Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2011


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomekgdz

    9

  • upiór

    9

  • siemik

    8

  • Bobas

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Arek, nie tylko ty ja też przed chwilką wróciłem z pracy  :lol:

Grzesiu powiem Ci że jak mi tak napisałeś to od razu standardowy banan a co ? ei24imprezabanan.gif

Ps. A Ty spać to nie mogłeś pewnie nie przez księżyc, a przez te stroboskopy Obraz%2846%29.gif i przez te nie przebyte kilometry KRÓLEM B)B) Ale w sobotę go troszeczkę przewietrzysz spoko B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oj mam nadzieję że przewietrzę i pochwalę się co nie którym niedowiarkom że KRÓL jest cichutki :)

" Stroboskopy" na pewno bo podczas maleńkiej akcyjki przestały działać w aucie siedmio letnim :( jednak daliśmy radę.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Grzegorz, zapewne mój chodzi ciszej niż Twój... :)

Będzie dobrze.... Ja czekam teraz na pogodę, aż wyruszę w te ostatnie dni wolności na dalsza przejażdżkę... I do roboty ;/

Odnośnik do komentarza
Grzegorz, zapewne mój chodzi ciszej niż Twój... :P

Ojjj teraz będą się licytować czyja padaczka ;) ciszej stuka puka !V

No właśnie !!!!!

Mój za to stuka jak ta lala :D:lol::)

Odnośnik do komentarza
Grzegorz, zapewne mój chodzi ciszej niż Twój... :)

Ojjj teraz będą się licytować czyja padaczka !scooter ciszej stuka puka !OK

A wiec mogę śmiało stwierdzić, że licytowaćsię już nie chce. :D

Powiem tak, szlag mnie trafia juz ... Jak nie urok to słońce.

Pojechałem sobie zrobić mała przejażdźke do trójmiasta, wszystko było spoko do momentu kiedy zrobił sie korek i ani w ta ani wewta. Zacząłem przyglądać się temperaturze i zaczeła rosnąć na maksa do zapalenia się czerwonej kontrolki. Wiec zjazd na bok i czekanie aż spadnie. Całe szczęście ze byłem w Gdyni i miałem ok 1 km do serwisu. Podjechałem powiedziałem o co kaman. Zaczęli rozkrecać sprawdzać okazało się że czujnik temperatury na chłodnicy zaśniedział i nie było sygnałów do wiatraka. A temperature na wyświetlaczy pokazywało z ciepłoty silnika. Mechanik posprawdzał przeczyścił, wykrecił świece, szukali sobie przyczyny żeby motor został.

Ale ja sie uparłem na czujnik i wiecej już nie szukali.

Za 1,5 h roboty zapłaciłem 150 złotych w tym sprawdzenie spreżania, wykrecenie świec, wymiana płynu chłodniczego, sprawdzenie czujników i odpowietrzenie układu po zimie, uważam, że to mogło być przyczyną.

Teraz pytanie z mojej strony czy sprawdzaliście kiedyś płyn chłodniczy poprzez otwarty korek w chłodnicy???? Bo okazuje się, że u mnie bulgoce na zimnym.

Ot taka historija. Szczeście w nieszczęsciu dobrze, że nie w trasie i nie na zadupiu.

Odnośnik do komentarza
Teraz pytanie z mojej strony czy sprawdzaliście kiedyś płyn chłodniczy poprzez otwarty korek w chłodnicy????

ta, kumpel kiedys sprawdzal i mu skora z lysej bani zeszla bo sie nachylil nad zbiorniczkiem i chcial zajrzec do srodka !scooter !OK :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzysurban - dobrze, że to tylko tak się skończyło, ale wiesz - to jest Suzuki, a nie H...a :D !OK .Ja od serwisów trzymam się z daleka, jeszcze coś popsują !scooter .

