Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dlaczego Burgmania ???


Goły

Rekomendowane odpowiedzi

Goły dlaczego Burgman ??? ... bo jest piękny !!!!! klasyczna linia, proporcjonalne wymiary, czytelne zegary, piękne "oczy" dobrze oświetlające drogę, bagażnik pozwalający kobiecie bez problemu zapakować się na tygodniowy wyjazd ( a wiadomo, że czy na miesiąc czy na tydzień kobieta ma tyle samo bagażu :) ) , dodatkowe schowki w kokpicie na dokumenty, telefon, mapy i inne potrzebne drobiazgi , wygodna kanapa ... ;):)DSC03774-1.jpg

Piękny jest !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z tymi maxi to podobnie jak z dziołszkami ,jedne piękne inne trochę mniej ..Kazdy zagląda na nie inaczej.Ważne żeby dawały .....radość chopie.

Miałem suzi400k3 niebiesko-srebrną i była piękna.

Mam sw600 srebrną... pięknie ciągnie.

Ostatnio nabyłem bialutką ślicznotę innej orietacji i też jest super.

Odnośnik do komentarza

z Burgim jest chyba tak jak z Mercem, (jechałem kilka razy ale mi nie przypadł do gustu), są piękne Alfy, Audi, Hondy i inne znane marki, a jak to mówią niektórzy bez gwiazdy nie ma jazdy

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Flayman to ci w tajemnicy powiem że ten nick Ojca Dyrektora troche ewoluowal bo pierwotnie byl lekko inny :) a raczej dotyczyl innej marki rownie slusznej i chyba ciagle to jest ta pierwsza i najmocniejsza milosc :) a inne to poprostu kochanki

Odnośnik do komentarza

Artix, no to żeś dał do pieca. I teraz chyba wszyscy już pocierają kolanami z ciekawości: jakie to były nicki? No powiedz, proszę!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak ten czas zap......a... ;)

http://www.forum.an6...riuszhelix.html

Szorstki... ale zapis odkopałeś :);) ;)

Ale wątek :D

Dzięki za życzenia... nawet takie po 8 latach :)

Pozdrawiam tych którzy pamiętają daaaawne czasy i zloty z początku lat 2000 jak i tych, którzy tworzą kolejne, aktualne karty historii maxi skuterowej. Pewnie w takim 2021 będziemy z nostalgią wspominać i ten wątek ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Brawo Szorski choc ty powinienes byc wykluczony z tego konkursu ;) podpowiedz byla przeciez ;)

A o to i pierwsza naprawde pierwsza milosc wraz z wlascicielem. No coz On był stały tylko One sie zmienialy.

mariuszhelix.jpg

Zdjecie z 2002 roku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...