Skocz do zawartości
Forum Burgmania

TRÓJMIEJSKI KALENDARZ


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponowac zrobic Kalendarz na 2011 rok Trójmiejskiej paczki na maxi skutrach . Potrzebuję 12 ładnych fotek ze skuterami i właścicielami .Jak by co proszę przesłac mi Foty na mój E-mail i zarazem chęc nabycia . Ponieważ rok 2011 już się zaczoł nie ukrywam że czas nagli .Ale jak bym dostał w miarę szybko Foty moze by sie udało to zakończyc do końca miesiąca . To tylko propozycja reszte zależy od nas samych . Pozdrawiam

mój E-mail pawelneos@tlen.pl

Odnośnik do komentarza

Pawełku. Myślę, że powinieneś określić orientacyjny koszt takiego kalendarza.

Wstępnie jestem chętny.

P.S. Skoro to "3miejski" kalendarz, to czemu informacja pojawiła się w strefie Kujawsko-pomorskiej a nie w Pomorskiej?

Odnośnik do komentarza

Pawełku rozmawialiśmy chyba o 2012 roku a nie 2011.... tak mi się wydawało.

Krzysiu nie masz co się denerwować, to zupełnie inna akcja i zupełnie inny kalendarz.

Odnośnik do komentarza

Tak na ten kalendarz 2011 już jest za późno Trochę mnie porwało i chciałem za dobrze , ale jak gadam z drukarniami to mi odradzali . Sorry !!! Ale jakby ktoś ma już swoją fajną fotkę jaką by chciał zamieścic to może mi przesłac to zawsze już pomoże na przyszły rok

Odnośnik do komentarza

Spoko, fotki spokojnie zbierzemy podczas sezonu. Obyśmy się tylko częściej spotykali na wyjazdach niż w zeszłym roku !happybth To i fotek nie będzie brakowało !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...