Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kalendarz zlotów i imprez skuterowych 2006


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jako, że sezon maxi- skuterowy zaczyna się małymi kroczkami wkradać to wypadałoby aby zostało stworzone kalendarium Burgmanii... czyli- gdzie będziemy się bawić, jakie ekipy gdzie pojad? (wiadomo, że nie każdy może wszędzie jechać) i co planujemy jako Klub. W?tek będe na bież?co aktualizował i dodawał nowe wydarzenia. Wszystkich organizatorów lub pomysłodawców proszę o wpisywanie się w niniejszym w?tku.

STYCZEŃ

LUTY

17- 19--------- Motor Bike Show- Wystawa motocykli, skuterów i akcesoriów. Warszawa, Hala Torwar

MARZEC

KWIECIEŃ

7- 9 ------------ Motocykl EXPO- Targi motocykli i Skuterów

22----------- Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego na Bemowie

22--------Coroczne Otwarcie Sezonu Skuterowego w Scooterlandzie. Warszawa, Ul. Modlińska 103a. Start imprezy godzina 12- sta.

MAJ

29- 3------ Długi weekend we Lwowie. Wyjazd Burgmania Travel Club. Możliwy czas przyjazdu na 5 maja.

1-3------- "Krzyżaki" |ladami krzyżackich ?cieżek ... Wyjazd alternatywny dla tych co nie mog? do Lwowa.

CZERWIEC

9- 11---------- Ogólnopolski zlot skuterowy i przywitanie lata Grotniki 2006

16- 18--------- (długi weekend) II- gi Ogólnopolski (europejski) Zlot Maxi Skuterowy >Burgmania 2006< w Rynii pod Warszaw?. Organizator- Klub Burgmania.

LIPIEC

28- 30-------- |więtokrzyski Rajd Maxi Skuterowy. Organizator Burgmania- Majon.

SIERPIEŃ

1- 7--------- Los tratwos Kefiros 2006. Wyjazd na tratwę nad jez. Studzieniczne.

19- 20-------- Zlot motocykli i skuterów w Boszkowie.

25- 27--------- II- gi Ogólnopolski Zlot Skuterowy w Stegnie. Organizator S3M.

WRZESIEŃ

8- 10--------------- 5 moto festiwal Pińsk 2006, II wyjazd Burgmanii na Białoru?

15- 17-------- III Ogólnoeuropejski Zlot Skuterów & Smartcików pt. "ZAKOŃCZENIE LATA 2006" . Organizator- LCM Sokół Lublin.

PA?DZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

B) Brawo Mariusz!

Teraz w jednym miejscu można będzie zaplanować swoje wojaże i spotkania ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza

Witam

Super ze taki temacik sie pojawil i nie powiem ze sie zastanawiam nad moze juz nie rajdem ale spotkaniem swietokrzyskim na przelomie lipca i sierpnia ale to juz zalezy od Was i duzych imprez jakie moga sie w tym okresie pojawic.

Wiec jezeli bedziecie mieli ochote na tak dzika impreze to dajcie znac cos wymyslimy.

pozdr

Majon

Odnośnik do komentarza

Dopisz Mariuszu w majowy długi weekend - "Krzyżaki" ?ladami krzyżackich ?cieżek można to już uznać za postanowione jko alternatywa dla tych co na Ukrainę polecieć nie mog?.

Pozostało tylko doszlifować szczegóły.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam Szanownych Skutermaniaków !

A czy nie zechcieliby?cie zaszczycić swoj? obecno?ci? Ogólnopolskiego Zlotu Motocykli i Skuterów w Boszkowie koło Leszna w końcu czerwca ? Mam nadzieję, że w tym roku również taka impreza się odbędzie. W zeszłym roku było super !

No więc, Panie i Panowie ?

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Do Boszkowa to Poznań musi zawitać obowi?zkowo :lol:

Super się bawili?my w zeszłym roku !w00t

Gonzo!!!

Krzychu ma nadzieję wypić z Tob? kilka piwek na Boszkowskim zlocie !TAZ

A najbardziej aktualne wiadomo?ci co do tego zlotu -poda nam Marysia ,gdy tylko zjawi się w Polsce :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam Madzię ! I cał? resztę !

Oczywi?cie, że z mił? chęci? przewrócę z Krzychem jakie? bronki tym bardziej, że bronki to moja specjalno?ć. Zreszt? jakby mogło być inaczej, skoro mieszkam przy UL. PIWNEJ ? Mówi?: jaki pan taki kram, prawda ?