Odnośnik do komentarza
Krzysurban - dobrze, że to tylko tak się skończyło, ale wiesz - to jest Suzuki, a nie H...a :D !OK .Ja od serwisów trzymam się z daleka, jeszcze coś popsują !scooter .

Oj tam oj tam,

A zacna w czym niby lepsza???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Krzysurban - dobrze, że to tylko tak się skończyło, ale wiesz - to jest Suzuki, a nie H...a :)  :D .Ja od serwisów trzymam się z daleka, jeszcze coś popsują :D .

Oj tam oj tam,

A zacna w czym niby lepsza???

O uważaj co piszesz na Kuj-Pom. :D

Odnośnik do komentarza
Krzysurban - dobrze, że to tylko tak się skończyło, ale wiesz - to jest Suzuki, a nie H...a :D  :D .Ja od serwisów trzymam się z daleka, jeszcze coś popsują :) .

Oj tam oj tam,

A zacna w czym niby lepsza???

O uważaj co piszesz na Kuj-Pom. :D

Chciałem usłyszeć, a raczej przeczytać jaka jest różnica bez żadnych kłótni...

:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Krzysurban - dobrze, że to tylko tak się skończyło, ale wiesz - to jest Suzuki, a nie H...a :P  :lol: .Ja od serwisów trzymam się z daleka, jeszcze coś popsują :lol: .

Oj tam oj tam,

A zacna w czym niby lepsza???

J wiem w czym :lol::) W pożeraniu etylinki, chyba że jest przerobiona na węgiel :):):):);)

Odnośnik do komentarza
Krzysurban - dobrze, że to tylko tak się skończyło, ale wiesz - to jest Suzuki, a nie H...a :P  :) .Ja od serwisów trzymam się z daleka, jeszcze coś popsują :lol: .

Oj tam oj tam,

A zacna w czym niby lepsza???

J wiem w czym :):) W pożeraniu etylinki, chyba że jest przerobiona na węgiel :):):):lol::lol:

No mnie teraz spalanie zeszło do 4,5-5,0. Wiec można latać.... ;)

Odnośnik do komentarza

No mnie teraz spalanie zeszło do 4,5-5,0. Wiec można latać.... :lol:

Tak na lawecie :lol: z górki hi hi :lol:

Siemik czekaj do soboty to Ja przeprowadzę z Tobą rozmowę :) chyba, że już będzie późno :P

Jak się domyślasz będziemy już o 10-ej :) te parę godzin do waszego przyjazdu może nas zmęczyć ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj po raz pierwszy w tym sezonie wyjechałem poczuć wiosnę ale tylko w mieście, od razu jestem zdrowszy :lol:;) !OKK

Odnośnik do komentarza

A zacna w czym niby lepsza???

O uważaj co piszesz na Kuj-Pom. ;)

Chciałem usłyszeć, a raczej przeczytać jaka jest różnica bez żadnych kłótni...

<_<

Tak naprawdę to tylko jedna osoba miała w tym gronie Zacną i Burgmana ( 2 szt. )

Burgman większy, trochę bardziej komfortowy, mniej pali Pb, lepsze spasowanie plastików.

W pozostałych rzeczach Zacna według mnie jest lepsza :(, np. silnik ,układ hamulcowy i niezawodność.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgman mniej pali Pb.

W pozostałych rzeczach Zacna według mnie jest lepsza ;)

To znaczy w jakich? <_<

Ale pojadą ze mną dzisiaj !happybth !placz1

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Normalnie złapałem oddech i co widzę a co CZYTAM .

Ten z M......a to co sobie myśli nie miał bidula na olej żeby jak człowiek na :D zajechać , zimno Mu było :):D , ratuje Go tylko to że Sylwie zabrał , no a tak to nie ma żadnego słowa jak to opisać postawę kolegi :P:lol::lol: .

Można by powiedzieć Kujawiaki sezon otworzyli :D:lol: .

Pozdrawiam :D .

http://www.youtube.com/watch?v=XSaC-XTv8Ts&feature=related.

!tut :lol: !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...