Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Może jakieś spotkanie?


tarzan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak czasem zaglądam nieśmiało na dział regionalny i na łódzkim nic się nie dzieje.

Wiem ,ze na dziś to już zbyt późno ale może przyszła niedziela pod warunkiem,że będzie jeszcze ładna pogoda !YES

Może ktoś miałby ochotę na jakieś spotkanie na pogaduchy i wspólne latanko po okolicach Łodzi póki jeszcze aura rozpieszcza nas taką piękna pogodą :P

Niebawem pewnie sypnie białym puchem i nasze !guns trza będzie odstawić na zimowy spoczynek:)

Odnosząc się to mojego stwierdzenia z początku tego postu,że w Łodzi nic się nie dzieje nie pozwólmy by zrobiono z tego sensację tak ja na zamieszczonym linku do reportażu

<_<

http://www.youtube.com/watch?v=_8LFvNe7DpE

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Witam.

Tak czasem zaglądam nieśmiało na dział regionalny i na łódzkim nic się nie dzieje.

Wiem ,ze na dziś to już zbyt późno ale może przyszła niedziela pod warunkiem,że będzie jeszcze ładna pogoda :P

Może ktoś miałby ochotę na jakieś spotkanie na pogaduchy i wspólne latanko po okolicach Łodzi póki jeszcze aura rozpieszcza nas taką piękna pogodą :P

Niebawem pewnie sypnie białym puchem i nasze !guns trza będzie odstawić na zimowy spoczynek:)

Odnosząc się to mojego stwierdzenia z początku tego postu,że w Łodzi nic się nie dzieje nie pozwólmy by zrobiono z tego sensację tak ja na zamieszczonym linku do reportażu

!YES

http://www.youtube.com/watch?v=_8LFvNe7DpE

Pozdrawiam:)

Bardzo chętnie jakiś zlocik przed zimą jestem za <_<

Odnośnik do komentarza

Ogólny zastój w "łódzkie" <_< choć kilka planów wyjazdowych wypaliło! Dzisiaj była wymarzona pogoda na takie spotkanie. Na przyszłą niedzielę serwisy pokazują deszcz, ale za to sobota ma być ładna, to może w sobotę?

Ja wstępnie się piszę. Pomysł tarzana, więc to on wskazuje miejsce i czas !guns

Odnośnik do komentarza

Mnie ostanimi czasy jakoś nie udawało się zgrać w czasie z organizowanymi spotkaniami, ale w weekend mam czas i może w końcu się uda. Jeśli tylko nie bedzie padało to się piszę. <_<

Odnośnik do komentarza

Jak nie będzie jutro padało to godz 10.30 na Starym Rynku więc kto chętny pisać dziś do północy.

Na miejscu podejmiemy wspólnie decyzję czy latamy czy podjeżdżamy gdzieś na colę whist

whist

Odnośnik do komentarza

Mnie chodziło głównie o jakieś spotkanie i nie koniecznie jakieś dalekie trasy no ale widzę,że nie ma chętnych. Jeśli tylko nie będzie padał deszcz a wszystko wskazuje ,że nie to mam ochotę poturlać oponki zanim sypnie białym puchem !piwko

Czyżby nie było w Łodzi więcej twardzieli?? !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...