Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motocykl lub Skuterek na Firme !!


Gość Adach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...na forum jestem nowy...posiadam narazie skuter Yamaha Aerox :) i mam pytanie do wszystkich uzytkownikow...a szczegolnie tych ktorzy maja o tym pojecie :)

Co zrobic aby wziasc motorek na firme? Czy uzytkownik musi byc na pelnym vacie? Czy sa jakies konsekwencje i pzreciwskazania? Czy urzad sie czegos czepia ? prosze o info... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

70% sprzedanych w tym roku jedno?ladów (z 70sztuk) sprzedałem na firmę

Za gotówkę, na raty, a najwięcej w leasingu.

Urzędy traktuj? taki pojazd jako pojazd kurierski lub reklamowy i nie ma co dotego w?tpliwo?ci.

|miało więc możesz zakupić skuter (najlepiej u mnie) na firmę.

Odnośnik do komentarza

Tylko że o 1 maja zmieniły sie przepisy i zamiast pełnego vatu mozesz sobie odpisać ok.5 % varto?ci. czyli przy cenie skutera ok 10 k masz 500 zł.

Odnośnik do komentarza

no wlasnie ... wiec prosze o dokladnme inf w tej sprawie... choc jest to arczej nie mozliwe...bo jesli sie wchodzi np na cennik suzuki to sa podane ceny netto i brutto a roznica w nich wynosi nie 5% tylko 22% :) wiec prosze o dokladna inf... a jeden uzytkownik pisal ze te motorki sa traktowane jako kurierskie lub reklamowe...wiec pytam czy np zeby ten skuterem byl traktowany jako reklamowy to trzaba mu jakies nakljki zamiescic ? :) i mam jeszcze jedno pyt.. czy osoba ktora nie jest na pelnym vacie moze wziasc skuterek na firme ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...