Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motor Bike Show 2006 Warszawa


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Halo...

Ja od jakiego? czasu się w my?lach tam wybieram... Jednak jedyny dzień kiedy mógłbym się pojawić to pi?tek, gdyż w sobote i niedzielę mam sesję...

Chciałbym podjechać tam skuterem, ale jak narazie nie zapowiada się, że będe miał okazję go wogóle z salonu taty wyci?gn?ć...

W przypadku podróży PKP lub samochodem nie mam pewno?ci, że się zjawię, gdyż wtedy mam troszkę mniej chęci...

Jednak się zobaczy...

Pozdrówka, Qbek :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmm Svempasq...

NIe przesadzajmy z tym "to samo"... Byłem w zabrzu 2 razy i w Warszawie 2 razy(raz nawet w jednym roku w obu miejscach) i mogę ?miało powiedzieć, że to CO| co dzieje się w zabrzu może się schować przy warszawie(która tak naprawde tak samo nie poraża)...

Jednak wszędzie sie reklamuje, że w Zabrzu na ?l?sku jest to samo co w Warszawie... Po prostu jak kto? się na to nastawi, że naprawd.e tak będzie to się zawiedzie... Wiadomo, lepsze to niż NIC...Ale jednak jechać tam można z ciekawo?ci się przej?ć, ale nie z my?l? odwiedzenia ogólnopolskich TARGÓW MOTOCYKLOWYCH...

Niestety... W Warszawie wystawiaj? się duże firmy, importerzy i salony potęzne...

W Zabrzu w większo?ci stoiska maj? miejscowe salony, co od razu daje do my?lenia... Jednak jak kto? ma nie jechać wogóle, a może jechać do Zabrza, to niech się przejedzie... Zawsze CO| zobaczy...

Ja za? zapraszam tych, co maj? możlwio?c na podjechanie do wawki... poza targami(które jeszcze s? w miarę) można choć się spotkać ze znajomymi Warszawiakami...Pogadać, zje?ć co? razem przy rozmowach na różnorakie tematy... Jest to fajna okazja, bior?c pod uwagę, że teraz jest ZIMA i niewiadomo kiedy będzie następna taka...

Pozdrówki, Qbik :unsure:

Odnośnik do komentarza

Warszawa to lipa, a jak Zabrze jeszcze ubozsze to juz wogole nie ma sensu jechac. Tak jak Kubo napisal do wawy jechac ino po to zeby kogos spotkac :) a nie celujac ze zobaczy sie cos extra :angry:

Mnie w wawie napewno nie bedzie bo za wczesnie w tym roku... a do tego rozbite na dwie imprezy to juz wogole kiszka totalna... :unsure:

Odnośnik do komentarza

EEE ja w zeszłym roku byłem na MBS w zabrzu i nie narzekam... Fajnie się spędziło niedziele... Na goldasie posiedziałem (może kiedy? :unsure: ) Bugrmana też zbadałem. Fajne "osobniki" płci przeciwnej też na scenie były. Jeszcze w tym roku ma być jaki? przejazd moto po mie?cie (parada). Co z tego wyjdzie nie wiadomo ale ja się pisze :angry:

Odnośnik do komentarza
Hmmm Svempasq...

NIe przesadzajmy z tym "to samo"... Byłem w zabrzu 2 razy i w Warszawie 2 razy(raz nawet w jednym roku w obu miejscach) i mogę ?miało powiedzieć, że to CO| co dzieje się w zabrzu może się schować przy warszawie(która tak naprawde tak samo nie poraża)...

Jednak wszędzie sie reklamuje, że w Zabrzu na ?l?sku jest to samo co w Warszawie... Po prostu jak kto? się na to nastawi, że naprawd.e tak będzie to się zawiedzie... Wiadomo, lepsze to niż NIC...Ale jednak jechać tam można z ciekawo?ci się przej?ć, ale nie z my?l? odwiedzenia ogólnopolskich TARGÓW MOTOCYKLOWYCH...

Niestety... W Warszawie wystawiaj? się duże firmy, importerzy i salony potęzne...

W Zabrzu w większo?ci stoiska maj? miejscowe salony, co od razu daje do my?lenia... Jednak jak kto? ma nie jechać wogóle, a może jechać do Zabrza, to niech się przejedzie... Zawsze CO| zobaczy...

Ja za? zapraszam tych, co maj? możlwio?c na podjechanie do wawki... poza targami(które jeszcze s? w miarę) można choć się spotkać ze znajomymi Warszawiakami...Pogadać, zje?ć co? razem przy rozmowach na różnorakie tematy... Jest to fajna okazja, bior?c pod uwagę, że teraz jest ZIMA i niewiadomo kiedy będzie następna taka...

Pozdrówki, Qbik !sciana

Hehehe B) no to fakt, że będzie mniej w Zabrzu bo tyko sam |l?sk sie wystawia choc Krakowioków też sie widziało z Aprili? rok temu i BMK Moto z Iławy !!! :)

W Warszawie wystawia się cała Polska, ale to że jest to tak ułożone i Cardinal dyktuje ceny wy...e w kosmos za stoiska, no to samo daje do my?lenia, że większosc tych dużych firm się wystawia tylko w jednym miejscu czyli w Wawce, która została ustawiona specjalnie wcze?niej .... B)

Je?li wła?cicielem Cardinala byłby kto? od nas ze |l?ska, sprawy by sie miały wprost przeciwnie :) Warto dodac że na targi w Zabrzu przyjeżdżaj? w 90% sami |l?zacy :) , a w Wawce to w 90% odwiedzaj?cy s? przyjezdnymi B) A z trójmiasta widze że już sie w tym roku wycofali .... !TAZ

Apropo Svempas parada jest co roku, tylko nie wiadomo czy w tym roku w Zabrzu wszyscy uczestnicy parady beda mieli wej?cie za fraj :)

POZDRÓWKAS :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...