Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Łódzkie Rozpoczęcie sezonu


djquest2

Rekomendowane odpowiedzi

Łódzka Grupa Skuterowa Grupa Uć zaprasza na Rozpoczęcie Sezonu Skuterowego 2011 .

Impreza zacznie się 9 kwietnia 2011 o godzinie 11:00.

Łódź - ul. DREWNOWSKA 147 ( DAWNY MOTODROM ) - teren Automobilklubu Łódzkiego

Liczne konkursy podczas, których można sprawdzić swoje umiejętności a także cenne nagrody jak kaski i inne drobiazgi !OK .

Wjazd na imprezę 5 zł ( za tą kwotę zorganizowane zostaną nagrody na zakończenie sezonu, utrzymanie serwera i forum a i być może zorganizowany jeden zlot w środku sezonu ) .

Dodatkowe informacje na FORUM

Lokalizacja na mapie :

http://www.zumi.pl/,,,19.4343218,51.7815154,3,1,namapie.html?userMapPointText=zlot&userMapPointX=19.433011999999998&userMapPointY=51.781376

grupauplakatkopiakopia2.jpg

http://www.facebook.com/event.php?eid=109019019178531

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W tamtym roku też miało być rozpoczęcie sezonu. Na motodromie. Ale nie odbyło się i to bez poinformowania zainteresowanych. Po za tym rozmawiałem na miejscu spotkania z poważnym człowiekiem o Łódzkiej grupie skuterowej UĆ. Kierownik miał wiele obiekcji co do zachowania się zlotowiczów nad którymi nikt nie panuje a średnia wieku (13-15) lat, powoduje niezbyt odpowiedzialne zachowanie. Spotkanie odbędzie się lub nie mnie tam rybka. Jednak mnie tam nie będzie. Pozdrawiam i życzę. Umiejętne poprowadzenie spotkania tak aby nikomu nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
W tamtym roku też miało być rozpoczęcie sezonu. Na motodromie. Ale nie odbyło się i to bez poinformowania zainteresowanych. Po za tym rozmawiałem na miejscu spotkania z poważnym człowiekiem o Łódzkiej grupie skuterowej UĆ. Kierownik miał wiele obiekcji co do zachowania się zlotowiczów nad którymi nikt nie panuje a średnia wieku (13-15) lat, powoduje niezbyt odpowiedzialne zachowanie. Spotkanie odbędzie się lub nie mnie tam rybka. Jednak mnie tam nie będzie. Pozdrawiam i życzę. Umiejętne poprowadzenie spotkania tak aby nikomu nic się nie stało.

Owszem rozpoczęcia na motodromie się nie odbyło przez zachowanie panów z Motodromu, które było karygodne . Dzień przed imprezą osoby z grupy dowiedziały się całkiem przypadkowo że zlotu nie będzie gdyż wynajęli obiekt na potrzeby gokartów :(:( .

Oczywiście nikogo wcześniej z nas nie poinformowali co było kolejnym nieładnym zagraniem. Pana z Motodromu dlatego też nie uważam za osobę poważną i rzetelną ...

Impreza się odbyła ale na parkingu na ulicy Wycieczkowej. Być może zachowanie pana z Motodromu było spowodowane naszą odmową do przyłączenia grupy w szeregi grupy motocyklowej - nie wnikam bo nie interesuje mnie znajomość, która miałaby wyglądać w taki to sposób.

Niestety przez zamieszanie z naszej strony zapomnieliśmy dodać informacji na burgmani za co z góry przepraszamy !OK .

W tym roku impreza będzie zorganizowana i od początku do końca organizowana przez grupę bez pośredników. Dla zapewnienia bezpieczeństwa teren będzie odgrodzony taśmą żeby nikt nie wjeżdżał i nie przeszkadzał, ponadto osoby wjeżdżające będą zpisywane. Wjazd dla osób biorących udział w konkurencjach 5 zł - w zamian za to do wygrania będą 3 kaski i inne akcesoria :) .

Pozdrawiam, przepraszam za poprzednie utrudnienia i szczerze zapraszam :( .

Odnośnik do komentarza

Jedziesz Wycieczkową od Strykowskiej.

Jedziesz, jedziesz, mijasz skrzyżowanie z Warszawską i za niedługi czas masz po prawej stronie duży parking - jedyny na Wycieczkowej, z takimi charakterystycznymi wysepkami, które upodabniają go do kaloryfera. Jakbyś postanowił go ne zauważyć i pojechać dalej Wycieczkową, to za chwilę powstrzyma Cie znak zakazu ruchu. !scooter

Odnośnik do komentarza
Jedziesz Wycieczkową od Strykowskiej.

Jedziesz, jedziesz, mijasz skrzyżowanie z Warszawską i za niedługi czas masz po prawej stronie duży parking - jedyny na Wycieczkowej, z takimi charakterystycznymi wysepkami, które upodabniają go do kaloryfera. Jakbyś postanowił go ne zauważyć i pojechać dalej Wycieczkową, to za chwilę powstrzyma Cie znak zakazu ruchu. ;)

Dzięki za namiary <_<

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że mnie nie zjecie bowiem życie bywa przewrotne.

Zmienił się właściciel Motodromu i w związku z tym imprezę przenosimy właśnie tam ze względu na idealne warunki do tego typu imprezy.

Zamieszanie spore to fakt - ale tylko po to żeby było jeszcze fajniej i bezpieczniej zarazem :) .

Adres : Drewnowska 147 ( były Motodrom ) teren Automobilklubu Łódzkiego .

Odnośnik do komentarza

Z Burgmanii nikogo nie kojarzę ale mogę być w błędzie .

Dla chcących poczytać informacje jak impreza się udała :

http://img851.imageshack.us/f/skutery2.jpg/ Artykuł z Expressu Ilustrowanego

http://www.mmlodz.pl/366915/2011/4/9/skuterowe-rozpoczecie-sezonu?category=news - artykuł z MMlodz.pl

Ponadto 6 Maja będziemy w programie Autofan na TVP INFO :) - zapraszam do oglądania.

Pozdrawiam i zapraszam nieśmiałych na kolejne imprezy !scooter .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...