Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kisiel wkracza do akcji...


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Chciałem ogłosić wszem wobec iż zgodnie z ustaleniami I Kongresu Burgmanii, do grupy nadzorującej nasze maxi- forum burgmania.net dołącza Kisiel. !OK

Jego pomoc będzie się skupiała na bardzo ważnym dla nas wszystkich dziale Technicznym.

Wkrótce dział ten jak i całe forum zostanie znacząco przebudowany. Pojawią się nowe opcje, nowe rozwiązania, więc z pewnością pomoc kolegi Kiśla będzie zbawienna.

Kisiel... Witam oficjalnie i życzę ... wytrwałości !OKK

Ps. Przy okazji przypominam pewne wskazówki, które każdy nowy user powinien przeczytać przed założeniem nowego tematu> Przed napisaniem posta- przeczytaj!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kisiel - techniczny moderator !OKK

Marcin,

jak ujrzałem Twój pierwszy czerwony wpis w dziale technicznym, to sobie pomyślałem !OK ....kurde, lekko nie będzie.

Gratuluję, tu na forum, bo na kongresie mocno biłem brawo popierając Twoją kandydaturę :) (chyba widziałeś).

A tymczasem spadam do serdeczności i tam chyba pozostanę na dłużej :) !OK

Fajnym kolegą byłeś :):) !OK

Odnośnik do komentarza

Włączyłem forum, pierwsze co zobaczyłem śmietnik - no Kisiel w końcu dostał odpowiedni dział do rządzenia !OKK

Szukam dalej i jednak dostał coś jeszcze !OK

oficjalnie gratuluję

Odnośnik do komentarza
A tymczasem spadam do serdeczności i tam chyba pozostanę na dłużej :)  !OK

Fajnym kolegą byłeś  :)  !OK  !OK

Tak - tak serdeczności to fajny i bezpieczny temacik jeszcze nie widziałem żeby stamtąd ktoś wyleciał do śmietnika. Kisiel Gratulacje. !OKK2druga.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marcin,

jak ujrzałem Twój pierwszy czerwony wpis w dziale technicznym, to sobie pomyślałem !OK ....kurde, lekko nie będzie

Grzesiek, a co ja mam powiedziec, skoro to na czerwono

bylo w moim wpisie ? !OK :) !OK

Marcin gratulacje, zapomnialem o tym Ci powiedziec jak gadalismy

telefonicznie.

pzdr !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Włączyłem forum, pierwsze co zobaczyłem śmietnik - no Kisiel w końcu dostał odpowiedni dział do rządzenia  !OK

Widzę !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kisiel powiadacie szefem technicznego :D , czy aby on się choć trochę na tym zna :D , większością go wybrano, więc chyba tak ;) .

A tak poważnie - Marcin gratulacje !scooter .

Odnośnik do komentarza
Kisiel powiadacie szefem technicznego  :D , czy aby on się choć trochę na tym zna !scooter

Co on tam się zna jak ze wszystkim lata do jakiegoś warsztatu pod Piasecznem :D;);)

Kto Mu dał tą funkcję ;)

Odnośnik do komentarza
Widać od samego rana jak Kiślowaty zabrał się do roboty. Będzie  !scooter  Tego było nam trzeba.

Wam tak, początkujacym na forum chyba nie do końca :D

Odnośnik do komentarza

Marcin gratulacje :D

ale on o tym wiedział już przed Kongresem :D w trakcie drogi na Kongres udzielił mi pierwszych wskazówek technicznych, a przy tym mówił jak Moderator !scooter

Odnośnik do komentarza

Gratuluje ... !scooter

Ale co będziesz moderował w śmietniku ???? to chyba jakaś pomyłka, mam nadzieje że szybko to zostanie naprawione gdyż posty w śmietniku chyba raczej nie wymagają moderacji... no chyba że się mylę :D

Odnośnik do komentarza
(...) to chyba jakaś pomyłka(...)

To nie pomylka, aby przenosic posty do smietnika i je tam sortowac, robiac porzadek na forum, potrzebny jest dostep moderatorski.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Widać od samego rana jak Kiślowaty zabrał się do roboty. Będzie  !scooter  Tego było nam trzeba.

Wam tak, początkujacym na forum chyba nie do końca :D

Zx, spokojnie, spokojnie.

Nie chodzi o to aby wszystkim łby ukręcać tylko o pomoc. Jeżeli jakiegoś tematu nie ma, zostanie odpowiednio poprowadzony, jeżeli coś już było - no cóż, może wskaże drogę.

Generalnie ma być ład.

Odnośnik do komentarza
(...), większością go wybrano, więc chyba tak :P

Nad kandydaturą Marcina nie było żadnych dyskusji, został wybrany jednogłośnie...

Największym problemem było to, czy się zgodzi :P

Gratuluję i życzę samych pomyślnych postów ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...