Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Yamaha Majesty YP250


Gość Adam O.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje stać się posiadaczem YP250 i chciał bym sie dowiedzi? co? o tym modelu interesuje mnie rocznuk nie starszy nisz 2001 r. Jakie s? koszty eksplaatacji, awaryjno?ć i takie tam inne historie. Moze macie jakie? egzeplaze godne uwagi bo ja niebardzo sie znam.

Pozdrawiam Adam O.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że w mojej najbliżeszej okolicy pojawi się kolejna YP250.

Co do informacj i na temat tego modelu to ja niestety nic Ci nie podpowiem, bo na swojej jeszcze się nawet paru metrów nie przejechałem. :)

Jedno mogę powiedzieć - sprzęcik jest ?liczny i w realu jest o wiele większy niż wydawało by się ze zdjęć. W Chorzowie na Katowickiej jest Yamaha (niedaleko rogu z Gałeczki), tam może się popytać co i jak. Maj? swoje własne forum na skutery.slask.pl i na pewno odpowiedz? na twoje pytania. Nie wiem jak u nich z jako?ci? usług, ale community maj? w porz?dku. Stoi u nich YP 250 z 2000 roku z polskiego salonu z małym przebiegiem i na oko w stanie perfekcyjnym, ale niestety okrutnie droga (13 000).

Jedyne, co się orientowałem, to pasek napędowy - oryginał 308 zł - to naprawdę tanio w porównaniu z oryginałami do innych maxi. Podobno czas oczekiwania na czę?ci powinien być dwa dni, ale w praktyce około tygodnia.

Niestety więcej na ten temat nei mam do powiedzenia.

Owocnych poszukiwań życzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...