Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAXI by BMW model Concept C kiedyś... a dziś C600 Sport C650GT


magart

Rekomendowane odpowiedzi

No i gdzie te głosy o rzekomym kiepskim prowadzeniu nowej beemki? Kolesie z Motogenu odwalili kawał niezłej roboty. Wg nich tmax jest trochę słabszy na torze (co ma mniejsze znaczenie) ale beemka nie jest tak słaba jak ją opisują malkontenci.

Jestem bardzo ciekaw "naszego" testu. Mariusz, ja już nogami przebieram :shock:

Decyzja o zakupie wisi na włosku i ciekaw jestem Twojego zdania

Odnośnik do komentarza

We Francji sprzedało się w tym roku 5301 Tmaxów 530 (pierwsze miejsce rankingu) i 278 BMW C600 Sport (powiedzmy miejsce w pierwszej dziesiątce?)... I "test" Motogenu niewiele tu zmieni :photo: ...

Acha, o liczbach sprzedaży tych dwóch skuterów we Włoszech nawet nie będę pisał :lol1: ...

Odnośnik do komentarza

T-max 530 zawsze będzie miał fanów, to już skuter w pewien sposób kultowy.

Myślę, że w chwili obecnej trudno porównywać wynik sprzedaży T-maxa z nowościami BMW, które zostały tak naprawde wprowadzone do sprzedaży w drugiej połowie roku. Sądzę, że dopiero końcówka przyszłego roku da jakieś pojęcie o stosunku sprzedaży T-max vs C 600.

Moim zdaniem BMW odbierze sporo klientów Yamasze (T-max) i Suzuki (B-650).

Pożyjemy, zobaczymy i wrócimy do tematu w grudniu 2013 :clapping:

Odnośnik do komentarza

I stało się! Wczoraj kupiłem c600 sport. Jak dobrze pójdzie to w sobotę go odbieram (o ile zdążą go zarejestrować )

Niestety nie doczekałem się na test Mariusza i już zastanawiam się czy aby nie zmienić ksywki na Królik_doświadczalny :)

Ponieważ odbieram go w Bielsku, czeka mnie wycieczka do Krakowa jako pierwsza trasa. Mam tylko nadzieje, ze pogoda nie pomiesza mi szyków...

Odnośnik do komentarza

I stało się! Wczoraj kupiłem c600 sport. Jak dobrze pójdzie to w sobotę go odbieram (o ile zdążą go zarejestrować )

Niestety nie doczekałem się na test Mariusza i już zastanawiam się czy aby nie zmienić ksywki na Królik_doświadczalny :blush:

Ponieważ odbieram go w Bielsku, czeka mnie wycieczka do Krakowa jako pierwsza trasa. Mam tylko nadzieje, ze pogoda nie pomiesza mi szyków...

Gratulacje!!!

Czekamy na pierwsze opisy z wrażeniami i zdjęcia!

PS

Mariusz chyba wziął na jazdę próbną wersję GT, więc i tak byłbyś Królikiem :)

Odnośnik do komentarza

Ok. Jak będę miał na tarczy trochę km z pewnością opiszę doświadczenia. Sam jestem ciekaw jak to będzie, bo latalem tym sprzętem tylko 2 godziny.

Mam rownież nadzieje, że pogoda popsuje mi planów...

We środę wyjeżdżam do rodziny poza Kraków, ale okazja do spotkania będzie z cała pewnością :)

Odnośnik do komentarza

BMW ogłosiło w De akcje serwisową, do serwisów wzywane są wszystkie modele C600 Sport wyprodukowane do połowy listopada 2012. Chodzi o jakieś plastiki, które teoretycznie mogą odfrunąć w czasie jazdy. Właściciele są informowani listownie.

Odnośnik do komentarza

wiem o tej akcji - czytałem, że dotyczy ona modeli produkowanych od sierpnia 2012. faktycznie, sprawa dotyczy bocznych paneli (tych z logo BMW), które mogą odpadać przy dużej prędkości. w moim modelu, panele te sa przykręcane, więc mi to nie grozi. przypuszczam, że księgowy policzył te dwie dwie śrubki i wyszła mu tak duża oszczędność, że w modelach składanych od sierpnia ich nie ma :thumbs_up:

sprawa pojawiła sie na forach w Kanadzie ponad miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie znam się, nie mam skutera BMW, ja widziałem tylko pismo BMW dotyczące ok. 5800 sztuk modelu C600 produkowanych od początku do listopada 2012, w De jest ich ok. 650 sztuk.

Jest to prawdopodobne, po prostu ten błąd został dopiero teraz dostrzeżony, i będzie w produkcji uwzględniony. A dotychczasowe sztuki będą wzywane do serwisu na korektę .

PS: A w Kanadzie, te kilka sztuk (58), to może jeździć jako "nakedy" ;)

http://wwwapps.tc.gc...=eng&rn=2012404

Odnośnik do komentarza

Niebawem na stronie głównej pojawi się materiał z jazd BMW C650GT :wink32:

Kiedy pojawi się ten materiał?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...