S?dzę, że w tym roku Boszkowo nawiedzi większa ekipa wrocławska, bo dokooptowało do nas paru / parę dobrych egzemplarzy/egzemplarek ( rodzaj żeński od "egzemplarzy" chyba nie jest zgodny z zasadami mowy polskiej ). Jedno lepsze od drugiego !

Pozdrówka Z-Dolnego Sl?ska !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!!

Tak jak Gonzo napisal ekipa Wroławska jak co roku zjawi sie w Boszkowie w pelnej gootowosci :D:D

Wrocław z roku na rok powieksza sie o nowych skuteromaniakow i postaramy sie siciagnac do Boszkowa jak najwieksza ich ilosc !OK

Czekamy na wiesci co do samej imprezy i gorace pozdrowka dla Marysi !OK (od vespiarki dla vespiarki :D )

Katty

Odnośnik do komentarza

Je?li chodzi o ZLOT MOTOCYKLI I SKUTERÓW W BOSZKOWIE

to na 99% odbędzie się w dniach 24-25 czerwca. jak potwierdze info to dam znac.

Ta informacja pochodzi od Marysi ;) ,która nadal jeszcze siedzi w Finlandi :rolleyes:

i ?le wszystkim pozdrowienia !bicz

Odnośnik do komentarza

MariuszBurgi.

Pro?ba o zrobienie linka w kalendarzu do w?tku o majowym wyjeĽdzie do Krzyżakowa.

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!

Informuje wszystkich zainteresowancyh, ze rozpoczecie sezonu 2006 na Dolnym |l?sku odbedzie sie 1 kwietnia na Zamku Ksi?ż.

Tutaj szczegóły imprezy---->>>>> http://www.wsm.org.pl/glowna.php?page=news090306〈=pl

Wszystkich seredecznie zapraszamy :Dwhist

Oby tylko pogoda dopisala!

Pozdr.

Katty

ps.

AKTUALIZACJA:

Ze wzgledu na niezbyt dobre warunki pogodowe impreza została przesunieta na 22 kwietnia.

Serdecznnie zapraszamy

Odnośnik do komentarza

Dokładniej 7-9 kwietnia w hali Expo na Pr?dzyńskiego podobno ma być lepiej i ciekawiej niż na MBS.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
MariuszBurgi.

Pro?ba o zrobienie linka w kalendarzu do w?tku o majowym wyjeĽdzie do Krzyżakowa.

Link do "Krzyżakowa" dodany w kalendarzu + mała aktualizacja.

Odnośnik do komentarza

Witam serdeznie,

Być może niezbyt uwaznie czytałem posty z poprzedniego roku ..... ale

NIE WIDZĘ ŻADNYCH PLANÓW NA WAKACYJNˇ WYPRAWĘ?

Czy to teraz jest tajemnica? Czy planów nie ma?

Ja i mój plecaczek mielismy nadzieje że bedziemy mogli się o taki zaczszyt ubiegac w tym roku ....

a tu ... buuuuuuu :)

Czy ktos z szanownych grupowiczów zdementuje to i pocieszy?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie wiem jak w tym roku z wyprawa BTC, ale ja niestety nie biore w niej udzialu. Tak dla odmiany 3 raz z rzedu nie chce mi sie jechac, a raczej na te wakacje mam juz inne plany. Skuter musi odpoczac :) w nastepne wakacje ktoz to wie, mozliwe ze tak, ale o tym za rok :) bo mam juz maly zarys wypadu wakacyjnego i mase czasu zeby go dograc ze wszystkimi czlonkami nowymi i starymi BTC. Pozdrawiam i tym razem mam nadzieje ze to ja sobie poczytam relacje i bede trzymal kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Pro?ba o wrzucenie do kalendarium : Ogólnopolski zlot skuterowy i przywitanie lata Grotniki 2006.

Oczywi?cie obiecuje Ojcu Dyrektorowi koszulkę zlotow? i torbę podarków... gdyby nie dotarł osobi?cie bo teraz wiem ile to pochłania czasu - przygotowania do zlotu ... a On sam prawie to wszystko ogarnia... mam na my?li Rynię.

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Pro?ba o wrzucenie do kalendarium : Ogólnopolski zlot skuterowy i przywitanie lata Grotniki 2006.

Dodane.

Odnośnik do komentarza

hej :P

a ja poprosze o korekte terminu Stegny.. II Ogolnopolski Zlot Skuterowy s3m Stegna 2006 odbedzie sie 25 - 27 sierpnia, organizator - s3m :P

na razie bez linku, bo "dopinam" sponsorow, jak tylko zbiore caly ich komplet, podesle adres stronki zlotowej :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
hej :P

a ja poprosze o korekte terminu Stegny..

Korekta dokonana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...