Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rajd Kocich Gór (już II-gi :) )


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.burgmania.net/forum/index.php?act=ST&f=4&t=11853

Jak w temacie.

Ja się wybieram. Prowizorycznie zarezerwowałem domek 4-osobowy.

Kto się wybiera i chętny na wspólny dach z misiem i panią misiową?

Jak historia pokazuje - warto jak najszybciej się zgłaszać i nocleg rezerwować, bo lada dzień może nie być miejsc.

----------------

Lista chętnych:

1. misioooo

2. Ewelinka

Odnośnik do komentarza

Ja raczej też będe ale chyba bez noclegu, w razie kłopotów z miejscówkami na miejscu, można coś zorganizować u mnie w Trzebnicy. Ulice obok jest Dom Wycieczkowy >>KLIK<<

Odnośnik do komentarza

No to trzeba zacząć przygotowania do wyjazdu.

prosze o propozycje gdzie sie zbieramy we wrocku i gdzie Lucjan do nas dołączy po drodze.

Odnośnik do komentarza

Witam

Niestety mam zaplanowane coś innego na ten dzień jednak jest szansa, że to nie wypali.

Wtedy chętnie do Was dołączę. Taki mój pierwszy wyjazd zorganizowany by był :lol:

Jeżdżenie z mapka i szukanie jakiś "rzeczy" może być ciekawe :lol:

Wracałbym w ten sam dzień.

Będę śledził temat. Jak będę mógł to pojawię się na miejscu zbiórki.

Pozdrawiam Zbyszek

Odnośnik do komentarza

ja podobnie.mam zaplanowana przyszla sobote juz -ale jezeli to nie wypali to napewno sie zglaszam w obornikach.jak bede jechal to dam jeszcze znac

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zobaczę jaka będzie pogoda - podjadę na start i metę by pokibicować "naszym". Trasa Rajdu ma liczyć ok. 170 - 180 km jest przewidziane na jej pokonanie 5-6 godz.

Odnośnik do komentarza

Proponuję punkt zborny na stacji Neste przy Obornickiej. Tam obgadamy co i jak oraz którędy jechać (Obornicką czy krajową piątką do Wiszni i tam odbić w lewo do Pęgowa) - M@rkiz ty tamtędy śmigasz. Która droga przyjemniejsza?

Proponuję godzinę 8:45 na zbiórkę, na 9:30 spokojnie dojedziemy, bez pośpiechu.

mapastacja.jpg

Odnośnik do komentarza

Impreza startuje o 10.00 wiec nie ma powodu abysmy byli tam o 9,30

Proponuje odjazd ze stacji Neste/ul.Obornicka o godzinie 9,30

Odnośnik do komentarza

Ups, coś mi się pokiełbasiło z godziną startu :)

9:30 jako start jak najbardziej mi pasuje.

M@rkiz trochę mnie wystraszył tymi 170km trasy :lol:

Toć to cały bak paliwa niemal ;P

Odnośnik do komentarza

Witam, ja uważam ,że trzeba pojawić się na miejscu startu wcześniej. Trzeba się zarejestrować, załatwić formalności, na miejscu może być troche ludzi tak więc nie ma co przyjeżdżać na ostatnią chwile.

Odnośnik do komentarza

w zeszlym roku bylem jako jeden z pierwszych i tez jako jeden z pierwszych ukonczylem rajd, a potem czekalem dlugie godziny na wyniki i zakonczenie.

W tym roku chcialbym tego uniknac i wole wystartowac troche pozniej. Przypomne ze to nie jest rajd na czas, wazna jest zabawa.

Jak sie zjawimy o 10,00 to na spokojnie wystartujemy o 11 i mamy czas do 18,30 na ukonczenie.

W zeszłym roku wyszło mi 150km razem z dojazdem z i do wrocławia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Misiooo co do trasy to prosto Obornicką - mniejszy ruch i statystycznie mniej wypadków bo na tej nr 5 to trup na trupie...

Co do trasy Rajdu dzwoniłem do organizatora i to on podał mi taki dystans 170 - 180 km, tak więc "pod napięciem" nie da rady...

Stacja Neste - czyli ta samoobsługowa rozumiem ?

Odnośnik do komentarza

Panowie na tej Neste nie ma wcale parkingu. Spotkanie proponuje kawałeczek delej na stacjii Lotos po prawej stronie za Targpiastem. Spory parking można swobodnie poczekać, jak coś to ja podjade do Pęgowa i poczekam po prawej stronie przy dawnej "Pęgowiance" (taki duży pawilon z roletami w oknach) przed 10.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nas jednak nie będzie - w tym samym terminie są w Krakowie zawody rowerowe dla dzieci i jedziemy z Wyszkiem startować !holiday

Odnośnik do komentarza

Jutro o 9,30 ruszam ze stacji shell na obornickej (punkt A na mapce wstawionej przez misioooo).

Czekam na wszystkich chetnych do wspolnego dojazdu od 9,15.

Odnośnik do komentarza

Ja czekam w Pęgowie koło "Pęgowianki" około 9.30. Mam tylko nadzieje że pogoda nie spłata jakiegoś figla. Właśnie zanosi się na burze !sciana

Odnośnik do komentarza

No Lucek, we Wrocku właśnie zaczyna grzmieć. Jutro jednak mnie nie będzie.

Wiem wiem od rana chlejesz bo jutro masz urodziny :rolleyes: . Tak przy okazjii to Wszystkiego Najlepszego !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam, w składzie czczterech maxi przejechaliśmy trase rajdu. Impreza udana, było ponad 130 maszyn, pogoda dopisała. Szacun dla organizatorów !OK Trasa poprowadzona bardzo ciekawie, byliśmy w takich miejscach o których nie miałem pojęcia że istnieją a są to moje rodzinne strony :helpsmilie: . Poprosze Misia i Mareckiego o zamieszczenie paru fotek.

Odnośnik do komentarza

Nie liczac porannego dojazdu z Wroclawia na miejsce startu (troszke z nieba pokropilo) to pogoda rewelacja :helpsmilie:

Zabawa jak dla mnie tez przednia, trasa widokowa i przyjemna (poza dziurami na drogach).

Zabraklo tylko... wiekszej ilosci skuterow!

Oto fotki w malym formacie. Jakby ktos chcial duzy format - pisac. Mam za wolny net aby 5MB pliki wysylac w internet w takiej ilosci.

Klik na zdjęciu otwiera album Flickr!

5745905744_4372a97a1b_b.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...