Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tuning starych postów


Kisiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Mamy zimę - wieje chłodem i nudą. Postanowiłem sprawdzić jak wyglądaja moje stare posty.

Łomatko !happybth w większości postów ze zdjęciami linki były nieaktualne - zajęło mi ze 2h uaktualnienie linków ale teraz wszystko gra. Nie udało mi się odszukać zdjęć tylko z jednego posta.

Polecam taka operację wszystkim - zwłaszcza tym z dłuższym stażem forumowym.

Ułatwienie:

Aby znaleźć wszystkie swoje posty ze zdjęciami w szukajce:

1. W lewym oknie wpisujemy "posted"

2. W prawym oknie wpisujemy swojego nicka

3. Zaznaczamy opcje "Pokaż wyniki jako posty"

i naduszamy co? ...... no właśnie ..... szukaj !happybth i jadzim ....

Wszędzie tam gdzie zamiast zdjęcia mamy "user posted image" jest problem.

miłej zabawy.

PS

U mnie np. najwięcej zonków było w temacie narciarskim bo zmieniłem swego czasu układ folderów w swoim serwerze wirtualnym i wyszła kupa na całego. Teraz za to można popatrzeć !piwko ..... SZUSUJ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Smaczna sugestia mr. Kisiel !happybth

Od jakiegoś czasu staram się wrzucać zdjęcia, które mają szanse zostać długo w danym miejscu i nie wyout'ują się za chwilę z serwerów (tym samym będą widoczne dłużej u nas). Warto też umieszczać fotki własne na serwerach na których mamy zarejestrowane konta. To także pozwoli dłużej przetrwać fotce w sieci.

Przy okazji tuningowania starszych postów i poprawiania linków w [/img] warto zwrócić uwagę na wykrzaczone znaki "ś", "ć", "ą", "ę" i te także w miarę możliwości poprawić. !happybth

Odnośnik do komentarza

Staram sie, ale przy ponad 6 tysiacach postow jest to prawie niemozliwe !happybth ...

Ja mam inny sposob, w profilu jest opcja "znajdz wszystkie posty tego uzytkownika" !happybth .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ja mam inny sposob, w profilu jest opcja "znajdz wszystkie posty tego uzytkownika" !happybth .

Tak też ale przy dużej ilości postów to utopia !happybth ... i Kisiel dobrze prawi... wpisując frazę "posted" szukajka wywala tylko wykrzaczone (niestety nie wszystkie) image. Tak szybciej znajdziemy te które wywalono z serwerów.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Najpierw kupuje młotór ... potem czyta posty po łebkach .... rób tak dalej - lista Orzecha czeka !happybth

Odnośnik do komentarza

A może udostępnić możliwość wrzucania zdjęć w taki sposób, żeby były przechowywane bezpośrednio na forum? Choć sprawa pewnie rozbije się o stary silnik forum lub brak miejsca...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kiedyś mi wpadło w ucho. że nowy silnik przechodzi ostanie testy na hamowni i w niedługim czasie ma ruszyć nowa maszyna forumowa. ;);)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A może udostępnić możliwość wrzucania zdjęć w taki sposób, żeby były przechowywane bezpośrednio na forum? Choć sprawa pewnie rozbije się o stary silnik forum lub brak miejsca...

Michał, wszystko można tylko pomyśl o ile większy serwer wirtualny trzeba będzie wykupić?

Jak ograniczysz dostęp w jakikolwiek sposób (nie daj boże klubowicze) to zaś podniesie się larum na fejsbókó ;)

Odnośnik do komentarza
Kiedyś mi wpadło w ucho. że nowy silnik przechodzi ostanie testy na hamowni i w niedługim czasie ma ruszyć nowa maszyna forumowa.  whist  !w00t

Przepraszam za OT, ale mam nadzieję Grzesiu że Cię słuch nie zawodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Michał, wszystko można tylko pomyśl o ile większy serwer wirtualny trzeba będzie wykupić?

Jak ograniczysz dostęp w jakikolwiek sposób (nie daj boże klubowicze) to zaś podniesie się larum na fejsbókó ;)

Oj tam - można zrobić to dostępne tylko w niektórych działach, np. Techniczne - tam, gdzie są najbardziej wartościowe posty i gdzie z zasady nie ma fotek z imprez.

Innym pomysłem jest zrobić grupę niezależną od Klubowiczów, coś a'la "Valuable Member" - czyli użytkownicy forum, którzy piszą najlepsze posty. I udostępnić taką możliwość dla nich.

Dla pozostałych oczywiście będą dostępne stare metody, czyli różnego rodzaju wrzutnie...

Last but not least: powierzchnia storage nie jest już tak droga jak kiedyś...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...