wiadomości - problem rozbija się o serwer. Nie wiem jakie to implikuje kłopoty - zapewne tylko finansowe :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Żeby uciąć niepoważne dyskusje. Na naszym forum administracja nie ma możliwości podglądania, oglądania czy poprawiania prywatnych wiadomości.

Jeden awans już był z Technicznych na wszystko (z czego bardzo się cieszę bo czerwone linijki są ciekawsze od postów nad tymi linijkami ;) ). Może będzie kiedyś awans na Tajne łamane przez Poufne :) Mamy już plusy (reputki czy jak to tam zwał), wkrótce minusy będą... a zima dłuuuga przed nami :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...