Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MP3 - skuter na każdą porę roku?


bartosz108

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na film (jak kolo się ślizga w pochyłach), to ten pojazd może być rozwiązaniem "maksiskuter na zimę". Zdecydowanie trudniej go wywrócić z powodu poślizgu koła. Zwłaszcza jak się trochę nim poćwiczy.

Jeśli nie zabiją ceną, wróżę niezerową popularność.

Bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli, w/w skuterem można by jeździć mając cały czas nogi na płozach, to jest to ciekawa alternatywa skuterowa dla osób niepełnosprawnych (ograniczenia narządów ruchu) :) oraz duże ułatwienie dla mniej doświadczonych użytkowników MAXI :)

Ciekawe, jaka będzie cena :)

Odnośnik do komentarza

Przyszłość to już teraźniejszość:

http://www.motocykle.v10.pl/galeria/quadro...2507,7,jpg.html

Na tym zdjeciu widze niestety przeniesienie napedu lancuchem, co przy ograniczonym do niego dostepie moze okazac sie problematyczne :) .

PS. Jest to chyba jedno z najtanszych (w produkcji) rozwiazan...

Odnośnik do komentarza
PS. Jest to chyba jedno z najtanszych (w produkcji) rozwiazan...

Z rok temu w Auto Technice Motoryzacyjnej był o tym artykuł. Wnioski były proste: najtańszym w produkcji był napęd pasem, potem łańcuchem a na końcu kardan. Nie wiem jak to oni wyliczyli, ale kardan od pasa jest droższy przy zakupie motocykla (cena motocykla z kardanem jest większa od takiego bez) w zależności od producenta od 5 000 do 8 000 zł ...

Odnośnik do komentarza

Przeniesienie napędu łańcuchem jest tanie, niezawodne, ma niskie straty przenoszonego momentu i w końcu jest lekkie, co jest przecież ważne dla utrzymania niskiej masy nieresorowanej. Po zamontowaniu automatycznego smarowania odpada ta niby wada, o której czasem się czasem, a nie mam pojęcia dlaczego wspomina. Jest tylko jeden rodzaj przeniesienia napędu, który ma więcej zalet - pas zębaty.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Odgrzeje delikatnie przykurzonego kotleta :P

Mamy 14 stycznia, zima do tej pory była mocno wiosenna... ale aktualnie w Stolicy sypnęło delikatnie "białym"... jednak kto mówi, że skutery trzeba odrazu chować do garażu? :)

W mojej okolicy parkuje taki oto MP3 "hardcore winter edition"... nie byłem w stanie nie oflashować go dla Was byście mogli nacieszyć oko !scooter na każdą porę roku :P

Z tyłu nawet micro windshoot !w00t

201201141513.jpg

Zimówek niestety brak ale "chlapak" na tyle konieczny! :)

201201141514.jpg

Sweet extras na szybie być musi... :)

201201141515.jpg

Hmm, MP3 udająca 4oo czy BMW C1 :P

Dobra, nie czepiajmy się... MP3 wersja zimowa brzmi !OK

Odnośnik do komentarza

Szanowni Koledzy z 2oo !OKK ,ja niestety taki twardy nie jestem !placz1 , i zalegający śnieg (w Rzeszowie) poważnie mnie zniechęcił do korzystania ze skutera, i niestety "zagarażowany"został do Wiosny, i mam nadzieję, że Ta nastąpi szybko !YES. Nie mniej jednak nie został pogrzebany na wieki !TAZ , bo wsiąkłem w "Wasze Towarzystwo" do krwi ostatniej. I NA POHYBEL ZIMIE !!! !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrze że MP3-ka skutecznie zlinkowana do znaku, bo przy takim oblodzeniu i wietrze mogło by ją zdmuchnąć i sznyty na karoserii gotowe !w00t

A szybę da się delikatnie obchuchać i lód zejdzie sam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...