Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2011 na Pomorzu Zachodnim


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A ja dziś po krótkim wyrąbywaniu lodu na chodniku przed domem, zapuściłem silniki Aprilki i Hondy. Tego mi brakowało... !YES !OK Honda odpaliła po dotknięciu, a Aprilka musiała z dwa razy obrócić, ale też prawie bez zgrzytów. !YES

Nie ma co się łudzić, do wiosny jeszcze kilo czasu, ale pomarzyć warto... Ale wczoraj widziałem kogoś śmigającego na pięćdziesiątce po Łukasińskiego. Czyli się da! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja dzisiaj widziałem maxi na Obotryckiej, i powiem szczerze że też miałem ochotę !scooter

Moja wróciła z warsztatu teraz jest przygotowana do sezonu i czeka w ciepłym garażu u Arka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lody trochę puściły i zastanawiam się czy będzie jeszcze zima czy nie. Jeśli będzie - lepiej oddać pojazdy do garażu i zrobić miejsce dla samochodu. Jeśli nie - mogą stać w moim. Jak myślicie? :o

animated-gifs-question-marks-07.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Lody trochę puściły i zastanawiam się czy będzie jeszcze zima czy nie. Jeśli będzie - lepiej oddać pojazdy do garażu i zrobić miejsce dla samochodu. Jeśli nie - mogą stać w moim. Jak myślicie?  :P

Ja jak już napisałem odstawiłem do garażu, ale Arek (niezrzeszony) twierdzi że do końca stycznia będzie pogoda nawet powyżej 10C, więc kto wie jutro jeszcze idę do pracy ale od poniedziałku tydzień urlopu i pewnie ruszę gdzieś. :o pewnie Berlin

Odnośnik do komentarza
Lody trochę puściły i zastanawiam się czy będzie jeszcze zima czy nie. Jeśli będzie - lepiej oddać pojazdy do garażu i zrobić miejsce dla samochodu. Jeśli nie - mogą stać w moim. Jak myślicie?  :o

Ja jak już napisałem odstawiłem do garażu, ale Arek (niezrzeszony) twierdzi że do końca stycznia będzie pogoda nawet powyżej 10C, więc kto wie jutro jeszcze idę do pracy ale od poniedziałku tydzień urlopu i pewnie ruszę gdzieś. !OKK pewnie Berlin

moturem :P

Odnośnik do komentarza

Gdzieś w telewizji podawali, że zima pod koniec stycznia jeszcze wróci ;)

Ale i tak dzisiaj budzę Hondę :o

W zeszłym roku pierwszą przejażdżkę odbyłem dopiero w połowie lutego :P

Edit: Honda odpaliła. Raz pokręciłem z 5 obrotów - nic. Drugi raz - potelepała się, ale zgasła. Trzeci raz zagadała !OKK :P Ale radość wielka :P

Czytałem Artur Twoje plany. Szkoda, że nie ma w Szczecinie autoryzowanego salonu/serwisu Hondy. Myślę, że dochód by był. Ja muszę wydech zmienić. A potrzebuję do tego 2 uszczelki rur (za grosze dosłownie) a będę chyba musiał z Larsona zamawiać.

Zrobiłem z 300 metrów, ale od razu inaczej :o

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Lody trochę puściły i zastanawiam się czy będzie jeszcze zima czy nie. Jeśli będzie - lepiej oddać pojazdy do garażu i zrobić miejsce dla samochodu. Jeśli nie - mogą stać w moim. Jak myślicie?  :D

Ja jak już napisałem odstawiłem do garażu, ale Arek (niezrzeszony) twierdzi że do końca stycznia będzie pogoda nawet powyżej 10C, więc kto wie jutro jeszcze idę do pracy ale od poniedziałku tydzień urlopu i pewnie ruszę gdzieś. !OKK pewnie Berlin

moturem :)

Oczywiście że skutem :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Hmmm jestem przekonany na 80%, że  !OKK ??

"Chądom"! !czary Trochę się przybrudziła... Ale w NRD nie ma takich dziur na drogach jak u nas. Choć są miejsca, gdzie leży snieg, albo są głębokie kałuże. Zwłaszcza na bocznych dróżkach. No i spotkałem tylko jednego Niemca na motorze turystycznym.

Ale juz pachnie wiosną! B)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur ty masz fajnie wiosenne wycieczki, jak się nie popsuje pogoda jutro też muszę gdzieś ruszyć. Mam sprawę w Stargardzie jest okazja. !OKK

Odnośnik do komentarza
"Chądom"! !czary Trochę się przybrudziła... Ale w NRD nie ma takich dziur na drogach jak u nas. Choć są miejsca, gdzie leży snieg, albo są głębokie kałuże. Zwłaszcza na bocznych dróżkach. No i spotkałem tylko jednego Niemca na motorze turystycznym.

Ale juz pachnie wiosną!  :)

Moja po prawie każdej jeździe jest brudna, a na pewno kolanka wydechów, no nie ma bata... Chyba osłona silnika załatwi sprawę...

Myślałem, żeby dzisiaj też się przejechać, ale jakoś czasu nie ma... Po burej su.. zimie, przyszła jej siostra- sesja !OKK

PS. Artur, ruszyła sprawa kalendarza, są już dane na przelew i cena !V

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj z Kolegą Hubertem pyknelismy bardzo ladna trase. Bylo bardzo cieplo :) lecz przyczepnosc zostawia wiele do życzenia. Liczy sie ze nasze skuterki zostaly obudzone ze snu zimowego!!!! 130 km i wszystko jasne..... Pozdrawiam. !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bravo! Świat budzi się do życia! !TAZ Panowie, gratulacje!

Ja też dziś wieczorem zrobiłem ok. 40 km (Marek, dzięki za miłe spotkanko). Sent, a jutro pod wieczór - masz chwilę czasu? Jakby nie padało, to podjechałbym zobaczyć Twój pojazd. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja po południu byłem na wywiadówce u mojego syna. Jazda na jednośladzie po takim doświadczeniu mogłaby być niebezpieczna zarówno dla kierującego, jak i dla pozostałych uczestników ruchu. ;)

Jak nie będzie padało w weekend spróbuję się z Tobą skontaktować.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w sobotę przed południem czemu nie, kwestia pogody, ktoś jeszcze chętny ? !happybth

Muszę ją wyczyścić, bo ubrudziła się !happybth

Kiedyś do mnie na wywiadówkę tata motorem pojechał (bo jak jest wywiadówka to nawet na Manhatanie nie ma wolnego miejsca...)

Na następny dzień wszystkie osoby z klasy, których mamy były na zebraniu, pytały się czyj to tata przyjechał na pięknym motorze !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Myślę, że w sobotę przed południem czemu nie, kwestia pogody, ktoś jeszcze chętny ? !happybth

Ja nie mogę mój syn właśnie skończył 18 i mam impre w domu !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Mała zmiana, jak sobota to bliżej godziny 12-13 ?

Przypomniała mi się moja 18-tka !happybth Miłej zabawy !happybth

Wstępnie OK, ale wszystko zależy od pogody. Zobaczymy w piątek wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Zobaczymy w piątek wieczorem.

Ja to czarno widzę.... Ba ja to biało widzę !happybth Swoją drogą, jestem pełen podziwu dla tv, bo już na początku roku mówili, że mróz wróci po 20 stycznia !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No to się najeździliśmy i naspotykaliśmy... !happybth

Co tak mało optymizmu jest jeszcze komunikacja, auta może pieszo zawsze można sie spotkać. Chociaż przecież nie pada, nie ma śniegu ani lodu więc gdzie macie problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...