Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zwierzyniec 2004


Gość glock997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiecie pewnie, że w zeszłym roku organizowałem dwudniowe spotkanie skuterowców w Zwierzyńcu. W tym roku też to się odbędzie, mam nadzieję na większ? skalę.

Uwaga, uwaga!

Siedli?my sobie z M@rcinem na statoil i zajadaj?c się wafelkami stworzyli?my plan Zwierzyńca i trasę rajdu, oto co wymodzili?my:

17 Lipca Sobota Plan:

1. 9.30 Zbiórka na przedpolach Zamo?cia, poczekamy jeżeli będzie trzeba z godzinkę, lub więcej:

2. Tankowanie na Statłoil;) tam gdzie w zeszłym roku:)

3. Wyjazd do Zwierzyńca, dojazd do kwatery, zostawiamy nasze rzeczy

4. Wyjazd na trasę rajdu

5. Obiad (placek po węgiersku, obowi?zkowo;) )

6. Zwiedzianie muzeum Roztocza

7. Jedziemy do sklepu

8. Ognicho i kawały (każdy ma przygotować minimum 10)

18 Lipca Niedziela

1. |niadanko (kto? poleci rano do sklepu i nakupuje bułek i serków)

2. Obowi?zkowo KAJAKI:)

3. Zawody sprawno?ciowe

4. Pakowanie

5. Wyjazd do Zamoscia

6. Pizza w Zamosciu

TRASA RAJDU

Zaznaczamy, żę większo?ć trasy opiera się na drogach (jak to nazwali autorzy atlasu) "innych" :D, prawie cały czas przez piękne lasy Roztocza, czę?ć trasy przebiega przy w?wozach, odkryjemy najbardziej tajemnicze zak?tki tego miejsca.

Trasa ok. 60km.

-Zwierzyniec-Rudka-Palkowa(g)-Kosobudy-Wólka Wieprzecka-Szewnia Dolna-Szewnia Górna-Czarnowoda-Potoczek-Adamów-Bliżów-Guciów-Zwierzyniec

Trasę objedziemy jutro z M@rcinem, zobaczymy czy sie nadaje:P

A teraz przewidywany, bardzo przewidywany, koszt, zaznaczam, że ja nie zbieram kasy, tylko wszyscy sami płac? za siebie, jedynie przy zakupie biletów zbierzemy kasę żeby było taniej.

Mamy do dyspozycji pole namiotowe, na którym znajduje się 4 osobowy domek. Cena za namiot 10zł, za domek było 15 (może się zmienić bo dopiero jutro sprawdzimy). Za obiadek I dnia zapłacimy tyle ile kto? zje:), ale za placek, sórówkę i pice będzie ok. 15, do 20zł. Za wej?cie do muzeum ok 5zł. Każdy w sklepie kupi to co potrzebuje, kiełbaskę wg. własnego uznania. Kajaki 10zł za godzinkę.

Robimy zrzutkę na pocz?tku po 5zł na nagrody dla bior?cych udział w zawodach sprawno?ciowych, jeżeli zostanie kasa z nagród, to dorzucam j? do kielbasek. Na ?niadanko ok 10zł i za pizzę też)

Czyli koszt dla ?pi?cych w namiocie i jedz?cych normalne porcje:P:

55zł za wspaniale spędzony łikend z przyjaciólmi!

Glock & M@rcin

Wpisy s? potrzebne, bo jeżeli liczba będzie w miarę duża, to poszukam sponsorów na jakie? gadżety:)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

17 Lipca owszem bede w trasie ale niestety moja trasa bedzie przebiegala w inna strone. Mianowicie jedziemy w kierunku Chorwacji. W zwiazku z tym niestety nie dam rady do was dolaczyc. Pozdrawiam i udanego spotkania :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...