Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto i gdzie w maju???


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Na Słowację to bym się chyba też pisał z plecaczkiem, nie miałbym bardzo daleko a i tradycji stałoby się zado?ć (nie pierwszy wypad na Słowację w majowy długi weekend, ale pierwszy na skut.)

Odnośnik do komentarza

Super ,ze sa rozne propozycje .

Ja nistety na dalekie trasy sie pisac nie moge (konowaly zle wroza).

Do Lwowa ,ani na Slowacyje sie nie wybiore ale chetnie skorzystam z oferty kolegi Waskiego i te pare km-ow zawsze sie zrobi.

Krzyzakowo -super sprawa, moze Bory Tucholskie (znam niezla mete nad Zalewem Koronowskim),moze Ermiego na przewodnika da sie namowic(toc tutejszy) :angry:

Waski pielegnujmy ten pomysl! powinno byc fajnie.

Odnośnik do komentarza

kłppot żaden tylko osprzetu ni ma. Poza tym czę?ć klubowiczów już zjeĽdziła ze m? czy też bezemnie naciekawsze trasy widokowe.

Osobi?cie, jeżeli 2oo się urodz? do maja to obstawiam wschód. Strasznie mi sie spodobalo po Białorusi. Poza tym w 2 tydzień maja w Brze?ciu jest impreza motocyklowa - można ?miało powiedzieć największa we wschodnim bloku bo licz?ca około 6000 maszyn. Organizacja będzie na wysokim poziomie- miałem przecieki :unsure:

Odnośnik do komentarza

Na Słowacje też chetnie bym się przejechał. Lub ewentualnie Krynica, Szczawnica.... Pożyjemy zobaczymy :unsure:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Obserwuje temat i zaczynam kombiniwać nad wyjazdem do czech lub słowacji ,wszystko zależeć będzie od pracki

ps. propozycja www.teplickeskaly.cz

pozdrawiampawel883

Odnośnik do komentarza
propozycja www.teplickeskaly.cz

dobre mniejsce, tam jest kapitalny mały camping z domkami, poza tym miejsce bardzo atrakcyjne drogowo i widokowo.

I, co ważne, jest gdzie i?ć na bucie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja? może zostanę w Lublinie? Albo na Roztocze i na chwilę do Lwowa?

A póki co to zamieć za oknem i nawet 4x4 cieżko jechać.

Odnośnik do komentarza
A póki co to zamieć za oknem i nawet 4x4 cieżko jechać.

Nie jest zle, w nocy bylo +3° a w dzien ma byc +7° :lol: .

Ja najprawdopodobniej wyskocze nad morze.

Odnośnik do komentarza
... chetnie skorzystam z oferty kolegi Waskiego i te pare km-ow zawsze sie zrobi.

Krzyzakowo -super sprawa, moze Bory Tucholskie (znam niezla mete nad Zalewem Koronowskim),moze Ermiego na przewodnika da sie namowic(toc tutejszy) :lol:

Waski pielegnujmy ten pomysl! powinno byc fajnie.

Pidzam !

Jeżeli tylko zbierze się jaka? chętna ekipa to pomysł z najazdem na Krzyżaków powinien się udać. Będę mógł zrewanżować się Wam za Stegnę ...

Jako bazę wypadow? proponuję jaki? podgrudzi?dzki o?rodek nad jeziorem.

Do maja jeszcze dużo czasu, więc na razie trzeba czekać na więcej "zgłoszeń". Jak to zwykle bywa temat rozstrzygnie się w ostatniej chwili.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeżeli tylko zbierze się jaka? chętna ekipa to pomysł z najazdem na Krzyżaków powinien się udać. Będę mógł zrewanżować się Wam za Stegnę ...

Jako bazę wypadow? proponuję jaki? podgrudzi?dzki o?rodek nad jeziorem.

W?ski może już czas powoli stworzyć jaki? plan wycieczki - będzie można wybrać z kilku ofert.

Jedni lec? do Lwowa , niektórzy atakuj? Czechy, a inni rajd po Polsce.

Do twojego pomysłu można dokleić wizytę na Zlocie motocyklowym "u Papy", który odbywać się będzie wła?nie w długi weekend w Piławkach k/Ostródy.

Pozdrawiam

Ja się piszę na rajd szlakiem Krzyżackich szlaków.

Ze mn? napewno pojedzie Ziper i Mandaryn., pewnie da się namówić Witek i Marzaw.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No to dobrze, że jest kilka osób chętnych do podboju Krzyżakowa.

Spróbuję namówić na tę eskapadę jeszcze kilka osób, z którymi do tej pory jeĽdziłem.

Jak ust?pi? ?niegi ?mignę w rodzinne strony i rozejrzę się za konkretnym miejscem na obozowisko [i cenami] oraz zbadać, czy s? jeszcze jakie? "krzyżackie dziewki do porwania i zgwałcenia". :unsure:

Będę trzymł palec na pulsie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wobec tego, żeby w tym miejscu nie robić zamieszania, jak tylko będę miał informacje o miejscówce i kosztach, założę nowy w?tek o temacie "Krzyżaki".

Zakładam, że uzbiera się w sumie kilkana?cie osób.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że to ukłon między innymi w stronę 3miasta.

Doceniamy to i podejmujemy rękawicę. My?lę, że uzbiera się fajna ekipka.

Odnośnik do komentarza

Może za punkt startu obierzemy zlot w Piławkach k/Ostródy na zlocie u Papy ... fajnie tam i ostra zabawa , no i w połowie drogi pomiędzy Waw? a 3miastem.

Odnośnik do komentarza
Może za punkt startu obierzemy zlot w Piławkach k/Ostródy na zlocie u Papy ... fajnie tam i ostra zabawa , no i w połowie drogi pomiędzy Waw? a 3miastem.

Bardzo przyzwoity pomysł. Jakie? szczegóły na temat tego zlotu?

Odnośnik do komentarza

To co udało Mi się narazie znaleĽć w sieci :

29.04-01.05.2006 "Majówka u Papy", Ostróda-Piławki, o?rodek wypoczynkowy "War-Tur", trasa E7 Warszawa - Gdańsk, Organizator: Papa, tel.: (0-89) 646 38 88, 0-503 466 559

I trochę zdjęć z poprzednich imprez:

http://trike.lcs.net.pl/trike_strona/trike...troda_2003.html

http://wkrent.sol.pl/view_photo.php?set_al...me=upapy&id=aaa

http://www.riders.pl/index.php?set_albumNa...lbum.php&page=1

Bywam tam w sezonie do?ć często - o?rodek co prawda post komunistyczny - zarz?dzany teraz przez prywatne osoby.

Staje się coraz bardziej atrakcyjny: kawiarnia , stołówka możliwo?ć żarełka na miejscu za małe pieni?żki, wyprzyczalnia sprzętu wodnego no i piwko w cenie do max. 3 zł za 0,5l.

Jedyn? wad? s? domki - w których nie ma pełnego węzła sanitarnego.

4-ry eleganckie pokoje (wysoki standart) i cena za dobę od 15 PLN do ok.30PLN

A przedewszystkim rodzinna miła atmosfera.

Upsss ale reklama mi z tego wyszła ... ale coż warto tam wpa?ć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...