Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sezon rozpoczęty :)


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

Z bananem na ustach informuję, że sezon został rozpoczęty !piwko

Wszystkie złomy wyciągnięte z garażu i odpalone ;)

Wstępne pozimowe straty:

- brak kierunkowskazów i jakiś problem z zegarem i wskażnikiem temeratury otoczenia w Hexagonie !w00t

- Chińska Honda trochę przyrdzewiała od podwozia po mikołajowym wyskoku w grudniu :) i odmowiło posłuszeństwa zasilanie gniazda zapalniczki ;)

Mimo trudności nie mogłem sie powstrzymać od nawinięcia kilku kilometrów Hexagonem !scooter

2011.03.13%20Baltic%20Arena%2002.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Adaś , lepiej pozno niz pozniej z tym rozpoczęciem !w00t .

Ale żeby Zacna Ci przyrdzewiała !scooter !piwko ;) .

Odnośnik do komentarza

no wlasnie mialem cos napisac czy w 3miescie ktos ,cos lata bo ja od srody kiedy to zanabylem jamajke nakrecilem jej juz 350 km

Wczoraj na Kaszubach i w Gdyni jak i dzisiaj w okolicach Sobieszewa i Swibna mijalem tylko jeden skuter i byl to moj scarabeusz ktorego wczoraj dosiadal moj przyjaciel a dzisiaj zalapal sie moj brat !piwko .

Takze pomyslalem sobie ze moze by zorganizowac na przyszly wekend jakis spocik i pokulac sie w wiekszym gronie np. w Bory Tucholskie

Ktos chetny na !scooter ?

pozdr

Odnośnik do komentarza

No to gratki ale ZACNA nie wystawiona i to opiekun Pomorskiego , Adam szerokości na !scooter . Ja nawet nie wiedziałem że w 3M UFO wylądowało !piwko !w00t .

Odnośnik do komentarza

No właśnie a może tak zrobic bardziej oficjalne otwarcie sezonu w większym gronie . Ja też już przetarłem w singlu moje hamulce . Ale przydał by się mały wypadzik aby nakręcic pare KM w większym gronie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
ale ZACNA nie wystawiona i to opiekun Pomorskiego

Jak to nie wystawiona, hi.hi.hi. przecież napisał Adaś że wszystkie "sprzęty" wystawione tylko zacną RDZA pożarła !TAZ !V

Wracając do tematu. Przyszłą sobotę mam na noc a niedzielę wolną więc można by kulnąć się do Malborka !V na małą przejażdżkę !TAZ albo do Stegny nad morze jeśli nie pasuje Malbork. No dobra, gdziekolwiek, jestem na wszystkie informacje chętny.

Odnośnik do komentarza
No dobra, gdziekolwiek, jestem na wszystkie informacje chętny.

Zobaaaaa, zrobił przegląd Burgera i szaleje !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza

No i wporzo

Mamy czterech chetnych na latanie :huh:

Mi tam weekendy pasuja,tylko pogoda cos sie z lekka zbiesila ale do soboty kupe czasu takze bede sledzil temat jak i prognoze pogody nabiezaco .A gdzie jechac to juz obojetnie ,sie cos wymysli

Jeszcze jacys chetni na przejazdzke ? za dluga zima byla zeby siedziec w domu !OKK

Odnośnik do komentarza

Ooooj zima długa długa . Sobota albo niedziela powinna byc wykorzystana na przetarcie hamuli i obacanie mechanizmów . Chocby gdzieś na kawe wyskoczyc

Odnośnik do komentarza

no to wyglada na to ze pogoda jakas tam ma byc takze moze konkretnie juz bo nastepna zima nas tu zastanie ;) proponuje spotkac sie w sobote powiedzmy o 11.30 przy pomniku Sobieskiego w Gdansku i w zaleznosci od nastrojow albo poleciec odwiedzic Malbork i zgarnac kolege Siemika jesli chetny i pozniej przez Elblag i okolice wrocic do 3city albo gdzies poleciec w strone Kaszub !scooter

moze byc? ja w kazdym razie jak niebedzie jakiejs strasznej lipy z pogoda bede pod pomnikiem (ewentualny czas i miejsce spotkania do korekty)Takze jak ktos chetny zapraszam nawet tych ktorzy sledza temat i sie zastanawiaja ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. Pogoda niestety nie rozpieszcza nas w pomorskim, za oknem pochmurno i termometr wskazuje 5 stopni.

Odnośnik do komentarza

no nierozpieszcza ale jak mowi jeden gosc "niema opierd..nia sie " !OKK

Ja tam i tak mialem sprawe w Gdansku do zalatwienia a niewyobrazam sobie zeby po calym tygodniu siedzenia za fajera w weekend tez sie wozic na 4oo,to podjechalem pod pomnik ,ale ze nikogo niebylo to polecialem jeszcze do Gdyni i tak do 14 sie mi zeszlo na !scooter B)

Odnośnik do komentarza

w sumie ja też przetarłem dzisiaj moje heble i wyskoczyłem sobie z Gdańska do Gdyni na Skwerek i muszę przyznac ze trochę zmarzłem. Jutro będę kontynuował i może sypnę się gdzieś dalej . W sumie dzisiaj było OK ale wiem że jutro będzie lepiej bo trochę cieplej

Odnośnik do komentarza

Ja niestety miałem cięzki tydzień w robocie i nie miałem czasu doprowadzić sprzęty do porządku. Dopiero dziś wybieram się do garażu.

EDIT

Sprzęt umyty i gotowy, wszystkie usterki usunięte. Nic tylko jeździć !sciana :blink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...