Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki po Wielkopolsce i okolicach Poznania


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

!OK

To jest już nas siedmiu: NAVIGATOR !scooter , MISIEK !scooter , MALAGUTI !scooter , JER2Y !scooter , PabloXtC !scooter , roman67 !scooter , DRZEWO !scooter

Proszę o punktualność !

Może wyskoczylibyśmy przy okazji do Rakoniewic ? Jest do obejrzenia skuter HABANA...

Odnośnik do komentarza

sobota niestety nie bardzo mi pasuje na wyjazdy :)

dajcie pózniej krótki opis gdzie sie włóczyliście

Odnośnik do komentarza

Faktycznie liczna ekipa !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter ,

tak liczna, że wstyd przyznać ale zgubiliśmy Leszka MALAGUTI...

Kto zgadnie gdzie ?

Gdybyśmy się nie rozdzielili na dwie grupy pewnie by ktoś zauważył.

LESZEK -w imieniu wszystkich przepraszam, że nikt tego nie zauważył.

Musimy obowiązkowo się powymieniać numerami telefonów aby mieć szeroki zakres ewentualnego kontaktu.

Do zobaczyska wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Kurcze szkoda że nie mogłem dojechać ale po zdaniu relacji przez mojego brata który z wami jechał nie ma opcji aby mnie zabrakło następnym razem, dziś z mojej winy zabrakło mi 10 minut abym z wami pojechał i byłaby DYCHA !!!

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za miłe "śmiganie", a z Leszkiem to faktycznie głupio wyszło, jest nauczka na przyszłość.

Leszek - sorry !

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj trochę "pomieszkam" z rodzinką, może gdzieś śmignę skuterkiem ale pewnie tylko na chwilkę...

Kilka fotek z wycieczki: KLIK

Odnośnik do komentarza

Nic się nie stało , pogoda była piękna i miałem okazję spędzenia kilka godzin na świeżym powietrzu . Aż do przyjazdu córki z zestawem naprawczym do opon , jest nauczka żeby taki mały zestaw wozić z sobą thumbup1.gif miałem wbity ostrz od nożyka łamanego .

Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu łączę przyjemne z pożytecznym -mam małą robótkę na działce 70 km !scooter od Poznania... więc nie będzie mnie na weekendowym spotkaniu.

Do zobaczenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...