Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czasem s? problemy z wej?ciem na forum ... ;/


Gość siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać czy Wy też macie czasem problem z wej?ciem na forum ? Ja czasem jak prubuje wej?c to wyskakuje mi jaki? komunikat i tabelka. Jednak wchodzę za parę minut i już jest wszystko wporz?dku. Czy to s? problemy zwi?zane z tym serverem czy typowo z moj? przegl?dark? albo kompem ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niestety jest to zwi?zane z naszym dostawc? miejsca serwerowego.

Problem czasem nie występuje przez długi okres ale s? momenty, kiedy się to nasila... No cóż s? dwie możliwo?ci- Zmiana providera lub przyzwyczaić się, że czasem może pojawiać się taka sytuacja :rolleyes:

Mam nadzieje, że będzie coraz rzadsza.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A u mnie czasem wyskakuje problem z baz? Mysql serwera...(ostatnio rzeczywi?cie czę?ciej, ale nie jest to tragedia)...

A od jakiego? czasu zawsze jak piszę posta, to przed wysłaniem sobie Go kopiuje(a jest co kopiować !yeah ), bo już miałem kilka razy tak? sytuacje, ze przy wysyłaniu posta wyskoczył jaki? bład a jak dałem 'wstecz" to tre?c zniknęła i musiałem się trudzić i pisac jeszcze raz... A teraz jak cos to tekst mam skopiowany i daje wtedy tylko "wklej" hehe...

To nie żadne skargi, tylko takie informacje... Bo ja już się przyzwyczaiłem i mi to nie przeszkadza...

Pozdrówki gor?ce, Kubusieczek !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wła?nie akurat na forum Burgmanii jest tak, że praktycznie zawsze jak zrobisz "wstecz" to tekst się pojawia ale generalnie nie można na to liczyć.

Ja nauczony przykrym do?wiadczeniem z allegro zawsze długie teksty piszę w Wordzie a potem je wklejam. Kiedy? napisałem opis na allegro (bezspo?rednio w oknie), który męczyłem ok 3 godzin. Klikam "wy?lij" a tu OUT !yeah ... Mało laptop za okno nie wyleciał !sciana

Teraz zanim co? wkleje na allegro to pisze w Wordzie a je?li chodzi o nasze forum to zanim wy?lę długi tekst robię zawsze zapobiegawczo "kopiuj".

Odnośnik do komentarza

Sorki za Off topa, ale to jest bardzo dobre kopiowac tekst przed wysłaniem, ponieważ także nadziałem się już parę razy na to że tekst znikn?ł lub wyskoczył jaki? bł?d i jak wracałem to tekstu nie było. Co do długiego ładowania się postów to także czasem tak mam, ale to mi wogóle nie przeszkadza !sciana Chociaż lepiej by było jakby wszystko chodziło super. Jedak jest niemożliwo?ci?, aby forum lub strona była idealna i nie posiadał jakis wad !yeah

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...